עזרה נפשית לגבי XP GAME THEATER - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה נפשית לגבי XP GAME THEATER

אורח PrototypE.rev.3

Recommended Posts

אורח PrototypE.rev.3

אוקיי , לכל מי שיש את הכרטיס הזה , האם ניסיתם להקליט באופטי למינידיסק ?

אני לא יודע מה הבעיה , או שהMZR70 שלי התחרפן , או שאני עושה משהו לא נכון בהגדרות של הכרטיס , אבל הוא לא עושה לי גאפים בין השירים כשאני מקליט למיני .

אודה על העזרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב500 שלי צריך להגידר לו שיעשה "סינקרוניזד ריקורדינג"

אולי גם אצלך?

נגיד אתה מקליט ממערכת סטריאו עם יציאה אופטית אז זה עובד בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

עם הLIVE הקודם שלי זה עבד מצויין עם היציאה האופטית , וגם המיני תקין . מרוב חקירות שעשיתי כבר , נראה לי שיש לי רעשים חשמליים במחשב , והכרטיס הקול הזה מעביר לי אותם למיני , והמיני חושב שזה אות , והוא לא עושה לי גאפים !!!!!!!!!

ניתקתי את כל הUSB שהיה מחובר , עשיתי את הכל . החלפתי סיבים , אני כבר לא יודע מה לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הLIVE הקודם שלי זה עבד מצויין עם היציאה האופטית , וגם המיני תקין . מרוב חקירות שעשיתי כבר , נראה לי שיש לי רעשים חשמליים במחשב , והכרטיס הקול הזה מעביר לי אותם למיני , והמיני חושב שזה אות , והוא לא עושה לי גאפים !!!!!!!!!

ניתקתי את כל הUSB שהיה מחובר , עשיתי את הכל . החלפתי סיבים , אני כבר לא יודע מה לעשות .

מה זאת אומרת רעשים חשמליים? חשמל סטטי?

תשים את החלק הפנימי של הכרטיס קול בחריץ pci הכי נמוך

שמעתי שזה עוזר נגד חשמל סטטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

יכול להיות שהBUS הגבוה שלך מחרפן רק חלקים מסויימים בכרטיס קול שלך?

(וזה לא אמר שאני פוסל OC באופן כללי, כי ברגע שתוריד את מהירות הBUS הכל יחזור לתיקונו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהBUS הגבוה שלך מחרפן רק חלקים מסויימים בכרטיס קול שלך?

(וזה לא אמר שאני פוסל OC באופן כללי, כי ברגע שתוריד את מהירות הBUS הכל יחזור לתיקונו).

אתה לוקח פה סיכון גדול כשאתה ממליץ לפבל לוותר על שהוא השיג ובשביל מה ? כרטיס קול ! :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

הלו ? אנשים ? אני ? לרדת ? בבאס ? השתעתם ?! :o

קיצר , העברתי אותו מקומות , את הכרטיס עצמו , הוצאתי את כל שאר הכרטיסים , ניתקתי את הDVD ואת הצורב , נשאר מחשב , כרטיס קול , וכרטיס מסך , אפילו את העכברוש שלי חיברתי בPS/2 , שהפרוייקט הבא שלי להלחים את החיבורים האלה החוצה ( השפעה רעה של ) הורדתי זמנית את המעבד למקור שלו , 10.5 כפול 133 , שמתי דריוורים ישנים יותר של הכרטיס הקול , ועדיין הוא לא עושה גאפים .

יש לי רצון עז לשרוף משהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

הלו ? אנשים ? אני ? לרדת ? בבאס ? השתעתם ?! :o

קיצר , העברתי אותו מקומות , את הכרטיס עצמו , הוצאתי את כל שאר הכרטיסים , ניתקתי את הDVD ואת הצורב , נשאר מחשב , כרטיס קול , וכרטיס מסך , אפילו את העכברוש שלי חיברתי בPS/2 , שהפרוייקט הבא שלי להלחים את החיבורים האלה החוצה ( השפעה רעה של ) הורדתי זמנית את המעבד למקור שלו , 10.5 כפול 133 , שמתי דריוורים ישנים יותר של הכרטיס הקול , ועדיין הוא לא עושה גאפים .

יש לי רצון עז לשרוף משהו .

תודיע לי, גם לי יש כמה קוברנות שאני צריך להקריב לאלילי החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

ב500 שלי צריך להגידר לו שיעשה "סינקרוניזד ריקורדינג"

אולי גם אצלך?

נגיד אתה מקליט ממערכת סטריאו עם יציאה אופטית אז זה עובד בסדר?

איפה הגזמנו עם כול מה שעשית בשביל זה?

סקורפיון צודק, יש מאחורי המיני דיסק כזה מתג מדליק\מכבה את ה"סינק רקורדינג".

תעיף מבט, אני כמעט בטוח שזאת הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...