מחפש המלצה למסך עד 20'', ב1K ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למסך עד 20'', ב1K ש"ח

IG

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מחפש המלצה למסך 19~20'' (אין לי מקום לגדול יותר) עד 1000 ש"ח... אני מעדיף משהו שנמכר בשקם אלקטריק.

השימושים זה טלויזיה (סדרות בסטרימינג), וסרטים... פחות משחקים.

יש לי כרטיס מסך ישן אז אני צריך מסך שיודע לעבוד טוב גם עם רזולוציה נמוכה יחסית (1200 ומשהו על 900 ומשהו) וגם רזולוציה גבוהה יותר (קונה מחשב חדש בקרוב)

עכשו יש לי מסך CRT בגודל 17 אינצ' של - סינקמסטר 793DF בן 4000 שעובד כמו חדש... אני רוצה מסך שיעשה עבודה מכובדת לפחות כמו שיש לי עכשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני רוצה מסך קצת יותר גדול, רחב ושתופס פחות מקום בנפח... ובגלל שזה לא כל כך לחוץ לי אני לא קניתי עד עכשו

50 ס"מ ברוחב (מקסימום), גובה אין הגבלה.

אני יכול לדחוס גם 22 אינצ' (כנראה לא רחב אלא ביחס רגיל...), אבל אני לא יושב רחוק מספיק ואני לא רוצה לדחוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50 ס"מ לרוחב זה בעייתי במידה מסוימת. זה באמת משאיר אותך עם מסכים בגודל 19-20". כאשר הרחבים ביניהם נמוכים מידי לטעמי, ואלה שלא רחבים (ביחס 4:3 או 5:4) נדירים ולא משתלמים. מ20" 4:3 ב1K אתה יכול לשכוח. 19" לא רחב עוד תוכל להשיג.

האופציות כפי שאני רואה -

19" רחב 16:9 עם רזולוציה 1366X768 - לדעתי לא מומלץ - קטן ורזולוציה נמוכה

19" רגיל 5:4 עם רזולוציה 1280X1024 - סביר בהחלט לעבודה, אך אין הרבה אופציות ולא משתלם ביחס למחיר

20" רחב 16:9 ברזולוציה 1600X900

21.5" רחב 16:9 ברזולוציה 1920X1080 - מאוד גבולי מבחינת הגודל, כי רק הפאנל עצמו הוא ברוחב 47.6 ס"מ, וצריך להתחשב גם במסגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

19'' זה מספיק גדול בשבילי... אני מסתדר עם 17'', לכן מבחינתי זה לא מגבלה

אם יש משהו משתלם ובאיכות טובה (full HD כמובן... אני לא רואה סיבה לקנות משהו שלא תומך בHD בצורה מלאה כמה שנים טובות מאז שזה נהיה סטאנדרט...)

אני מעדיף מסך רחב, ללא . אני יכול להעלות את התקציב ל-1300 ש"ח אם יש משהו טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=6&SalesSubCatID=36&SalesSubCat3ID=290&ManufacturID=1157&fromPrice=&untilPrice=&Info=

המסך שכתוב מעמק יזרעאל- כפר החורש. אחלה מסך ונמכר בחנויות במחיר של יותר מ-1000 שקל

זה חוות דעת http://www.zap.co.il/ratemodel_new.aspx?modelid=417499

זה קישור לחנות http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=13333

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין - אתה מפרסם את המסך שלך למכירה?

המסך הזה ישן וכבר מזמן לא נמכר בשום חנות. גם אין בו שום דבר מיוחד חוץ מרמקולים. 400 שקל יד שנייה זה מחיר מוגזם עבורו, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה טוב?

אין משהו של פיליפס\ ושות' שיהייה עדיף?

כמה הבדל ברזולוציה אני אראה ביחס למסכים של 19~20 אינצ'? (חוסר המקום זה ממש בעיה... עכשו מדדתי קצת יותר מדוייק וגם 50 ס"מ ברוחב זה לחוץ...)

ואם כבר 1600X900, אז לא עדיף באמת מסך 19 אינצ'?

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת המסך הכי טוב בתקציב שאיכשהו עומד בדרישות שלך.

אין FullHD מתחת ל21.5". אם אתה מוכן להתפשר על 1600x900 - תוכל לרדת ל20" (19" זה רזולוציה עוד יותר נמוכה). ובגדלים האלה אין מסכים באמת איכותיים כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...