מחפשת המלצה למסך מחשב דק לשימושים פשוטים עד אלף ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת המלצה למסך מחשב דק לשימושים פשוטים עד אלף ש"ח

danit84

Recommended Posts

אהלן!

לאחרונה המסך מחשב הפסיק לעבוד (Samsung SyncMaster 730B).

המחשב משמש בעיקר את אבא שלי למשחקי סוליטר וכאלה.. שום דבר רציני..

אשמח להמלצה למסך מחשב חדש (כתבתי עד אלף ש"ח, אבל מניחה שלשימושים פשוטים שכאלה, יהיה אפשר למצוא מסך מחשב זול בהרבה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קצת יקר מדי לקנות מסך רק בשביל סוליטייר? נראה לי הרבה יותר זול לקנות חבילת קלפים..

בעיקרון, אם מחפשים מסך זול לא צריך המלצות, ההמלצה הכי טובה היא המחיר (כלומר מה שהכי זול). מה שכן, כדאי לקחת מסך מחברה ידועה (נגיד סמסונג, וכאלה) ואפשר גם לחפש מידע/ביקורות על הדגם שרוצים לקנות כדי לוודא שאין לו איזו בעיה ידועה.

אם כן רוצים מסך איכותי ומומלץ ומוכנים לשלם את המחיר, מה ש'הולך' כרגע בפורום זה הDell U2312HM שנמכר באיזור ה1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה כתבתי "עד"...

בעיקרון המחשב הוא שלי ופעם השימושים היו יותר רציניים, אבל עברתי דירה ועכשיו אני חוזרת פעם בכמה שבועות, אז השימוש העיקרי הוא בשביל אבא שלי - הסוליטר.

עד היום נהגתי לקנות מסכים שנחשבו טובים... אבל בשביל סוליטר - זה באמת נראה לי בזבוז כסף.. מה נראה לכם טווח מחירים נורמלי? יש בכל זאת מסך מומלץ בטווח המחירים היותר נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבור שימוש כה פשוט, יש בפניך המון אפשרויות.

במחיר זה תוכלי אפילו ללכת על מסך LED שהוא חסכוני בחשמל ובעל תצוגה בהירה ותמונה חדה יותר.

מקווה שיכולתי לעזור,

אורי, נציג קבוצת ח.י.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

החיסכון בחשמל די מזערי וכך גם ההבדל באיכות התצוגה.

ההבדל במחיר לעומת זאת לא מזערי כלל...

אם כבר להשקיע את הכסף אז על פאנל איכותי ולא על LED שזה לא הרבה יותר מסיסמה שיווקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...