מחשב סופר שקט שהומלץ ע"י אחד מהמנהלים- רועש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב סופר שקט שהומלץ ע"י אחד מהמנהלים- רועש

fakeman

Recommended Posts

ערב טוב

יש לי מחשב כזה:

i5 2500k

katana 3

msi p67s-c43

ocz agility 3

hd 5870

8gb ram

seasonic m12ii-620

p183

f3 1tb

עכשיו הבעיה היא שהמחשב מצפצף. זה לא רעש של מאווררים אלא צפצופים מהמחשב.

בהתחלה חשבתי שמדובר בנוריות ה-LED של הלוח אם, כי מספר הפעמים שהיא הייתה נדלקת בשניה היה דיי דומה למספר הצפצופים שאפשר לשמוע כל שניה. אז כיביתי את ה-LED דרך הביוס ולצערי זה לא עזר.

לאחר מכן חשבתי שאולי מדובר בדיסק הקשיח f3. אז הגדרתי בהגדרות צריכת החשמל דרך לוח הבקרה שהדיסק קשיח יתכבה לאחר 2 דקות. לקחתי טיימר של 2 דקות ובדקתי אם הרעש נפסק. ->הרעש לא נפסק.

חשוב לציין שכאשר המחשב עולה, ואני בוחר להעלות את הביוס הצפצופים לא נשמעים(ממש מוזר), ורק שאני יוצא מהביוס והווינדווס עולה הצפצופים חוזרים.

יש למישהו רעיון מה אפשר לעשות? זה ממה מעצבן.

תודה מראש ולילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יודע אם יש לי מחובר ללוח? זה הדגם:msi p67s-c43

במידה וכן, יש אפשרות פשוט לכבות אותו?

Milford Cubicle איך אתה יודע שמדובר בתקלה? אולי אחד הרכיבים תקין אבל מזמזם\מצפצף.(זה בפירוש אומר שהוא לא תקין?)

הזמזום\צפצוף הוא יחסית חלש אבל פשוט רעש מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצלם את המסך (מהבוט) תקליט את הרעש ותן לינק.

זאת תמונה של הרמקול שמתחבר ללוח אם (צריך להמצא בפינה הימנית התחתונה של לוח האם).

אתה יכול לנתק את הרמקול ולבדוק אם הצפצופים נפסקים. במידה והצפצוף מגיע משם זה בעצם נותן לך קוד של תקלה כלשהי שזוהתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב עושה BOOT אבל מצפצף קבוע הניחוש הראשון שלי זה הכרטיס מסך לא מקבל את החיבורי חשמל שלו ישירות מהספק זה הכיוון לדעתי ...

מהיכרות עם הכרטיס מסך שלך אם זה נשמע קצת כמו אמבולנס אז זה זה בוודאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...