הרחבה על נושא הDOCSIS, כמה שאלות. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרחבה על נושא הDOCSIS, כמה שאלות.

shlomo_l

Recommended Posts

אני קורא את הנל:

http://en.wikipedia.org/wiki/DOCSIS

הגעתי לשורה הנל:

The customer PC and associated peripherals are termed Customer-premises equipment (CPE). The CPE are connected to the cable modem, which is in turn connected through the HFC network to the CMTS. The CMTS then routes traffic between the HFC and the . Using the CMTS, the cable operator (or Multiple Service Operators - MSO) exercises full control over the cable modem's configuration; the CM configuration is changed to adjust for varying line conditions and customer service requirements.

מישהו יכול יותר להרחיב על המערכות הללו? ולהסביר לי את הטופולוגיה של הCMTS ביחד עם הHFC והCPE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מדוייק מה שכתוב שם.

המחשב של הלקוח לא נחשב CPE. המודם עצמו שיושב אצל הלקוח נחשב CPE.

בגדול כל מה שכתוב שם זה שהמודם של הלקוח מחובר לCMTS בעזרת HFC (הכבל הקואקסלי).

ושהCMTS מנתב את המידע מהHFC לאינטרנט. שזה גם לא ממש נכון. הCMTS מנתב את המידע לרשת האופטית של הספק,

ומשם הראוטרים של הספק מנתבים לאינטרנט.

מה עוד שהם אומרים שם שבעזרת הCMTS לספק יש אפשרות לשלוט בקונפיגורציות של המודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לכם אם כרגע בהוט זה שימוש של HFC? קרי סיב עד לNODE?

והאם משתמשת בEURODOCSIS?

והאם עצם זה שהתשתית משתמשת בהעלאה ע"י ריבוב של TDMA/ATDMA גורם לגיטר בתשתית של הוט?

לגביי השאלה השנייה אני חושב שזה DOCSIS רגיל כמו של ארה"ב ולא EURO מפני שאני רואה שאני מסונכרן ב100 מגה על 4 תדרים: 135 , 141, 147 ו153. מה שאומר שכל ערוץ מסונכרן על 6MHZ איך שזה נראה מה שאומר שאנחנו על DOCSIS רגיל, הלא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן עובדת על annex B מה שאומר North America

וגם עובדת כרגע על FTTH מה שאומר שהסיב יגיע עד הבית או יותר נכון לבניין בבתים פרטיים כנראה עד קופסת הרחוב מה

שיוריד את כמות השימוש בכבילת קווקאס ויוריד גם את כמות התקלות.

לא הבנתי מה בדיוק שאלתה על TDMA/ATDMA אבל אכן עובדת היום docsis-mode tdma-atdma בQAM64

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהוט הפינג שלך מאוד לא יציב לעומת .

לדוגמא שהייתי עם VDSL על RATE ADAPTIVE היה לי פינג לרדבק של 3MS והיה קבוע על 3.

לעומת זאת בהוט הפינג שלי משתנה כל הזמן, 8 15 30 7 9 10 15 12 8 35 10 9 17 וכו', ממש לא נשאר יציב.

הרי המהירות העלאה היא בעצם מבוססת על פי חילוק זמן, האם עצם זה שזה מבוסס ע"פ חילוק זמן זה מה שגורם לג'יטר הנל? (פינג לא יציב עם קפיצות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...