המלצה לרכישת כונן SSD בנפח 120GB/128GB - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישת כונן SSD בנפח 120GB/128GB

JentuS

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני חושב אולי לקנות בנפח 120/128GB ואני צריך את עזרתכם שתגידו לי איזה יותר טוב.

עכשיו , אני יודע שהרבה כותבים שה-M4 הוא אחד הטובים בביצועים אבל גם שמעתי שכונני ה- של אינטל מסדרה 510 גם כן טובים וגם שמעתי שאינטל הוציא עדכון עבור הכוננים הללו שמשפר עוד יותר את הביצועים , אז עכשיו אני בדילמה ולא יודע מה יותר טוב , הייתי שמח אם תתנו לי עצה מה עדיף עם הסבר קצר מבין השניים או שיכול ליהיות שהופיע כבר מיצרן אחר שגם כן מעולה בביצועים , אני אשמח לדעת , תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה בארץ עדיף אינטל, כי לך תדע מי היבואן של וכמה ישושו לממש שם אחריות.

האופציה היותר שפויה (גם לכיס) ואמינה היא לקנות Plextor M3S, מתבסס על אותו בקר של הקודמים אך בניגוד להם מהיר יותר ומגיע עם 5 שנות אחריות (נראה לי הSSD היחיד שמגיע עם אחריות כזאת ארוכה). אפשר להזמין מnewegg, כל הסיפור כולל מע"מ ושילוח לארץ זה לא יותר מ950 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הם מבוססים בקרים של SF שנחשבים פחות אמינים, לOCZ ספציפית יש גם סדרה או שתיים שידועות כתקולות במיוחד.

אני מרוצה מPlextor M2P שלי, קיבלתי 817 נק' בAS (בערך 200 נק' יותר ממה שמשתמש C4 פרסם פה בפורום לא מזמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חבר'ה , עבר כבר הרבה זמן ולא קיבלתי המלצה ברורה לגבי קניית ה- עבורי בנפח של 120GB או 128GB , איזה כונן הכי מומלץ היום ? (אני קונה בארץ) , הבנתי שהמחירים דיי זהים אז זה פחות חשוב לי אבל אילו מבין הכוננים נחשבים להכי אמינים ובעלי ביצועים הכי גבוהים ?

אשמח מאוד אם תמליצו לי , כי אני החלטתי כבר סופית שאני רוצה לקנות עבור המערכת החדשה שלי , מצפה לתגובותיכם , תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אז אחרי חיפוש והתייעצויות החלטתי לקנות , וקניתי את ה-SSD M4 128GB Sata III , התקנתי עליו את המערכת הפעלה (Windows 7 Ultimate x64) ואני חייב לציין שישר הרגשתי הבדל בעבודה בין ה- לבין ה-HDD , הכל עובד פשוט מאוד מהר , עכשיו רק נשאר להוריד ולהתקין תוכנה שבודקת את ביצועי ה- בכדי לראות האם הוא עובד כמו שצריך.

איזו תוכנה צריך בשביל בדיקת ביצועי ה- ?

אוקיי , אז הבנתי שהתוכנה הכי טובה לבדיקת ביצועים של היא AS SSD , הורדתי גירסא 1.6 והתקנתי אותה .

הפעלתי את התוכנה , עשיתי טסט וקיבלתי תוצאה , חפרתי באינטרנט לתוצאות אחרות של אותו SSD כמו שלי והופתעתי לראות שבהרבה תוצאות אם לא ברובן התוצאה הרבה יותר גבוה משלי , אני לא יודע למה , רק דבר אחד הוא שכאשר התבצע הבנצ'מארק על ה-SSD שלי והוא הגיעה לשלב שנקרא ACC.Time קפצה לי הודעת מערכת בה היה כתוב שאין לי כונן פיזי או משהו כזה , וגם באותו שלב הבדיקה בעמודה READ לא הוצג כלום , הנה התמונה של התוצאה :

asssdbenchm4ct128m4ssd2.png

אני לא יודע מה הבעיה , יכול להיות שאני צריך להגדיר משהו בביוס של הלוח אם שלי (Asus P8Z68 Deluxe/GEN3) או להגדיר משהו במערכת ההפעלה , מי יכול לעזור לי ולכוון אותי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על השורה באדום, שרשום BAD... הבעיה נעוצה בזה, זה נקרא Alignment . תחפש בפורום את המושג, רשמו פה כבר על זה. אני לא מכיר את התחום טוב אז אני לא יודע איך לפתור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את זה כבר , יש באתר של גרסא 0009 וזו בידיוק הגרסא של ה- שלי אז אין מה לעדכן .

ובקשר ל-Alignment , עשיתי בפורום חיפוש , מצאתי הרבה נושאים , קראתי ולא הבנתי כלום , אני לא חזק בזה .

אני פשוט אפתח נושא חדש פה בפורום ואתייחס בו לבעיה של ה- שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-Alignment , עשיתי בפורום חיפוש ...

איך התקנת/העברת את מעה"פ ואיזו מעה"פ יש לך ?

עקרונית יש כלי (תוכנה) בשם Paragon Alignment Tool שיודע להעביר מעה"פ מדיסק לדיסק (SSD)

מבלי לאבד את ה"יישור" כך שלא תהיה לך בעית Alignment.

בהתקנת מעה"פ מחדש - מעה"פ Windows7 מותקנת מיושרת לעומת גרסות קודמות שלא בהכרח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין , אני התקנתי Win7 x64 חדשה ונקייה , לא עשיתי שום העברה של מע' ההפעלה , בשביל מה לי .

ואני לא יודע מה הבעיה עם הביצועים הנמוכים של ה- שלי , תעזרו לי מי שיכול בבקשההה , אני כבר לא יודע מה לעשות , זה מאוד מתסכל להוציא סכום כסף ממש לא קטן שכזה על ובסוף להיתקל בבעיה שה- לא מנוצל עד הסוף מבחינת הביצועים שלו .

אני לא יודע אם צריך לפתוח נושא חדש או להמשיך פה , בכל מקרה אני מאוד מצפה שתעזרו לי , אני מיואש :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...