קליטת אינטרנט מתנתק כל 5 דקות, פרטים בפנים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קליטת אינטרנט מתנתק כל 5 דקות, פרטים בפנים

sjlomi_e11

Recommended Posts

שלום

יש לי בעיה במחשב נייד מסוג HP 620, מעבד 2 due t6670, 2GB of RAM מערכת הפעלה WIN7 64BIT.

הבעיה היא באינטרנט האלחוטי - כל 5 דקות האינטרנט מתנתק לי- הסימון של המדרגות עם הקליטה של האינטרנט מראה מדרגות עם איקס אדום

וכותב not connected, not connections are available (תראו בתמונה- מס' 1)

אפילו שיש מלא רשתות אלחוטיות- זה מתנתק ורושם לי שאין רשתות אלחוטיות. אציין כי במחשב אחר שלי אני כן רואה את הרשתות ומתחבר אליהן,

וניסיתי את זה גם במקומות אחרים ולא רק בבית כך שהבעיה היא לא ברשת אלא במחשב עצמו.

אם אני עושה "שנה הגדרות מתאם" - ואז DISABLE על WIRELESS NETWORK CONNECTION ולאחר מכן אני עושה לו ENABLE אז הוא מתחיל לקלוט רשתות ומתחבר אליהן - אך הבעיה חוזרת

שוב וזה מתנתק אחרי כמה דקות (בתמונה- מס' 2)

אם אני עושה DISABLE ןאז ENABLE פעמיים שלוש (כי הוא שוב מתנתק) - אז החלון של הENABLE נתקע וצריך להפסיק אותו מתוך הWINDOWS TASK MANAGER.

אם אני עושה לוTROUBLESHOOT PROBLEM הוא רושם לי TROUBLESHOOTING CANNOT FIND THE PROBLEM (בתמונה - מס' 3)

כמה עובדות חשובות:

1. כל הזמן הזה המנורה של האינטרנט האלחוטי במקלדת נמצאת על מצב "ON" (כחולה) ולא מתנתקת.

2. זה התחיל לי מלפני חודש בערך, אז פירמטתי את המחשב (היה לי WIN7 32BIT ועכשיו יש לי 64BIT) אבל זה לא עזר.

3. ניסיתי להתקין את הדרייברים של הכרטיס רשת מתוך האתר של , אבל גם זה לא עזר.

4. פתחתי את החלק התחתון של המחשב וראיתי ששני החוטים מחוברים לכרטיס כמו שצריך.

5. המחשב כבר לא נמצא באחריות.

אשמח לעזרה,

שלומי

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה שציינת יכולה לנבוע ממספר סיבות:

1. ניתוקים כלליים. יש לבדוק שהמודם לא מאבד סינכרון(כלומר: לעקוב אחר הנורות שלו ולוודא שהן קבועות ולא משתנות בזמן הניתוק). בכל מקרה, רצוי לפנות לחברת התשתית בזק/הוט, על מנת לשלול ניתוקים או איבודי מידע, וכן, לבקש שיבצעו מעקב על המודם לאורך 24 או 48 שעות.

השלבים הבאים מתייחסים לחיבור אלחוטי:

2. בעיות בקליטה בין המחשב לראוטר. ראה בהמשך גורמים ופתרונות למקרה זה.

3. ראוטר או כרטיס רשת לא תקינים. במקרה זה יש לבדוק את החיבור עם מחשב חלופי. אם תקין, התקלה בכרטיס האלחוטי. אם לא, הראוטר לא תקין.

גורמים אפשריים לבעיות קליטה הינם:

א. בעיות בזיהוי ההצפנה ו/או בהגדרת הרשת.

ב. מרחק גדול מטווח הקליטה שהראוטר מאפשר.

ג. הראוטר או המחשב נמצאים בממ"ד.

ד. מכשירים אלחוטיים ו/או מכשיר מיקרוגל שנמצאים בקרבת הראוטר או המחשב.

ה. תקן. יש לוודא שהתקן של הכרטיס האלחוטי נתמך ע"י הראוטר. במידה וניתן, יש להגדיר את הראוטר כך שיעבוד עם כל סוגי התקנים. BGN.

ו. רהיטים ממתכת. תאורה חזקה וכו'.

פתרונות:

א. שינוי ערוץ בממשק הראוטר.

ב. איפוס ההגדרות האלחוטיות בראוטר ע"י שינוי שם הרשת SSID.

ג. ביטול ההצפנה(סיסמת הרשת) ואבטחת הראוטר דרך כתובת .

ג. אם המחשב ניתן להתקרב עימו לראוטר ולבדוק את טווח הקליטה המירבי.

ד. שימוש במגדילי טווח אלחוטיים או קוויים(דרך כבלי הטלפון או החשמל שבבית), חיבור קווי באמצעות כבל .

ליאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...