5$ מתנה לבעלי חשבון PayPal לקנייה ב- DX - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5$ מתנה לבעלי חשבון PayPal לקנייה ב- DX

LazyCat

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז מוזר כי זה לא קורה אצלי וניסיתי כמה וכמה פעמים. לא השתמשתי בקופון הזה בשום הזדמנות אחרת - זה בוודאות, אז למה אצלי לא רואים את השינוי במחיר? יכול להיות שזה מוגבל לקנייה בסכום מסויים או למוצרים מסויימים? ניסיתי כאמור לרכוש כ.זיכרון שנמכר במחירו המלא בכ-6 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי בקופון עכשיו ללא בעיה. כשאתה רואה את רשימת המוצרים בעגלה לפני הצ'קאאוט, מתחת לרשימה יש אפשרות להכניס מס' קופון ואז לעשות עדכון לעגלה.

Sent from outta space.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, לא אמרתי שאני לא יודע איפה להכניס אלא לא מבין מדוע המחיר לא יורד אחרי שאני מכניס.

בבוקר שניסיתי הקופון נכנס והמחיר לא ירד - עכשיו כשאני מנסה שוב ולוחץ Apply אז הדף פשוט "מתרענן" והקופון נעלם, כאילו שהוא לא "כביל" יותר.

ביום ראשון אצור קשר עם PP אבל אני מפחד שעד אז הם יגידו לי שמאחר ונהיה כבר ב-2012 אז כבר לא תקף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, לא אמרתי שאני לא יודע איפה להכניס אלא לא מבין מדוע המחיר לא יורד אחרי שאני מכניס.

בבוקר שניסיתי הקופון נכנס והמחיר לא ירד - עכשיו כשאני מנסה שוב ולוחץ Apply אז הדף פשוט "מתרענן" והקופון נעלם, כאילו שהוא לא "כביל" יותר.

ביום ראשון אצור קשר עם PP אבל אני מפחד שעד אז הם יגידו לי שמאחר ונהיה כבר ב-2012 אז כבר לא תקף

יש לי בדיוק את אותה הבעיה.

אם מישהו מצא פתרון, נא לעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד זה לא רק אצלי זה כבר מנחם - מצביע אולי על בעיה אפשרית עם הקופונים עצמם וכו'. אם אכן זה עד ה-15 לינואר (קרי עוד שבועיים) אז יש מספיק זמן להרים טלפון ל-PP פה בארץ ולבקש מהם לבדוק את זה ולסדר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנסה. אבל יש לציין שגם שהוא נקלט זה לא הראה לי את ה"הורדה" במחיר...

בכל אופן, שמתי לב שהטלפון של PP כפי שמפורסם באתר שלהם (הישראלי) לא פעיל בכלל, מישהו מכיר טלפון שלהם למקרה וזה לא יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי עם ה-IE9 שם מחקתי כל היסטוריה (עוגיות וכו') אפשרית וזה עדיין עושה לי רפרש ולא "נקלט" בכלל. שוב, מישהו מכיר את המספר של PP שדרכו אפשר ליצור קשר איתם כדי לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעד מה :)

קראתי על זה באיזה פורום אז תהיה בטוח שאני לא היחיד שעשה את זה.

אגב, לא צריך חשבון פייפאל בשביל זה.

מי שעשה את המודעה הזאת יצא אידיוט. הם לא מוודאים שלא נעשה שימוש בקופונים רבים עבור אותו החשבון ב- DX, לא מוודאים שיש לך חשבון PP ולא בודקים לפי IP.

נראה לי שהם הסתמכו על זה שרוב האנשים הם לא קבצנים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...