איך מגיעים לכזאת רמה ב BF3?? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מגיעים לכזאת רמה ב BF3??

LL@SS

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שזה רק נראה ככה, פה הבעיה. :xyxthumbs:

אגב העידכון דווקא שיפר לי ביצועים,לא החזרתי את מהירות המאוורר של המעבד למקסימום, היא הייתה עוד על מינימום כששיחקתי, מאתמול בלילה זה ככה, אני ישן יותר טוב בלי הרעש הזה ;D

העליתי ואני מקבל 60FPS כמעט קבוע על אולטרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כשהפינג טוב זה יכול לקרות, כמו שאמרו זה בגלל שכל עניין ה-Hit detection נמצא בצד הקליינט. מה זה אומר? אם ראיתי אויב ויריתי בו, מבחינתו יתכן שהוא נכנס למחסה אבל אצלי הוא מוצג בדיליי.. אז אני עדיין רואה אותו ומקבל פגיעות.

פינג אפשר לבדוק ב- Ctrl + Alt + S בזמן משחק

ctrl alt s לא עובד .. אולי כי הפעלת פעם את הפקודה render.perfoverlayvisible 1 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המשחקים בזמן האחרון אני מסיים עם KD של מינימום 1.5-2, לא רואה בזה משהו מוזר, הקצב שבו הוא עלה לרמה הזו באמת קצת מפתיע אבל כנראה שהבנאדם יודע מה הוא עושה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה הגיוני ששחקן סיים עם 0-13 (בעיקרון רק נהרג) ובסיכום המשחק הוא נבחר ל Aim King עם 85% דיוק :screwy:

זה לא מוזר, הדיוק הוא לפי פגיעה באויב ואין קשר בין זה לכמות ההריגות. אם נכנסת לסיבוב, ירית רק כדור אחד שפגע במטרה בכל הסיבוב, הדיוק שלך יהיה 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, יש שרתים פרוצים של FAST וכאלה? שפשוט מעלים לך ניקוד ישר?

כי אם תראה הוא לא קילר בכלל, וגם לא איזה FLAGS TAKER, רוב הניקוד על פרסים ומדליות... בטח האק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ברור.

יש לו מעל 2500 עיטורים של Combat Efficiency Ribbon

שנותן לו 500 נקודות כל פעם.

יש לו 646 פעמים Accuracy Ribbon

תכפיל את זה ב 5 הגעת ל 3000 הדשוטס ותוכל לראות שהוא ממש לא בכיוון של המספר הזה בפירוט הנשקים

שורה תחתונה, הוא נכנס לשרתים שמפנקים אותו בעיטורים על ימין ועל שמאל בלי קשר למה שקורה בשטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...