אנשים תחרות המכונית הכי יפה!!! כולם לעלות תמונות!!!!! השתתפות חובה... - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים תחרות המכונית הכי יפה!!! כולם לעלות תמונות!!!!! השתתפות חובה...

tazok

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גועל נפש.

אתה מודע על איזה אמרת את זה?

כן, אתה רשאי לחלוק על דעתי, הרכב הזה פשוט מכוער.

;D

וזה גם מה שאינ יעשה..

לא רק שאני אחלוק איתך לגיב העיצוב, אלא התהילה וההיסטוריה והטכנלוגיה שהרכב הזה מייצג!

הלה מאן... מתגמד.. לעומת הדקאר.. המירוץ המפרך והיוקרתי בעולם!

הרכב הזה.. הוא גירסה חוקית לכביש שיצא מאותה סדנה שהכינה את כל קבוצת מיצובישי בתחרויות...

והוא מייצג את הזוכה של השנה הנוכחית...

או שמא אני יגיד 9 זוכים!

שנית, הוא פשוט -שטח מירוצים.. חוקי לכביש!

מדהים! סיבולת ואיכות בנייה מהטובות בעולם!

חוזק מכני מדהים ויכולת שיכוך מדהימה... בנוסף לגירסה מתקדמת וחדשנים יותר של הנעת 4X4 הידועה של מיצובישי הSelect

מהאיוו7.

מנוע בנזין אמין.. בעל 280כ"ס... המשנע שטח של 1400 קילו...

פשוט עצום!

ROFL

כמו שהפג'רו קינג נחשב לג'יפ שטח מהטובים בעולם. :lol:

הלנדקרוזר של טויוטה לוקח אותו בכל המובנים...

מה שקיבלת כאן הוא "גימיק שיווקי", מנוע שזולל דלק ורכב שטח שמתיימר להיות מכונית מירוץ או יותר נכון, מכונית מירוץ בעיצוב מזוויע שמתיימרת להיות שטח.

בנוסף, באמינות ואיכות הבניה אני עוד יותר מפקפק אבל אתן לך להינות מהאשליה ומהלוק האלוטימטיבי שכביכול גרם לך לרשום את כל הדברים האלה.

"גימיק שיווקי"..... והאימפרזה טורבו.. היא סתם אימפרזה עם מנוע זולל דלק.. ופנסי ערפל.. ובכלל האיוו 7.. סתם כריזמה איר.. עם ספויילר מפלצתי...

............................................

הלנדקרוזר של טויוטה.... עם כל הכבוד לגירסה הסטנדרטית... ובאמת רכב אדיר.. ונכון שהפאג'רו קינג הוא פישול בלכ מה שקשור לשטח טכני... אבל הפג'רו קינג לוקח בלכ מובן אחר (מלבד מחיר)..

שנית כל.. אם תצייד את הקינג במיגונים וצמיגי שטח יעילים.. תקבל חיה רצינית אף יותר מהלנדקרוזר.. כי אז תקבל את היתרונות בשלדה אחודה.

ולא.. הלוק האולטימטיבי זה לא מה שגרם לי לכתוב את כל הדברים האלה..

אלא! המכירות ביפן של גרסה מוגבלת זאת! אלא המבחנים הרבים שבמגזינים בחו"ל...

ושנית.. זה לא הצגה.. הרכב מצויד במנוע זהה בדיוק למנוע שבו צוידו רכבי הפאג'רו ממרוץ הדקאר. (לגבי זלילת הדלק.. נכון קורבט סתם אוטו עם מנוע זולל דלק...צודק)

הרכב מצויד מציוד מינימלי לחלוטין, שני מושבים.. פתחי איוורור זהים לשל המרוצים.. כלוב התהפכות! הגה ספורטיבי..

צמיגי מישלין לדיונות שיוצרו במיוחד לדגם הנ"ל.. מערכת הנעה חדשה שלקוחה מליגת העל של מיצובישי.. מערכת פליטה חדשה גם כן שתוכננה ע"י הסדנה הצרפתית. מיגון כולל וחיזוק לשלדה.

בקיצור זהו פג'רו בגרסה הקרבית ביותר שיצאה אי פעם...

אינ לא מבין.. איך אתה מבטל את כל מה שאני אומר שהינף אצבע וקביעה... קלת דעת! כמו.. כתבת את כל הדברים בעקבות המראה...

גגגררררר... דרעק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסת הקונספט:

Mitsubishi Pajero Evolution concept

With the dynamic styling of a sports car, the Pajero Evolution can go where few others would dare to venture. This two seater car is designed for modern adventurers who are seeking new challenges. The interior protects occupants with a steel safety cage and durable materials resistant to temperatures.

