AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 28 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ריכוז ביקורות GTX680:

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_680/

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/52616-nvidia-geforce-gtx-680-2gb-review.html

http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-680-review/

על פי TPU בממוצע 1920X1200,, חזק GTX680 מ-HD7970 ב7.5 אחוזים. (לא אסון לאדומים?). על פי נתוני , התוצאות... לא נראות הכי טובות

צריכת חשמל ע"פ TPU : כ-3 וואט פחות במשחק מ-HD7970. משמע - כן, יעילות גבוהה בצורה מכובדת למדי מצד .

האם מדובר ב7970 קילר? באופן אובייקטיבי אגיד בחריקת שיניים שבערך. אני ממתין בסבלנות לראות עוד תוצאות .

אני מבטיח שכשתעלה הביקורת שלי היא תהיה עם תוצאות מכובדות כמו שאני יודע לספק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שלאחר מספר דורות של כרטיסים שצורכים יותר מדי, שעושים המון רעש ושעולים יותר מדי NVIDIA החליטה ללכת בדרך של וזו החלטה מצויינת.

הם הצליחו עם הכרטיס הזה לקחת את כתר הביצועים, המחיר וצריכת החשמל או בקיצור; הכל.

אני חושב שאזמין לי איזה 680 מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס GTX680 בודד עם מעבד מרובע ליבות יסתדרו עם ספק 450W איכותי :xyxthumbs:

לא התלהבתי מה-OC הדינמי - לצד שיפור של פחות מ-1% בממוצע, עלולים לקבל Underclocking במקרה של טמפרטורה גבוהה.

מה שעלול לקרות זה ירידה בקלוקים דווקא כשהליבה חמה, כלומר כשהסצנה כבדה יותר וגם ככה ה-FPS נמוך יותר... :(

אגב, מעניין כיצד -ATI תתמחר מחדש את הכרטיסים שלה שכבר לא משתלמים במיוחד ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאסור להצניח מחירים במכה ברורה כשמש. הצנחה של 30-40 דולר במחירי כרטיסי המסך של תפגע להם בסדרה הבאה בשל הסיבה שאנשים יגידו לעצמם "אני לא אקנה את זה עכשיו, בטח כמו בדור הקודם הם יורידו מחירים, נחכה."

לגבי המהרה, סבלנות. לא ישר למהר לכתוש את GTX680. עוד לא יצאו עזרים שמסייעים לעקוף מגבלות תוכנה.

מה שכן, כבר היום יש כרטיסי מסך שנותנים תדרים הזויים לגמרי, מעבר לכל מה שהשוק הכיר - ביקורות בקרוב (רמז - יצרו מפלצת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA וצריכת חשמל נמוכה בכרטיסי הדגל? רק לי זה לא מסתדר... ;)

סוף סוף לא צריך ספק מפלצתי בשביל מערך כרטיסים.

א. אני מוריד את הכובע בפני על ההישג ההנדסי המופלא

ב. הצריכה נמוכה (יחסית) כי זה לא כרטיס הדגל של החברה. הוא רק ממותג ומתומחר ככזה. מה לעשות שכרטיס ה mid-high של מנצח את ספינת הדגל של מלקקי המייפל? :nixweiss:

ג. איזה עוד כרטיסים מבוססי קפלר הולכים לצאת בקרוב? ה- 680 קצת גדול עלי במחיר (וגם בביצועים - כמו שציינו הוא overkill ל- FHD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-680 צפוי לצאת אח קטן שימשיך את הקו של GTS450 ושל GTX550TI, ככל הנראה מבוסס על משהו 40%~ מGK104 מלא.

תהייה ביקורת על ה-680?

שום ליבה גרפית לא חומקת תחת הרדאר שלי ושל מנהל הביקורות.

בגלל שאנחנו בישראל דברים פה קשים שבעתיים מבחינה לוגיסטית לכן אני צריך שמאוד תבינו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב..אף מילה על זה שה-GTX 680 משתווה ואף מוביל לעיתים על ה- HD 7970 גם ברזולוציה של 2560x1600, לחרדתם של כל מי שמיהרו לשלול אותו בעקבות רוחב הפס ונפח הזכרון הנמוך (יחסית) שלו?

מעניין יהיה לראות את רמת הביצועים ברזולוציות 5760x1200 על שלושה מסכים, אם כי נראה לי שכאן לאיכות הדרייברים יהיה תפקיד חשוב עוד יותר מהיכולות של המוצרים עצמם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...