אחותי מחפשת מחשב נייד רק בשביל הסקייפ מבקש עזרה (התסביך בפנים) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחותי מחפשת מחשב נייד רק בשביל הסקייפ מבקש עזרה (התסביך בפנים)

n0am001

Recommended Posts

אוקיי אז כמו שאמרתי , אחותי מבקשת מחשב רק בשביל הסקייפ, אין לה עוד שימושים בו, לא פייסבוק ולא סרטים ולא אופיס. נטו בשביל סקייפ.

אני יודע שהיא ממש ממש לא מבינה במחשבים, אבל אמרתי לה שאם יהיה לה מחשב, היא אולי עם הזמן היא תיפתח לעולם המחשבים והאינטרנט ובשביל זה היא תצתרך מחשב יותר טוב מן הסתם ולא רק "מחשב בשביל סקייפ"

שוטטתי פה הרבה באתר וראיתי הרבה המלצות על מחשבי אסוס

ראיתי שממליצים הרבה על המחשב הזה - http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=8310&CatCode=315

ויש את המחשב הזה גם - http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=8225&CatCode=315

שניהם מעל התקציב, אבל אני אומר - אם כבר לקנות מחשב חדש אז שיהיה טוב גם לעתיד...

לעומת זאת , יש את כל המחשבים שעולים פחות עם אותה טכנולוגיה (+-) כמו המחשבים הנ"ל אבל עם רמת גימור ונמוכה וכל הדברים האלה שגורמים למחשב להיות בתקציב נמוך

כמו זה - http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=8374&CatCode=315

חשוב לי שזה יהיה מחשב בטכנולוגיה חדשה מעבד I3 ומסך 15 מלצמה מובנית, קנייה מאתר אייבורי, ולא כ"כ משנה לי אם תהיה אחריות ל שנה או 3 שנים

מה אתם אומרים על המחשבים? ומה אתם אומרים על עניין של להוסיף עוד כמה שקלים בשביל לקבל מחשב יותר אמין?

מחכה לתשובות ועזרה, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך לא מובנה אחותך ממילא לא צריכה, כך שנשארים עם מפרטים זהים לחלוטין למעשה ומה שמשתנה זו איכות הבנייה, איכות המסך ותנאי האחריות. על באמת שלא הייתי מציע ללכת, אבל עדיף שהבחירה בין האופציות האחרות תיעשה ע"י הגעה לחנות ובחינת ההיצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי: אין שום צורך במחשב חזק כדי "להיפתח לעולם המחשבים והאינטרנט", את זה אפשר לעשות גם עם נטבוק (אלא אם כן הכוונה שלך שהיא תיפתח לעולם משחקי המחשב, או לעיצוב גרפי וכו' שאז ממילא שום לא יספיק). לשימושים רגילים של מי ש"פתוח לעולם המחשבים והאינטרנט" יספיק גם המחשב המינימלי שתוכל למצוא (אולי לא נטבוק בגלל מגוון סיבות, זה היה רק דוגמה).

בקיצור, אני הייתי מחפש את המחשב הכי זול מחברה טובה (שאינו נטבוק) שאפשר למצוא, ולא מתעקש יותר מדי שיהיה 'מפרט חזק'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שרק הם מוכרים את המחשב הזה

אתה צודק לגבי כל מה שרשמת, אני מאמין שאם יהיה לה מחשב היא לאט לאט תעשה בו יותר שימושים.

חשבתי הרבה על העניין של לקנות מחשב זול - יחד עם זאת , למרות שזה באמת יספיק לה, העניין של האיכות בנייה מאוד חשוב לי כי אני לא רוצה להגיע למצב שביגלל שרציתי לחסוך 200-400 שקלים אני יצטער על זה אחר כך.

בכול מקרה מבין כל המחשבים שבתקציב הזה שלא עובר את ה 3,000 ש"ח העדפתי להשקיע טיפה ולהיות רגוע.