Equipment also includes and boards, a water tank, space for luggage and a survival kit with dried food. Technology onboard includes telephone, access and satellite navigation.

This is an off-road car with oversized bumpers, rear spoiler and 22 rims with 285/45/R22 tyres equipped with the technology to maintain mobility even when punctured. The Pajero Evolution will be powered by a 450 , 3.5 litre, 24 V6 Biturbo engine. This power will be controlled by a 6 speed sequential gearbox and permanent AWD .

mitsubishi-pajero623.jpg

mitsubishi-pajero891.jpg

mitsubishi-pajero889.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא סתם אימפרזה עם מנוע זולל דלק

אימפרזה - שזה סתם אוטו עם הביצועים הכי טובים ברמת מחיר שלו.

ועל האימפרזה טורבו בכלל אין מה לדבר, שזה 10 דרגות

מעל כל אחר ביחס מחיר/ביצועים (למרות שה wrx קצת פפחות טובה בפרמטר זה).

קראת פעם ביקורת על הרכב הזה?

עוד לא ראיתי כתב , שלא גמר עליו את ההלל.

בכל פרמטר אפשרי לדעת הכתבים האוטו הזה הוא דרגה מעל מתחריו(נוחות,בטיחות,ביצועים,הנאה),

ואין ספק שזו האמת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא סתם אימפרזה עם מנוע זולל דלק

אימפרזה - שזה סתם אוטו עם הביצועים הכי טובים ברמת מחיר שלו.

ועל האימפרזה טורבו בכלל אין מה לדבר, שזה 10 דרגות

מעל כל אחר ביחס מחיר/ביצועים (למרות שה wrx קצת פפחות טובה בפרמטר זה).

קראת פעם ביקורת על הרכב הזה?

עוד לא ראיתי כתב , שלא גמר עליו את ההלל.

בכל פרמטר אפשרי לדעת הכתבים האוטו הזה הוא דרגה מעל מתחריו(נוחות,בטיחות,ביצועים,הנאה),

ואין ספק שזו האמת!

לא הבנת את האמירה הזאת , תקרא את כל הויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל נפש.

אתה מודע על איזה אמרת את זה?

כן, אתה רשאי לחלוק על דעתי, הרכב הזה פשוט מכוער.

;D

וזה גם מה שאינ יעשה..

לא רק שאני אחלוק איתך לגיב העיצוב, אלא התהילה וההיסטוריה והטכנלוגיה שהרכב הזה מייצג!

הלה מאן... מתגמד.. לעומת הדקאר.. המירוץ המפרך והיוקרתי בעולם!

הרכב הזה.. הוא גירסה חוקית לכביש שיצא מאותה סדנה שהכינה את כל קבוצת מיצובישי בתחרויות...

והוא מייצג את הזוכה של השנה הנוכחית...

או שמא אני יגיד 9 זוכים!

שנית, הוא פשוט -שטח מירוצים.. חוקי לכביש!

מדהים! סיבולת ואיכות בנייה מהטובות בעולם!

חוזק מכני מדהים ויכולת שיכוך מדהימה... בנוסף לגירסה מתקדמת וחדשנים יותר של הנעת 4X4 הידועה של מיצובישי הSelect

מהאיוו7.

מנוע בנזין אמין.. בעל 280כ"ס... המשנע שטח של 1400 קילו...

פשוט עצום!

ROFL

כמו שהפג'רו קינג נחשב לג'יפ שטח מהטובים בעולם. :lol:הלנדקרוזר של טויוטה לוקח אותו בכל המובנים...

מה שקיבלת כאן הוא "גימיק שיווקי", מנוע שזולל דלק ורכב שטח שמתיימר להיות מכונית מירוץ או יותר נכון, מכונית מירוץ בעיצוב מזוויע שמתיימרת להיות שטח.

בנוסף, באמינות ואיכות הבניה אני עוד יותר מפקפק אבל אתן לך להינות מהאשליה ומהלוק האלוטימטיבי שכביכול גרם לך לרשום את כל הדברים האלה.

אם הייתה מקבל יום אחד שאתה חוזר מביה"ס (כמו 2 חברים עשירים שלי..), פג'רו קינג, הכי מפוארת....לא הייתה מתלונן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הייתה סותם את הפה ולהולך לזיין לה ת'צורה.... כי... יש כסף ואפר לשלם על תיקון של הדבר הזה..ולא אחכפט להם אם ילך שם משהוא כי יש להם כסף...

הכלביםם האלה מעצמבנים אותי!!!באים לי עם פג'רו קינג לביה"ס!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...