ASRock Z68 Pro3 or M - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASRock Z68 Pro3 or M

MokoLoko

Recommended Posts

שלום אני מתלבט בין 2 הלוחות אם האלה,

השימושים שלי הם אוברקולוק טוב של 4.5 גיגה הרץ (I5 2500K+MAGUN 3)

אני יצתרך להשתמש בכרטיס גרפי המובנה כנראה, אבל יש לי כרטיס מסך, נוידיה 9300 GS

הכרטיס מתאים לשני הלוחות ?

הדברים ששונים בהם:

לגבי החיבורים התחלתי להתבלבל..הדיסלפי פורט זה לא DVI-D ?

בבקשה תסבירו לי מה זה החיבור הזה דיספלי פורט.

ומה הקטע של הPCI ? לא צריך רק יציאה אחת כזאת לכרטיס מסך ?למה אני צריך כמה כאלה ובמהירויות שונות אם הלוח לא תומך במערך כרטיסים ?

בבקשה תסבירו לי על ההבדלים בין הPCI למיניהם...

http://www.asrock.com/mb/compare.asp?SelectedModel=Z68+Pro3&SelectedModel=Z68+Pro3-M

לפי ההשואה ה-M תומך ב:

1 x PCIe 2.0 x16

2 x PCIe 2.0 x1

1 x PCI

Intel HD Graphics(HDMI / / DVI-D / D-Sub)

וה ATX ב:

1 x PCIe 2.0 x163 x PCIe 2.0 x12 x PCI

(HDMI / DVI-D / D-Sub)

תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כל עוד הכרטיס הגרפי שלך הוא בממשק חיבור PCIe הוא יתאים לכל לוח שיש בו חריץ PCIex16 (ובלוחות האלה יש).

2. הוא ממשק להעברת וידאו ואודיו. זה ממשק חיבור מקביל ל-. בדומה ל- נדיר יחסית למצוא אותו במסכי מחשב נכון להיום. בכל מקרה אתה צריך לדעת לאיזה התקני תצוגה אתה מתכוון לחבר את המחשב ולבחור לוח או כרטיס גרפי עם כמות וסוג חיבורים מתאים. אם אתה מתכוון לחבר את המחשב רק למסך מחשב אז אתה צריך חיבור DVI או VGA.

3. עבור כרטיס גרפי אתה צריך חריץ PCIex16. יש גם חריצי הרחבה מסוגים נוספים: PCIex1/4/8 ו-PCI (לא אותו הדבר כמו PCIe). למה אתה צריך? לא בטוח שאתה צריך. החריצים האלה כשמם כן הם, מיועדים להרחבה, להוספת כרטיסים בממשק המתאים כדי להוסיף פונקציונאליות מסוימת שחסרה לך בלוח. בדרך כלל משתמשים בהם כדי להוסיף כרטיס קול, בקרים שחסרים (כגון USB) וכן הלאה. בחריץ ההרחבה PCIex16 משתמשים ברוב המקרים להוספת כרטיס גרפי וחריץ כזה קיים בכל לוח מהשנים האחרונים. סביר להניח שאתה לא צריך להקדיש לזה מחשבה מרובה אלא אם כן יש לך כבר עכשיו תוכניות להשתמש בכרטיסי הרחבה כלשהם מלבד כרטיס גרפי בבוא היום.

דגם ה-Z68 Pro3-M הוא כנראה המשתלם יותר עבורך מבין השניים מכיוון שכנראה אתה לא זקוק לכמות הגדולה יותר של חריצי ההרחבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...