כמה תקציב צריך בשביל מערכת Surround התחלתית לסלון - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה תקציב צריך בשביל מערכת Surround התחלתית לסלון

X_Dror

Recommended Posts

הי,

ההורים שלי שוקלים לקנות לעצמם מערכת Surround לסלון, הם לא אודיופילים בכלל (בינתיים שומעים מהרמקולים של הטלוויזיה) אבל בכל זאת היו רוצים לנסות מערכת שמע נורמלית בעבור מה- Xtreamer ומה-Yes HD.

אני די סקפטי שהם יוכלו להשיג משהו נורמלי בסביבות ה-1000 שקל (התחום שהם מכוונים אליו), אבל בכל זאת הייתי רוצה לדעת אם אפשר להשיג משהו נורמלי במחיר הזה, ואם לא אז כמה צריך להשקיע?

האם מעבר לרמקולים צריך גם Receiver?

אגב, הסלון הוא יחסית גדול.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1000 שח עבור מערכת ק״ב זה די לחוץ גם אם הולכים על יד שניה, אבל אני מאמין שבתור התחלה לפחות אפשר ללכת על סט סראונד (500 שבהם תשיג סט ג׳נרי בסיסי שישמע אומנם יותר טוב מהטלוויזיה אך יציע איכות נמוכה של צליל + מגבר ק״ב ב500 (יש הרבה מציאות כאלה, צריך רק לחפש)).

אפשר כמובן ללכת על סט סטליטים + סאב אקטיביים ב1000 אך זה לא מתאים לסלון גדול ומאוד מגביל אותך.

אגב, המשחק שלת בחתימה ממש מרגיז ופרובוקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי יאיר, תודה על התגובה!

אני לא יודע אם כדאי שנקנה חלקים בנפרד, כי אנחנו לא מי יודע מה מבינים בתחום הזה, ויש סיכוי לא קטן שנקנה חלקים לא טובים/לא מותאמים.

מאיזה סכום כבר אפשר לקנות מערכת שלמה חדשה ולא חלקים בנפרד כדי שתהיה סבירה?

אגב, לגבי המשחק - אתה הראשון שאומר לי את זה. אולי אם באמת תשחק במשחק במקום לשפוט אותו מבחוץ תראה שהוא בכלל לא כזה.

בכל מקרה, זה די גולש מהנושא, אבל אתה מוזמן לדבר איתי על זה בפרטי.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשיג מערכות של וחברות מוכרות אחרות (לא ללכת על דברים סיניים כמו Nakasumi Marantz Sansui וזבל אחר!) ב 1500 ש"ח בערך, אפילו פחות. זה רחוק שנות אור מלהיות מערכת אודיופילית אבל יספק סראונד בסיסי וגם איכות מעט טובה יותר מטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...