USB שעתיים... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

USB שעתיים...

romansah9

Recommended Posts

שלום לכולם.

לדוד שלי יש מחשב ישן (DUALCORE משהו...לא התעמקתי בנושא) ובשבוע האחרון יש לו בעיה בUSB 2.

במהלך חיבור כונן FLASH/ עכבר/ מקלדת לוקח למחשב לפחות שתי דקות לקלוט שההתקן מחובר,

וכשהוא מתחבר הוא מתריע שההתקן יכול לעבוד במהירות גדולה יותר (כלומר הוא מחובר בתור USB1) :facepalm:.

מה זה השטויות האלה?! ואיך פוטרים את זה? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת כנראה לא בעיה של דרייברים , כי במחשב השני שלי (המפרט רשום בצד) שהוא בכלל לא ישן וכמובן שאני אחד כזה שכל הזמן מעדכן את כל מה שרק אפשר :) הייתה לי את אותה הבעיה אבל לא עם כל התקן אלא רק עם דיסק און קי ספציפי של קינגסטון בנפח 8GB שדיי חדש עדיין , כאשר הייתי מחבר אותו למחשב , ולא משנה לאיזו יציאת במחשב , אז גם כן היה לוקח זמן עד שהמחשב היה קולט אותו וגם אז לפעמים היה מקפיץ את אותה ההודעה על איטיות העבודה של ההתקן , אז אני הייתי רוצה לדעת גם מה יכול ליהיות הגורם לבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת כנראה לא בעיה של דרייברים , כי במחשב השני שלי (המפרט רשום בצד) שהוא בכלל לא ישן וכמובן שאני אחד כזה שכל הזמן מעדכן את כל מה שרק אפשר :) הייתה לי את אותה הבעיה אבל לא עם כל התקן אלא רק עם דיסק און קי ספציפי של קינגסטון בנפח 8GB שדיי חדש עדיין , כאשר הייתי מחבר אותו למחשב , ולא משנה לאיזו יציאת במחשב , אז גם כן היה לוקח זמן עד שהמחשב היה קולט אותו וגם אז לפעמים היה מקפיץ את אותה ההודעה על איטיות העבודה של ההתקן , אז אני הייתי רוצה לדעת גם מה יכול ליהיות הגורם לבעיה ?

אני הבדוק את הדיסק און קי על מחשב אחר, אבל שתדע שהחוסר תאימות עם הדיסק און קי לא אפשרי אצל דוד שלי פשוט כי הוא משתמש בו כבר איזה שנה.

יש סיכוי קלוש שיש בעיה בפלאג.

נושא בבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...