אני מודעה לכם על ההמלצות. החלטתי לקחת את האסוס בלי הכרטיס מסך החזק, בחרתי במחשב הזה : http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=8310&CatCode=315

אומנם חרגתי ב 300 ש"ח מהתקציב אבל אני יותר רגוע ומאמין שאני יהיה יותר מרוצה

אני מודה לשניכם על העזרה, ובדיוק לפני כמה דקות הזמנתי את המחשב מאייבורי והוא יגיע אליי יום שלישי, (הבחור פינק אותי במשולח ועכבר חינם)

שבת שלום (עשיתי טעות בשירשור, התגובה מופנית ל Yonizaf)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת באיחור, אבל לעניות דעתי שרפת אלפי שקלים לחינם.

לשימושים שציינת (וגם הרבה מעבר לכך) אין כל הצדקה שבעולם לקנות משהו מעבר לנטבוק טוב ב~1500 ש"ח.

יש היום גם ונטבוקים זולים יותר (~1200-1300 ש"ח) שיתנו לך יכולת מעולה בסקייפ, סרטים, ועוד.

אם רוצים להתפרע ממש יש מחשבים חזקים יותר עם מסך גדול (אבל בקושי) בפחות מ-2000 ש"ח.

I3 לשימושים האלה זה בזבוז משווע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הבניה של כל מחשב שעולה עד 4,000 +- היא דומה מאוד. כל הדגמים בטווח הזה הם דגמים תקציביים שנבדלים זה מזה רק בחומרה. מבחינת "אמינות" אין הבדל בין ב 1,900 שקל לבין ב 3,000 שקל (ואף יותר).

אחותך יכלה "להסתפק" במחשב הזה: http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=7656&CatCode=315. המילה "להסתפק" נמצאת בתוך מרכאות כפולות בגלל שלא רק שהמחשב הזה יענה על צרכיה, הוא אף יהיה מעל ומעבר. סקייפ יכול לרוץ טוב מאוד גם על מלפני 4 שנים (ויותר). אם זה היעוד היחידי של המחשב, הרי שחבל להשקיע סתם מעבר.

בכל מקרה, מקווה שהיא תהנה מהמחשב. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מעריך את העזרה שלכם, אין ספק שאתם צודקים בזה שיכולתי לקנות מחשב יותר זול ויותר חלש בשביל להפעיל את הסקייפ ויותר מיזה.

כניראה שלא כ"כ רציתי להתפשר בשביל אחותי.

נכון שהכסף לא גודל בעצים של החצר שלנו, אבל חשבתי על זה - זה קנייה חד פעמית שתשמש אותה לתווך הארוך מאוד, אז יאללה נזרום עם זה, בשבילי עוד 1000 שקל זה הרבה כסף אבל זה לא מה שיהרוג אותי, אני לא יבכה על זה :'(

אשריכם, שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה מה שטוב לך. אבל עדיין מצחיקה אותי ההתעקשות שלך "לכסות" את זה בכל מני טענות מצחיקות. איך בדיוק זו התפשרות לקנות מחשב עם חומרה יותר חלשה במעט אם המחשב הזה פשוט יענה על הצרכים במלואם לחלוטין? התפשרות היא כאשר יש ויתור כלשהו בתוצאה. כאן אין ויתור. המחשב יעבוד עבור אחותך באותה צורה בדיוק.

אם סתם בא לך לקחת i3, הרי שזו טענה הרבה יותר הגיונית כבר. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AVATAR חח יש משו במה שאתה אומר, קשה לי לנסח את עצמי לפעמים, אין ספק שאתם צודקים , ביקשתי שתעזרו לי לקנות מחשב לצרכים ספציפיים בתקציב מסויים ובפועל קניתי מחשב מעל ומעבר לדרישות שאני צריך וגם שלימתי יותר

אז המילה "להתפשר" באמת לא קשורה.

נכון, רציתי מחשב זול שיספיקו לצרכים שלי ובאמת עזרתם לי להבין שאני לא צריך מחשב חזק והצעתם לי מפרטים והסברתם את עצמכם כמו שצריך, קיבלתי את חוות הדעת שלכם ואני לא מפקפק בה

קצת יצאתי חומוס :kopfpatsch: אבל העיקר שזה לא יצא לרעה, אומנם עם חור קטן בכיס אבל הכול לטובה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...