המלצה למסך LCD/LED 32 INCH מבין 4 דגמים ספציפיים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך LCD/LED 32 INCH מבין 4 דגמים ספציפיים

King Of Action

Recommended Posts

שלום חברים ,

המסך מיועד לחדר קטן - מרחק צפייה 1.5-2 מטר , שימושים : רוב הזמן צפייה בשידורים אנלוגיים של YES ואולי בעתיד גם שידורי HD של יס , FULL HD מנגן/מחשב וזהו .

הוצעו לי 4 הדגמים הבאים במחירים אטרקטיביים (לפי דעתי) ורציתי לשמוע את דעתכם מהו המסך המומלץ ביותר מביניהם .

LG LED 32LV3500 - לא מצאתי עליו יותר מדי פרטים ברשת ( רק ביקורות מעולות על האח הגדול 37 אינץ' באמזון ) ורק חנות אחת מוכרת אותו בזאפ ב-2800 שקל . הציעו לי אותו ב-2000 שקל כולל אחריות מלאה ל-3 שנים .

LG LCD 32LD450 - הציעו לי אותו ב-1750 שקל כולל אחריות מלאה ל-3 שנים .

LG LCD 32LD460 - הציעו לי אותו ב-1700 שקל כולל אחריות מלאה ל-3 שנים .

מה ההבדל בין ה-450 ל-460 ? ואיך זה יכול להיות שה-460 יותר זול ( גם בזאפ ) , הרי זה כאילו מספר דגם גבוה יותר ?

SHARP LCD 32BX400 - הציעו לי אותו ב-2000 שקל כולל אחריות מלאה ל-3 שנים ע"י ישפאר .

מבין המסכים ראינו בעיניים את ה-460 ואת ה-32BX400 - שניהם נראו לנו טוב ב-HD אבל לא משהו בכלל בשידורים אנלוגים . נא לא להציע מסכים אחרים - הקנייה חייבת להתבצע בחנות אמיתית ( וזה מה שיש פה בצפון חחח ) ולא ברשת , אנחנו הולכים לקחת את המסך מחר במוצ"ש מקסימום . תודה לכל העוזרים ושבת שלום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני גם מחפש TV לחדר שינה של ההורים בגודל 32".

במקום לפתוח חדש החלטתי להקפיץ את הדיון הזה כדי שלא אהיה מקבל התשובות היחיד..

אני מחפש TV לצפייה בשידורי SD (בכבל אנלוגי ישירות מהקיר).

למכשיר לא צריך שיהיה HDMI/USB/אינטרנט וכד' אלא משהו פשוט ואמין. (גם לא משנה עם LCD/LED/FHD/HDR)

מהסיבה הזאת אני מחפש מכשיר של חברה מוכרת ואחריות של יבואן רשמי ולא י.שקר ודומיו.

מה דעתכם על משהו בסגנון:

פותח הדיון, אשמח אם תגיד מאיפה קיבלת את ההצעות למחירים האלו כי זה נשמע מעולה בהתחשב במחיר!

תודה מראש,

Zinger777.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...