AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 42 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

NVIDIA מנסים לתת תשובה ל וליגרום להם להוציא 7990 כפול ליבות ביגלל ש אמרו שהם רוצים שבסוף השנה תחילת השנה הם יצאו את סידרה 8 כרגיל שוב פעם מילחמת מחות בשביל להשאיר אותנו מבולבלים חסרי מנוחה ואז כול מה שהם יצאו אפלו יקר ופחות טוב יש אנשים שאין להם סבלנות וירצו ליקנות שיטת הפסכולגיה ולחץ של אפל זה עובד טוב גם אצל שאר החברות צריך לחקות וליראות מה הייה בסוף נכון ואני מקווה שהכרטיס הכפול לא היה יקר 1000$+ וחמים מאוד חמים תראו עוד לא מספקים להוציא GTX 680 מהר יש חוסר ביגלל בעיות ביצור השבבים כך אומרים NVIDIA לא צריך להאמין לכול מה שהחברות אמרות והמחיר יקר כבר הם מדברים על הכרטיס החדש עוד לפני שטפלו בכול המחלות ילדות של סידרה חדשה במיוחד דרייורים יצבים יותר זה לוקח זמן אתו דבר אצל מי שצריך כרטיס היום שיקנה כי לחקות אפשר בלי סוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

NVIDIA מנסים לתת. תשובה? ל ולג'רום, להם להוציא 7990 בגלל שAMD. אמרו שהם, רוצים שבסוף השנה, תחילת השנה. הם ייצאו! את סדרה 8 כרגיל, שוב פעם. מי לחמת מחוות בשביל? להשאיר אותנו מבולבלים, חסרי מנוחה! ואז כול מה שהם ייצאו אפלו, יקר, ופחות. טוב, יש אנשים שאין. להם סבלנות, וירצו ליקנות שיטת הפסכולגיה. ולחץ של אפל זה עובד! טוב, גם אצל שאר. החברות צריך לחקות, וליראות מה הייה. בסוף נכון, ואני מקווה, שהכרטיס הכפול לא היה. יקר 1000$+ וחמים מאוד. חמים, תראו! עוד לא מספקים? להוציא GTX 680 מהר! יש חוסר ביגלל בעיות? ביצור השבבים, כך אומרים. NVIDIA לא צריך להאמין לכול. מה שהחברות אמרות, והמחיר יקר. כבר הם מדברים? על הכרטיס! החדש, עוד לפני שטפלו בכול. המחלות ילדות של סידרה, חדשה במיוחד, דרייורים. יצבים! יותר, זה לוקח זמן אתו. דבר אצל , מי שצריך, כרטיס היום! שיקנה כי לחקות אפשר בלי, סוף.

הנה, תיקנתי. עכשיו אתה מבין?

אם זה לא מספיק, אני מוכן גם לנקד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק. מי שימשיך עם הספאם הזה יתחיל לקבל ממני אזהרות.

"סכריות MאנדM"- במידה ותמשיך לרשום ללא סימני פיסוק והודעותיך לא יהיו מובנות- מבחינתי כל הודעה שכזו תחשב להודעת ספאם- ראה הוזהרת. אתה רוצה להמשיך בצורה הזו, עשה זאת במקום אחר- לא פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, תיקנתי. עכשיו אתה מבין?

תודה, למרות שלא ניקדת הכל כמו שצריך (אני חושב, לפחות מההקשר).

M&M לפי דעתי זה לא נכון, כמו שראית באמת היה מחסור בכרטיסים בהתחלה (כמו בכל מעבר של תהליך יצור). יציאת הכרטיסים כפולי הליבה היא מתבקשת, שכן שתי החברות עושות זאת לא מעט זמן ואין סיבה שיפסיקו. המחיר בדרך כלל נמוך יותר (בדרך כלל במאות דולרים) מזוג כרטיסים זהים וזה מה שעושה אותם משתלמים יותר, אחר כך באים החסרונות של החום וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה נשאל כבר אבל הנה:

מתי נראה את ה650 , 660 וה660TI?

והאם הם גם יכילו את ליבת הKEPLER?

