מארז ITX או מסך אם מחשב מובנה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז ITX או מסך אם מחשב מובנה?

jetman

Recommended Posts

[table][tr][td][/td][/tr][tr][td]השאלה בכותרת, יש לי דרישות די ספציפיות, עד היום אני עובד על מחשב נייד, אני לא אוהב את המאזרים הגדולים והמסורבלים שהיו לי לפני שעברתי לנייד, בסלון יש HTPC גדול, לשדרוג עתידי של HDD לאחסון, בחדר אני מעדיף משהוא יותר קומפקטי, התלהבתי מעוד ממחשבים iMac, הבעיה היא המחיר המוגזם, שבו אני בונה מערכת שלמה, כולל מסך ועוד ישער כסף ל LCD חדשה לחדר. אני יודע שיש לחברות מותג אחרות, מחשבים מהסוג הזה, אך לא הרבה חנויות מתעסקות איתן, ולרוב מפרט מבוסס ATOM thumbs_down.gif ,אני לא ממש רוצה לשלם על הקומפקטיות במפרט שלו, חשבתי עולי פשוט להרכיב מחשב במארז mini ITX, אך השאלה עד כמה אני מוגבל שם מבחינת חלקים? בעקרון מעבד I3 וכל מה שמסבביב, אני לא גיימר כלל ורואה רק סרטים, ככה שאין לי צורך במארז גדול, ממה שהבנתי, חלק ממרזים כאלו ניתו לחבר על VESA מאחורי מסך המחשב, יש למישהוא ניסיון אם זה? אם לא ITX, אני מוכן להתפשר על משהוא כמו 1380, נראה שיותר קל לעבוד איתו והוא לא אמור להרוס לי את המראה על השולחן, אבל שוב, פשוט כי אני לא רוצה מארז גדול, והוא יהיה על השולחן ולא מתחת. מה אתם ממליצים? ואם כבר, אפשרי בכלל למכור במחיר הגיוני כיום?

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=28753

עולי טרייד אין?[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...