אני דווקא רוצה להעלות משהו לדיון מהביקורת שעשו באתר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני דווקא רוצה להעלות משהו לדיון מהביקורת שעשו באתר

digitalseeker

Recommended Posts

נתקלתי בביקורת המרשימה שאחד החברים בפורום פירסם - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=521713.msg4453439;boardseen#new

בכל אופן אני רוצה להעלות כמה נושאים לדיון, ואולי בהתאם לשבור לי כמה "אמונות".

א - זה אמיתי ההגדרה "

הכבל מצריך 100 שעות הרצה "שיפתח" כדי להגיע לשיא התמונה והסאונד

"

ה ??? זתומרת....מישהו פעם נתקל בכבל, לדוגמא כבל רשת שאחרי 1000 שעות נפתח לתעבורה גבוהה יותר ?אני אפילו לא נתקלתי בפורט ADSL או FR או NB או תמסורתי או בעצם באף טכנולוגיה שמבוססת על זוגות נחושת שהכבל שלה נפתח לאחר שימוש מסויים.האם יש לזה הוכחה קיימת או שכמו שאני מאמין עבדו פה על מישהו ?????ב- המידע המשודר הוא אומנם עובר המרה של A/D....אבל בפועל הוא מפוענח בצורה דיגיטלית...אני משער עם מנגנון שגיאות לצורך העניין - אז פה נשאלות שתי שאלות - האם זה מיתוס (כמו שנראה לי) שאין שום הבדל או שרואים או שלא , אלא אם כן מדובר ברזולוציה גבוהה יותר - ואז יש צורך לודא שעובדים בכבל שתומך בתקן המתאים או זה 1.3 או 1.4 ?????ג- יש הסבר לזה שהוא שמע צלילים ברורים יותר ??? ד- "מחליפים כבל רק כשהמכשיר כבוי" - זה אמיתי ?? חיברתי למעלה ממאה פעמים כבל ולא כיביתי כלום.בקיצור אשמח, במידה ולמישהו יש את הידע (או יותר טוב את האסמכתא לנושא) הבהרה אם הכל שם נכון ואני חי באשליה או שאני לא חי באשליה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...