צריך המלצה לSSD עד 600 שקל - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לSSD עד 600 שקל

soundf

Recommended Posts

שלום :hi:

בקרוב אני קונה מחשב HTPC חדש שהמפרט שלו נמצא בשירשור הבא :http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=519936.msg4442706#msg4442706 (למטה )

והמליצו לי על כונן SSD מדגם Patriot Pyro SE 2.5'' 60GB

SSD

III RetaiL

את האמת אני לא ממש מבין בתחום הSSD וזה הבעיה.

יש לכם המלצה לכונן אחר במסגרת התקציב? (600 ש"ח)

*צריך להיות קיים במלאי של חברת KSP -כי שם אני מרכיב את המחשב .

*60 גיגה מינימום

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין בכלל זה למה אתה צריך SSD במחשב . נכון, הכונן יותר מהיר, אך זה מתבטא כמעט אך ורק בהעטקת\טעינת קבצים ותוכנות. לשימוש טיפוסי למחשב כזה הכונן מיותר לחלוטין...

שים לב לעוד משהו: אתה אמרת בדיון השני שיש לך "850GB הארד דיסק" שבכוונתך להעביר למחשב הזה. אין הארד-דיסקים בנפח הזה (יש יותר, יש פחות), כך שאני מניח שהכוונה היא ליותר מדיסק אחד. קח בחשבון שבמארז שבחרת (וכמעט כל מארז אחר במימדיו) ישנם רק 2 מקומות שמיועדים לדיסקים קשיחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין בכלל זה למה אתה צריך SSD במחשב . נכון, הכונן יותר מהיר, אך זה מתבטא כמעט אך ורק בהעטקת\טעינת קבצים ותוכנות. לשימוש טיפוסי למחשב כזה הכונן מיותר לחלוטין...

שים לב לעוד משהו: אתה אמרת בדיון השני שיש לך "850GB הארד דיסק" שבכוונתך להעביר למחשב הזה. אין הארד-דיסקים בנפח הזה (יש יותר, יש פחות), כך שאני מניח שהכוונה היא ליותר מדיסק אחד. קח בחשבון שבמארז שבחרת (וכמעט כל מארז אחר במימדיו) ישנם רק 2 מקומות שמיועדים לדיסקים קשיחים.

תודה על התגובה!

לגבי ההרדידסק :

יש לי במחשב הישן אחד 320G של WD מהסדרה הכחולה

השני 500G של סייגט ברקודה

ובאקסטרימר 1TB של WD מהסדרה הירוקה

לכן מה שאני יעשה זה יחבר את 2 ההרדיסקים הראשונסים לאקסטרימר ואני יחליף בינהם כך המערך במחשב יהיה אחד וHHD של 1TB

דבר שני לגבי הרצון בSSD הוא די נובע מהמחירים הגבוההים של ההרדיסקים שיש היום . ורצון לראות סרטים סופר איכותיים (30GB+) שאותם אני יניח על הSSD בהפעלה. המקום 1TB מספיק לי לכן חשבתי לקנות שהוא אמין יותר למערכת ההפעלה בלבד.

חשוב לציין שהמערכת הפעלה תיהיה דואל בוט (וינ 7 והאקינטוס ליון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא ממש מבין את ההגיון: אם אתה רוצה להטעין את הסרטים על הSSD כי אתה חושש שמדיסק רגיל הם יקרטעו, אז אינך צריך לחשוש - הם לא. אם אתה רוצה את הSSD כי אתה חושב שייקח לך יותר מדי זמן להעתיק סרט בגודל כזה על דיסק רגיל כל פעם, כדאי שתזכור שהגורם המגביל כאן יהיה ההתקן החיצוני ממנו אתה מתכוון להעתיק את הסרטים והחיבור שלו, וכלל לא ההארד דיסק הפנימי במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא ממש מבין את ההגיון: אם אתה רוצה להטעין את הסרטים על הSSD כי אתה חושש שמדיסק רגיל הם יקרטעו, אז אינך צריך לחשוש - הם לא. אם אתה רוצה את הSSD כי אתה חושב שייקח לך יותר מדי זמן להעתיק סרט בגודל כזה על דיסק רגיל כל פעם, כדאי שתזכור שהגורם המגביל כאן יהיה ההתקן החיצוני ממנו אתה מתכוון להעתיק את הסרטים והחיבור שלו, וכלל לא ההארד דיסק הפנימי במחשב.

אתה צודק במאה אחוז.

אבל אני מתעקש לקנות .אני רוצה בעוד שנה שנתיים (שימאס לי מהPS3) להפוך את המחשב למחשב רציני שאוכל את כל המשחקים בFHD וכרגע יש לי את התקציב כדי להכין את הקרקע לקראת היום המיוחל.

אז בכל מקרה אני ישמח להמלצה . תודה על הדאגה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרדיסק מספיק מהיר להריץ סרט BLUERAY באיכות מלאה.

עדיף לך לקנות כרטיס גראפי בתקציב הזה אם אין לך עדיין כדי להריץ משחקים.

SSD לא מוסיף הרבה למשחקים.

אולי חיסכון של כמה שניות בודדות מדי פעם בטעינות ארוכות, ורק במשחקים מסוימים עם מנועים שלא עברו אופטימיזציה.

SSD זה נחמד, אבל לא בשביל כל אחד.

ובדרך כלל זה בעדיפות אחרונה.

גם לא נראה לי שאתה יודע למה אתה רוצה ומה זה בדיוק יתן לך.

עדיף לחכות עד שהמחירים ישתפרו ו/או שיהיה לך בזה צורך ממשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...