זקוק לעזרה דחוף - Patriot Pyro SE Raid 0 with XHD (SATA 3) l - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה דחוף - Patriot Pyro SE Raid 0 with XHD (SATA 3) l

h-lior

Recommended Posts

חברים יקרים,

יש לי שני כונני Patriot pyro SE 60GB המחוברים בחיבור Sata III 6GB/s ללוח שלי P55UD4P ביציאת סאטה 3 של מארוול.

ב- כל התקני הסאטה מקונפגים על AHCI. בנוסף יציאות ה-Sata III מקונפגת על Raid 0 with XHD .

XHD - זה פיטצר של ג'יגהבייט אשר עושה מהירות גבוהה יותר ברייד.

הגדרתי מערך רייד. הכל מזוהה בביוס טוב ויפה.

אני בא להתקין , הכונן רייד מזוהה כ-120GB (שניהם כל אחד 60) ואני יוצר מחיצה(Partiotion) , בא לפרמט אותה,

אך לא משנה מה אני עושה, אפילו אם אני מתקין בלי פירמוט (שבפועל תפריט ההתקנה של 7 64 ביט מפרמט אוטומטית,

אני מקבל הודעת שגיאה כי לא ניתן לפרמט error ואיזה מספר...

לבסוף באמצעות Acronis partition manager יצרתי מחיצה ופרמטתי אותה...הצלחתי להתקין אך לעיתים היו לי קריסות - מסכים כחולים...ויותר מכל - מבחני ביצועים של הדיסק היו על הפנים קריאה כתיבה לא עברה את ה-100 מגה ביטס....!!!!

אני מאמין שזהו עניין של - הקטע שאני בדקתי וחפשתי....ולא מצאתי לרייד של סאטה 3 ....

אני יודע שאפשר לנסות לחבר אותם בסאטה 2 ולא להשתמש ב-XHD ואז אולי זה יעבוד....עם הדרייבר של סאטה 2....

אך זה לא יתקרב לביצועים שזה יכול...

מה עושים? איך אני אצליח להתקין כראוי? האם זה דרייבר שחסר של הרייד? (למרות שהכונן מזוהה בתפריט)

האם יש משהו שפספתי? מישהו התנסה ומכיר את העניין ואת ה- XHD ????

אנא עזרו לי בהקדם....אני ממש מבואס מזה.

מחכה לתגובות.

המון תודה :)

ליאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ליאור,

כפי שציינת אכןן הבעייה היא ככל הנראה דרייבריים,

במסך ההתקנה של וינדוס 7 כשאתה מתבקש לבחור על איזה פרטישן אתה רוצה להתקין את מערכת ההפעלה,אתה חייב לפני לטעון את דרייבר הרייד שמסופק עם לוח האם(למרות שיצרני הלוחות מצהירים שוינדוס 7 מזהה אוטומטית את הרייד)

לאחר טעינת דרייבר הרייד אתה אמור לקבל את נפח הכונן המקסימלי,ולהממשיך בהתקנה.

לגבי חלוקת הפרטישנים -לאחר ההתקנה של מערכת ההפעלה בהנחה והכל הלך חלק,תתקין את כל הדרייברים של לוח האם ותשמש בתוכנת ניהול מערך הרייד שמסופקת עם הלוח.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...