נמאס לי מהחרדים! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

"כיף" היה אם היית מלך . אנשים פה יותר גרועים מאותם חרדים קיצוניים. אממ מה גם שכחתי מה קורה בציבור הכללי אוי אוי ועוד באים תחילה ללכלך על החרדים בכלליות.

הבעיה היא בני-אדם.. פשוט כל תקופה הפילו את הרוע על משהו אחר. אגב היטלר וסטלין היו ממש" דתים" .

זה לא קשור לחרדים.זה משהו שלימדו אותם מינקות.תראה את העולם הערבי,לא כולם דפוקים(ואני לא אוהב אותם באופן כללי).גם שם יש בעייה של דת.תראה מה קרה לנוצרים.הדת שלהם טבחה בעמה 2000 שנה.

ואני לא אמרתי שהחרדים הם רוע.אין רוע בעולם(מי כמוך יודע,אם אתה באמת דתי),יש בורות.

מי החליט על כל החוקים האלו?אנשים.כך גם בנצרות ובאיסלאם.לכן יש לקבוע "אלוהים" חדש,או להגדיר אותו מחדש.ולהחליט מה 'טוב' ומה 'רע'.האנושות יכולה להחליט בעצמה.

"נשים לא יכולות לשיר בציבור",זה לדעתך משהו הגיוני?יש דברים יותר 'חשובים' ובעלי שכל ישר.

אז לסיכום(אין לי כרגע הרבה זמן לכתוב),יש להרוג את האלוהים הישן.

וLev0,המשטרה לא מענישה אף-אחד.המשטרה זה זרוע מבצעת.מי שמעניש זה בית המשפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמת לב מה משותף לכל הקישורים האלה?

כל הגינויים וכל המעצרים וכל אלו שישבו בחיבוק ידיים ונתנו לקבוצה של חולי נפש להטיל טרור התחילו לעבוד ולעצור אנשים רק אחרי הכתבה, בקיצור, כל הכבוד לערוץ 2 שבזכות הכתבה שלו לפחות ילדות יוכלו ללכת לבית ספר בלי שאיזה סוטה שחושב שהן אובייקט מיני ירק עליהן ויקלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי התופעה אינה רחבה ובכלל ברחבי הארץ. כל עוד הקיצוני יושב בחלקה שלו -אין מה לעצור אותו. רק ברגע שמפריע ופעול כנגד החוק אז יש מעצרים.

אני יכול להציג הרבה לינקים של ערסים (שוב, כל עוד הם רק יושבים על הברזלים ומעשנים -סבבה ;) )אלימים ולא תמיד פועלים נגדם.

אני לא צריך לחזור על אותם דברים .. הציטוט ששמתי מהטוקבק תושב חרדי במקום (דף קודם ) זה דבר שאני מכיר ישירות לכן מסכים עימו.

סיכום: לכולם לא טוב עם הקיצוניים הללו. הם פועלים אותו דבר לכל חרדי ששונה מהם ...(בכתבה לא ראינו חרדית? ) ועל הדרך משחיר ציבור שלם.. וזה הפסד גדול לציבור החרדי.

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%A7%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%A7%D7%91%D7%A6%D7%95-%D7%A2%D7%9C%D7%99.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז אם כבר אנחנו ב"מלחמת לינקים"

הנה האישה שגדלה בבני ברק ואומרת ש"כן, נעמה מרגוליס היא לא הראשונה, ואל תשלו את עצמכם. היא גם לא תהיה האחרונה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4166382,00.html

והנה אישה חרדית שמבינה שהכל מתחיל בכך שהציבור החרדי הרחב מקשה להבין שמ"הפרדה" ליריקות ותקיפות של ילדות קטנות המרחק הוא מאוד קטן.. מה שלפני 20 שנה היה קיצוני היום הוא הסטנדרט של הציבור החרדי, מה שהיום הוא הקיצוניים אוי ואבוי לנו אם בעתיד יהיה הסטנדרט.

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%94%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%94-%D7%94%D7%97%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%A7%D7%A9%D7%AA-%D7%9C%D7%A9%D7%91%D7%AA-%D7%9E%D7%A7%D7%93%D7%99.html

ואיזה יופי של תגובות הכתבה הזאת מעוררת מהציבור החרדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מלחמת לינקים. אפשר להביא גם הפוך לינק שמראה חרדית שישבה מקדימה ולא קרה כלום.או שפנו אליה יפה ואם לא הסכימה אין שום אלימות.(בסוף העמוד )

אז מה בעצם זה אומר? מה בעצם אני בא לומר? אני אומר שהקיצוניות אינה רחבה זה הכל. ברור שאם תחפש אז תמצא איזה מקרה בבני ברק ואיזה מקרה בירושלים וכו'... אבל האם אי פעם הסתובבת בבני-ברק דיברת עם חרדים... ?הרוב הוא שפוי . אין משהו שיכול לספק לך אלא אם אתה תצעד בעצמך ותנסה לשוחח רגיל ולא בשביל להתגרות .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4163510,00.html

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%A8%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%A9%D7%91%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%99%D7%93-%D7%92%D7%91%D7%A8-%D7%95%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%9C%D7%90.html

...................

לגבי קווי מהדרין באוטובוס. אין רב שהתיר זאת (אין שום הלכה כזאת ) http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4164798,00.html

..פשוט חלקים מהציבור החרדי מעוניין בכך (גם לא קיצוני ) גברים וגם נשים. אותי מצחיק שעשו רעש שזה נגד נשים אבל הכל מתנהל באופן שווה גם גבר שישב אחורה יעירו לו. אגב יותר כיף לשבת בסוף האוטובוס ;) .

