האם יש יתרונות בקנית מחשב BRAND לעריכת וידאו בייתית + תוספות מעטות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש יתרונות בקנית מחשב BRAND לעריכת וידאו בייתית + תוספות מעטות

ydyehuda

Recommended Posts

שלום,

אני שוקל קניית מחשב לעריכת וידאו והפנו אותי למחשב הזה:

http://c-data.co.il/catalog/product.aspx?maincat=1&cat=6&subcat=272∏=3321&page=1&psize=30

למחשב זה אני אוסיף כרטיס מסך ודיסק נוסף של 1T

יתרון: מחשב מחברה ידועה, מורכב, אמין, חוסך בלאגן של חיבור מספקים שונים ונפילה בפינות, אחריות מעולה

חיסרון: מחיר, ערכת שבבים(?),

מה אתם אומרים? מה הייתם עושים?

אל תציעו לי כרגע מפרט למחשב מלא, אם אחליט לנטוש את הדרך הזו אפתח פוסט חדש, תודה

בברכה, יהודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רשמת מחירים, לא של המערכת, לא של הקשיח שאתה מתכוון להוסיף, לא של כרטיס המסך שאתה מתכוון להוסיף. מעבר לזה, לא ציינת באילו תוכנות אתה מתכוון להשתמש.

ספציפית במקרה הזה, מדובר במחשב מותג שמגיע עם שנה אחת של אחריות, בעוד שבראש המקרים מחשבי מותג מגיעים עם 3 שנות אחריות גורפת. אם כבר אגרה, עדיף שתהיה תמורה.

המפרט עצמו:

1. חסר פירוט לגבי מספר לא קטן של נושאים, כגון: פרטי הספק ובהם הספקו הכולל, פרטי המארז...

2. המעבד - גרסאת הT היא הכי פחות מומלצת לשימושים.

3. הלוח מבוסס על H61, מה שבדרך כלל אומר 2 חריצים לזיכרונות בלבד, עריכת היא תובענית בRAM, ייתכן בהחלט ותרצה יותר.

בקיצור, סביר שאפשר לעשות טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

הנחת היסוד שהמחיר גבוה יותר ומביאה איתה אמינות גבוהה יותר וזה הבסיס לקניה של מחשב מותג.

יש לי בבית מותג ישן ישן שעבר "התעללות" בחברה והוא "טפו טפו" שקט מאוד ושורד כמו במפעל לפני כן. ברור שיחס מחיר ביצועים למחשב ברנד שונה ממחיר מחשב שבניתי אבל האמינות והאחריות (יש הרחבה ל-3 שנים) מפצה.

השאלה היא האם באמת מפצה כי מחשב הקודם שלי לא היו בעיות יותר מ-6 שנים אז אולי זה לא.

כיום בגלל עלות הדיסקים הקשיחים המחיר יוצא יותר סביר ולכן זה עלה לדיון בחנות.

לגבי ערכת השבבים, מה מומלץ?

לגבי ה-T, אפשר להרחיב?

תודה, יהודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. האמינות של המחשב היא משתנה מקרי עם התפלגות אחידה :lol: יכול להיות מחשב שיעבוד בלי שום תקלות במשך 15 שנה רצוף בדיוק כמו שיכול להיות שתקבל מחשב תקול ישירות מהחנות. כאמור, אין באמינותה של מערכת המותג הקודמת שרכשת להעיד על דבר.

2. עדיין לא נתת את העלויות. אם זה יקר ב300-500 ש"ח ממה שמחשב מקביל היה עולה בחנות רגילה, ניחא, אבל אם מדובר בסכום גבוה יותר, זה מאבד מכדאיותו, במיוחד שכמו שאמרת, אתה צריך לשלם פה אקסטרה עבור תוספת אחריות.

לגבי ערכות השבבים, לפחות H67, ולעריכת עדיף כבר לקחת לוח מבוסס על Z68 שמאפשר שימוש בטכנולוגיות כמו VIRTU וQUICKSYNC.

לגבי המעבד, למעבדי I3/I5/I7 שונים יש מספר גרסאות, דוגמא על ה2500:

2500T תדר בסיס של 2.3GHZ תדר מקסימלי של 3.3GHZ. מעטפת תרמית של 45W.

2500S תדר בסיס של 2.7GHZ תדר מקסימלי של 3.7GHZ. מעטפת תרמית של 65W.

2500 תדר בסיס 3.3GHZ תדר מקסימלי של 3.7GHZ. מעטפת תרמית של 95W.

2500K תדר בסיס 3.3GHZ תדר מקסימלי של 3.7GHZ. מעטפת תרמית של 95W. - בעל מכפלה פתוחה -לOC ובעל גראפית HD3000 שחזקה יותר משל שאר הדגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...