תקלה בcompaq mini 110c - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בcompaq mini 110c

moshe1379

Recommended Posts

שלום לכולם אני חדש בפורום ויש לי תקלה בנייד לאחרונה ביצעתי בו פירמוט ולאחר לילה שלם שהמחשב היה כבוי הדלקתי אותו והוא פשוט נתקע על ה לוגו עם ה F9 ו F10 ורק לאחר כ רבע שעה עולה הווינדוס מישהוא יכול לזהות את הבעיה חשוב לציין שהמחשב שמור מאוד מעולם לא נפל ניסיתי להחליף את הזיכרון ראם אך זה לא עזר ניסיתי לפרמט אותו מחדש למערכת הפעלה אחרת וזה גם כשל ..... מישהוא יכול לעזור לי כל תגובה תתקבל בברכה .......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

גם אני חדש כאן אבל עם ניסיון רב בנידיים

ישנם שתי תקלות נפוצות לבעיה שלך (הכרות רבה עם הדגם הזה של )

1. בעיה בדיסק הקשיח - יש צורך להחליף ולבדוק אבל לשם כך צריך לפרק את המחשב כדי להגיע אליו אם אני לא טועה

2. בעיה בכרטיס מסך - נכון שאתה רואה תמונה ואם היתה בעיה בכרטיס מסך לא היית רואה אבל בדגם הזה הכרטיס מסך הוא גם הצ'יפסט אשר אחראי על עלית המחשב

ובעיה מאוד נפוצה היא בעית התחממות בדגם הנ"ל ולכן אם המכשיר חם (מאוד) כנראה שזו הבעיה אם סעיף ראשון לא פתר

בדוק ועדכן

תודה

שרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על התגובה המהירה.....

1 התחממות לא נשמע הגיוני כי זה קורה רק שהמחשב קר .

2 איך אני בודק אם זה הדיסק קשיח . אני יכול לפרק אותו

3 מצטער זה לא הדגם שלך ... תןדה

4 אם זה הכרטיס מסך יש אפשרות להחליף אותו או מה עושים במקרה הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

ציינת שהמחשב מתחיל לעלות רק אחרי 15 דקות

ובכן ההגיון אומר שבזמן הזה המחשב מתחמם הכדוריות בדיל שמלחימות את הכרטיס מסך מתרחבות ולאז נוצר מגע בין הכרטיס מסך

ללוח

לשאלתך בכדי להגיע לדיסק הקשיח יש צורך בפירוק מלא של המחשב

לגבי הכרטיס מסך אז לא מחליפים אותו אלא מתקנים את ההלחמות עם ציוד מבוקר טמפרטורה כמו שנעשה במפעל ביום היולדו

מקווה שעזרתי

תודה

שרון

shwartzsharon@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות 1 אם שווה לתקן את המחשב הוא עלה לי ביזמנו ליפני 3 שנים 1300 שח.

2. ובמידה וכן יש לכם מקום מומלץ באזור נתניה שיכול לבצע את התיקון בצורה טובה ומה המחיר פחות או יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...