אני שואל כאן כי כבר נתקלתי בכמה ספקולציות שה660 ומטה הולכים להיות rebrands של הדור הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל אני עונה מי צריך כרטסים מוחלשים יותר שמבוססים על ה GTX 680 בקשי שהו מיתמודיד טוב במישחקים החדשים אז הגיוני שימתגו מחדש את הכרטסים הישנים רק עם מעבד כמו ב GTX 680 רק חלש יותר וזול יותר שזה אומר מעבדים GPU פחות טובים שלא יכולים לרוץ כ GTX 680 לא חבל ליזרוק שגם עוד לא יצאו כבר הם בינוניים חלשים תלויי בדגם ובמחיר העיקר להרוויח עלנו כמה שיותר זואת הגישה שלהם זה לא חדש תרגלים כאלה יש הרבה בתחום המחשבים חבל ומי שצריך כרטיס חלש יותר ימצא בין כולם את מה שהכי טוב מוצלח ויקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל אני עונה מי צריך כרטסים מוחלשים יותר שמבוססים על ה GTX 680 בקשי שהו מיתמודיד טוב במישחקים החדשים אז הגיוני שימתגו מחדש את הכרטסים הישנים רק עם מעבד כמו ב GTX 680 רק חלש יותר וזול יותר שזה אומר מעבדים GPU פחות טובים שלא יכולים לרוץ כ GTX 680 לא חבל ליזרוק שגם עוד לא יצאו כבר הם בינוניים חלשים תלויי בדגם ובמחיר העיקר להרוויח עלנו כמה שיותר זואת הגישה שלהם זה לא חדש תרגלים כאלה יש הרבה בתחום המחשבים חבל ומי שצריך כרטיס חלש יותר ימצא בין כולם את מה שהכי טוב מוצלח ויקנה

לא קל להבין אותך אבל אני חושב שהבנתי משהו..

סדרת ה650 עד ה660TI אמורה לתת מענה לשוק הבינוני גבוה- אחלה ביצועים שבעולם ל1920X1080 . לפי דעתי ה680 הוא די אוברקיל למשחקים היום אלה אם רוצים לחבר אותו למסך 27" ומעלה ולשחק על ULTRA HIGH עם VSYNC (רוב המשחקים ירוצו חלק חוץ מהכוכבים -METRO וCRYSIS).

מן הסתם שמהלך הREBRANDING הוא נטו כלכלי (כמו סדרת ה8XXX וה9XXX)

אבל אנחנו מדברים כאן על חדשה עם יתרונות ופער ביצועים די נחמד.

זאת אומרת ה 660 > 560 בצורה מוחלטת ולא REBRAND שהופך את ה660 לטיפה חזק יותר/שווה ל560

אנחנו מדברים כאן על קפיצת מדרגה כמו שראינו בין סדרת HD4XXX של רדיאון וה5XXX שלהם ואפילו קצת יותר.

או שאני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קל להבין אותך אבל אני חושב שהבנתי משהו..

סדרת ה650 עד ה660TI אמורה לתת מענה לשוק הבינוני גבוה- אחלה ביצועים שבעולם ל1920X1080 . לפי דעתי ה680 הוא די אוברקיל למשחקים היום אלה אם רוצים לחבר אותו למסך 27" ומעלה ולשחק על ULTRA HIGH עם VSYNC (רוב המשחקים ירוצו חלק חוץ מהכוכבים -METRO וCRYSIS).

מן הסתם שמהלך הREBRANDING הוא נטו כלכלי (כמו סדרת ה8XXX וה9XXX)

אבל אנחנו מדברים כאן על חדשה עם יתרונות ופער ביצועים די נחמד.

זאת אומרת ה 660 > 560 בצורה מוחלטת ולא REBRAND שהופך את ה660 לטיפה חזק יותר/שווה ל560

אנחנו מדברים כאן על קפיצת מדרגה כמו שראינו בין סדרת HD4XXX של רדיאון וה5XXX שלהם ואפילו קצת יותר.

או שאני טועה?

אני חושב שכל הנושא הזה הוא די עבודה בעיניים..

הכרטיסים מהדור הקודם (570/560/6950/6970 וכו') מחזיקים היום יפה מאוד את המשחקים(גם החדשים) גם ברזול' 1080P, אומנם יש שיפור משמעותי בדור החדש אבל עד שיצאו משחקים שבאמת ידרשו את השיפור הזה יצא לפחות דור נוסף של (ושלא נדבר על תמיכה בDX11.1 שהיא כנראה מיותרת לשנה הקרובה..), כך שכל מי שקנה כרטיס מהדור הקודם - אין לו שום סיבה לקנות כרטיס מהדור החדש.. אבל מי אני שיקבע לאנשים מה לעשות עם הכסף שלהם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...