איזו קונסולה עדיף לקנות כיום? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו קונסולה עדיף לקנות כיום?

Zeev86

Recommended Posts

היי. יש לי XBOX360 עם הסבה. נמאס לי כל פעם להלחם במייקרוסופט ולפרוץ שוב ושוב. אני רוצה קונסולה שעובדת ושמריצה משחקים בלי כאב ראש של לפרוץ אותה כל חודשיים.

אני יותר בנאדם של single player אבל אם יהיה לי מקורי אני לא יכול לבזבז 250 שקל כל חודש. לכן אני מעדיף קונסולה גם עם משחקי טובים שיעבירו לי זמן.

במשחקי סינגל שיחקתי בXBOX360 ככה שאני חושב יותר לקנות את PS3 והבנתי שיש לו יותר אקסקלוסיביים טובים, אבל הקונסולה עולה 1500 כשאת XBOX360 אני יכול לקנות ב900.

יש לכם עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

360 ב900 שקל זה בלי ארד דיסק רק 4 גיגה

בכל מקרה היה לי את כולם בדור הזה כולל הנידות ולטעמי אין הבדל גדול בין הPS3 וה360 אבל עם היה לך 360 כבר לך על הPS3 בגלל הבילעדים

חוץ מזה משחקים לא עולים 250 שקל יש יד שניה יש איבי ויש חנויות זולות מחול

משחק יקר בחול בדרך כלל יוצא איזה 220 אחרי משלוח

משחק כזה עם הוא מבוקש אתה יכול למכור גם ב180 או במיקרה הגרוע 150 עם אתה מוכר אותו אחרי חודש מההשקה שזה מספיק זמן לעבור את רוב המשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המשחקים אתה יכול לשחק בלי בעיה מהדיסק

רק בודדים מונעים מימך לשחק בלי התקנה

אבל יש דברים נוספים לדוגמה להוריד דמוים

לקנות משחקי ארקיד ופה ושם משחק גדול עם אתה מוצא זול מספיק בחנות שלהםלהוריד תוספות למשחקים

התקנה על הארד דיסק שעוזרת בטעינה של המשחק ומצמצמת את השחיקה של העינית

כמובן לדחוף לשם סדרות וסרטים שתוכל לצפות ישירות מה360 \PS3

בקיצור יש הרבה שימושים לארד דיסק בקונסולות הHD

ב360 אפילו חיבים ארד דיסק לתמיכה במשחקי XBOX1 ויש שם כמה פנינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עם אפשר ישירות

סטרימינג כן אפשר אבל לא חושב שלהוריד לארד דיסק אפשר לפחות לא רישמית

אולי אתה יכול לעשות עתקה בסטרימינג אחרי שהקובץ יורד

בכל מקרה אל תיבנה על יכולות טובות צריך מחשב חזק ותוכנה מסוימת שתעשה קידוד בזמן אמת לקבצים לא ניתמכים וזה מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי PS3. מה שכן XBOX360 טוב יותר וזה הLIVE. הPSN פשוט איום, צריך ליצור אלף חשבונות כדי לקנות או להוריד דמואים מחנות X שהמוצר לא זמין בחנות Y, והבדל המחירים ממש משמעותי שבכלל לא כדאי להתעסק עם זה ולהזמין כבר מחנות נורמאלית. ויש גם דמואים שלא עובדים על משתמש אירופאי אלא רק ישראלי, והמשחק דיגיטלי ואי אפשר לקנות אותו מישראל. גאוני!

מה שכן PS3 המשחקים רצים מעולה בלי שום ירידות frame לעומת XBOX360 שנתקע לעתים קרובות ויש אפילו משחקים שרצים על 20 FPS. יתרון גדול לPS3.

עוד חיסרון לPS3 זה שכל המשחקים נטענים מהדיסקים וזה אומר זמני טעינה מאוד ארוכים ורעשים שלא נפסקים כמעט מהנגן.

אז או שקונים משחקים בזול וסובלים מזמני טעינה ארוכים ורעשים, או שקונים משחקים מPSN במחיר מופקע ואז באמת אפשר להנות מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...