בקשר לכפייה כל חרדי שפוי נגד התופעה (כולל כאלה שבעד קווי מהדרין ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע תמיד לעוות(?) (ציינתי כוונות טובה על הקיצוני? או אין ברצוני להשחיר ציבור שלם ). אני כנגד קיצוניים בדיוק כמוך תרתי משמע- גם אתה קיצוני. תראה את התגובות שלך .כל דבר שיש בו דת או חרדים אתה מתנפל ולא רואה בעיניים-אתה בדיוק כמו ההוא בכתבה אבל בדיוק. .

לחמאס יש תמיכה ומה קשור אדם שרוצה להרוג אותך רק באשר אתה יהודי.

תמשיך לדבר שטויות לעצמך :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתנפל על אנשים ברחוב יורק עליהם וצועק דוסים תסתלקו מפה.

אני כן צועק די כבר תפסיקו לכפות עלי ולהתעמר בי.

וכשאנשים אחרים צועקים את אותה צעקה אני אשמיע את קולי איתם, בשבילי ובשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מסכים בזה לירוק על אישה או כל אדם בשום מצב.. אפילו בכתבה עצמה מאותו זרם אחד אמר לכתב על "חברו" שלא נהג נכון.

אתה מתנפל כאן ולא יודע אם בעוד אתרים. אתה לא מגיב נקודתי אלא בהכללה וכל מיני בעיות שיש לך עם חרדים או דת ...

זה ממש קיצוניות.. בטח אם עיתונאי ישב איתך וישאל " האם לדעתך לסגור הרגע את הישיבות"? תגיד לו "כן".האם צריך להוריד כל סממן דתי כאן בארץ תגיד לו "כן"... וכו'... אתה בכלל לא רואה את "האחר" אלא רק את עצמך בדיוק כמו הקיצוני.

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%97%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A8%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%A7%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%95-%D7%9B%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A1-%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9D.html

..........

הנה ציפי התעוררה ואיזה מזל, רגע לפני הפריימריס שהיא תחליט, יש סיבה להצטלם? ;) .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש קיצוניות.. בטח אם עיתונאי ישב איתך וישאל " האם לדעתך לסגור הרגע את הישיבות"? תגיד לו "כן".האם צריך להוריד כל סממן דתי כאן בארץ תגיד לו "כן"... וכו'... אתה בכלל לא רואה את "האחר" אלא רק את עצמך בדיוק כמו הקיצוני.

בחיים אפילו לא חשבתי את זה.

התענוג כולו שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מסכים בזה לירוק על אישה או כל אדם בשום מצב.. אפילו בכתבה עצמה מאותו זרם אחד אמר לכתב על "חברו" שלא נהג נכון.

אתה מדבר על אותו אחד שאמר שאין חוקים, אין מדינה, יש רק מצוות תורה?

מה גם שכנראה זה ש"חברו" יורק על אישה לא מפריע לו מספיק כדי לעצור אותו, וזה נכון לגבי כלל החברה החרדית, ולכן כולם אשמים באותה מידה מבחינתי - גם מי שיורק וגם מי שמעלים עין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדבר על ההוא שישב במכונית. אלא ברגע שהאישה הגיעה להתגרות וצילמה מקרוב כמה חרדים ואז אמרה "ירק עלי" . מה אתה רוצה "שחברו" מהצד השני יעשה אם לא למחות בדבר- ירביץ לו? מה בכלל יעשה חרדי מכל מגזר שונה עם אותם קיצוניים? מה נראהלך כל חרדי הולך להפגנות :screwy: .

מה אתה היית עושה במקרה שחרדי נכנס לך לפנים ומצלם אותך- הנה תפסתי אותך בטח לא היית שותק. אותה אישה אינה שה תמים כפי מעשיה.

אז זאת תגובה מצחיקה מצידך... וכי מה אתה עושה כנגד ערסים?

כל החדשות היום מלאות בכתבות שנגד מכל צד גם חרדי ואנשי ציבור חרדים כולל רבנים. התופעות של ההקצנה אינה רחבה, לכן לא יותר מידי פועלים (ואני בדעה שלך שכן ישר לפעול חזק ,אבל רק מצחיק שרק בנוגע לחרדים אתה אומר את זה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שהקבוצות האחרות לא כופות את עצמן על האחרות... עוד לא פגשתי חילוני שמנסה לכפות על דתי לזנוח את הדת שלו

שלא לדבר על זה שלא פגשתי אנשים אחרים שיכולים לגרום לילדים לפחד מהם

התהליך של בית שמש מתרחש בעיר שלי גם, לאט לאט אבל טבריה מתחרדת.... שכונות דתיות קמות עכשיו, האחוז שלהם בעיר עולה

וכן... גם לי בתור אדם הייתה היתקלות עם קבוצה "חרדית" של אנשים שפתחו את הפה שלהם לכיווני על זה שאני רוסי... נעזוב את איך זה נגמר ::)

אולי לא פגשת חילוני שמנסה לכפות על דתי לעזוב את הדת,אבל שמעתי על קצין צה"ל חילוני שניסה לכפות על כמה חיילים דתיים להאזין לשירת נשים ואיים שאם הוא לא ישמע-יעיפו אותו מהצבא...

מעניין מה היה קורה עם היה קורה משהו הפוך-דתי מנסה לכפות על חילונים בצבא לאכול אוכל כשר/לא להקשיב לשירת נשים/וכ"ו ואז אני מאמין שכל ה"מתנגדים לכפייה" פתאום היו אומרים שהדתי לא בסדר,מעניין למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...