הוט שתישרפו (בעיות SNR ללא הפסקה במשך חודשים) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט שתישרפו (בעיות SNR ללא הפסקה במשך חודשים)

X7-007

Recommended Posts

העלילה מצדיקה את השם, הוט ברוב חוצפתם בתמיכה העסקית אומרים כל פעם אותו דבר "יש בעיה איזורית SNR רעשים בקוים ואין צפי בדרך כלל זה 3 שעות" ועוד המנהל שלהם אומר שאין צפי וזה יכול לקחת חודש,חודשיים," אין בושה! אז במשך כבר שבוע שלם יש את הבעיה הזאת כל יום במשך יותר מ 6 שעות וגם אחרי זה הוא עובד בצורה לא תקינה. היום זה עבר את הגבול ש-מ 8:30 עד 00:00 לא היה בכלל בכלל, יותר מ 99% איבודי מידע וניתוקים. וגם ב 01:00 שזה חזר יש יותר מטריליון שגיאות בתוך המודם. רק מכבה ומדליק את המודם ויש יותר מ 5000 שגיאות. בלי שאני יעשה כלום זה עולה ללא הפסקה, רק לוחץ ריפרש וזה קופץ. ובזק המעפנים האלו שיעשו כבר NGN ברמת גן, די נמאס, כבר 80% עשו ואנחנו פה אחרונים. יש מישהו ברמת גן שגם סובל מכל הבעיות ?[table][tr][td][table][tr][td]Total Correctables[/td][/tr][/table][table][tr][td]Total Uncorrectables[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]29709[/td][/tr][/table][table][tr][td]17722[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

63574908.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה, תעבור לבזק ותפתור את עצמך מהיבלת הזאת שנקראת הוט

לעבור מ 30MB ל 5MB זה נראה לי פאסיבי ? במיוחד שבבזק 89 ש"ח עולה 5MB ו 30MB בהוט עולה 109.

זה כמו שהיה לי 10MB ב 259ש"ח כש 16MB עלה 149, לא הגיוני בעליל, יש לי תשתית מוכנה, אבל פעם אחרונה שבדקתי פינגים הם היו 359-450 מה שכרגע אני מקבל 219-210 לשרתים בחו"ל, וגם אני צריך לעשות יוזר חדש ל 5MB כי אני מנוי ב 012 ב 30MB אחרת יהיו בעיות של תאימות חבילה וסינכרון, בקיצור מעפנה כי לוקח להם 100 שנה לפרוס במדינה כל כך קטנה, והוט מעפנים כי הם לא רואים תקלה כשיש תקלה, כי לפעמים התקלה היא במערכת אחרת שהם בכלל לא חושדים או שלא לימדו אותם, אני כבר גיליתי את זה לבד ואמרתי להם ובסוף באמת ראו שיש תקלה בנושא הזה, אבל עדיין כשמבקשים מהם שיעשו כמו מקודם שזה אפשרי לעשות, הם לא רוצים.

עריכה : לכל מי שיש עם מודם או מודם-נתב HOTBOX, תוכלו להגיד מה ה DOWNSTREAM FREQUANCY שלכם ומה ה UPSTREAM ID ?

בשביל לראות אתם נכנסים למודם כשאתם לא מחוברים בחייגם או עם פרטי אתם מעבירים ל DHCP- או DYNAMIC IP ואז רושמים בדפדפן 192.168.100.1 ואז בתפריט יופיע לכם SIGNAL , תלחצו עליו ותפרסמו תמונה של כל הפרטים.

ב HOTBOX זה נמצא ב GENERAL ואז CONNETION תצלמו ותשימו הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שאצלי איזור פתח תקווה ,נעול על 1350000 זה הDownStream

ערוץ ננעל על או 2 או 3 .לרוב זה על 2 .

וDB על 44.3

חוץ מזה הפכתי את hotbox המעפן שקיבלתי כראוטר לBridge .

הTPLINK 1043ND עושה את העבודה מצויין עם קושחת DD-WRT /המקורית .

כל הציוד בשליטה מלאה שלי ,כולל החיוג לאינטרנט .

להוט אין שליטה במודם ,כי אין להם מה לעשות איתו יותר מדי [הוא לא ראוטר יותר]

חרא של מוצר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...