איך מגיעים לכזאת רמה ב BF3?? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מגיעים לכזאת רמה ב BF3??

LL@SS

Recommended Posts

רוני. קודם כל מי היה מאמין שאני ארוץ אחרייך יום אחד עם רתכת ונשתף פעולה . מטורף 

שלא תבינו אותי לא נכון. אני מאוד אוהב את מטרו. אחת המפות המועדפות עליי. אבל כמו תמיד. כשכמה ילדים עולים על רעיון או על שיטה לחיים קלים יותר דברים מתחילים להתחרבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה נראה לך פרו ?

שים לב לזה - http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/MadNetic/weapons/317721799/pc/

הריגה כל 17-20 שניות (בבמוצע).

דוד אני לא יודע איך אתה עושה אבל אני אגיד את זה בקנאה, אתה אחד החשודים! :lol:

:lol: שמע כמו שכולם אומרים פה זה METRO only ותאמת לא בשביל להשתחצן או משהו המשחקים האלה עם הריקויל המשוגע הזה כמו BF3 MW2/3 BC2

זה פשוט "קל" לבנאדם שמשחק 6 שנים במשחק הכי קשה לפי דעתי מבחינת איים / ריקויל ואני מדבר על סיאס 1.6 ואני מדבר פה רק על סקייל.. שאל תשכח שבקונטר סטרייק דרושה הרבה חוכמת משחק שאתה צובר עם הזמן שאתה "חורש" והסקייל בא עם הזמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש במשחק הזה צ'יטים? קורה לי מלא פעמים שאני בין כוונות על שחקן ואני יורה בו כמה כדורים ולא קורה שום דבר! הוא שם לב שיורים בו מסתובב אליי יורה בי כדור אחד ואני מת

וזה קורה מלא פעמיםשאפילו תוך כדי הירי אני עוקב אחרי השחק בין כוונות ויורה והוא מספיק לו כדור אחד כדי להרוג אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחק הספציפי הזה לא הרבה...

אבל יש לי ניסיון של המון המון שעות משחק בבאטלפילד 2... :nixweiss: ואף פעם לא היו לי בעיות כאלה אפילו לא בהתחלה התחלה... :screwy:

פה אני רואה שמשהו פשוט לא בסדר, אני יכול לרות בבן אדם 5-6 כדורים (לא בצרור) וכלום והוא יורה בי כדור אחד וזהו :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיית לאגים בסרברים כי יש לך delay לעומת היריב, בגלל זה צריך ללכת על פינג נמוך ככל האפשר וגם זה לא תמיד עוזר

קורה לי הרבה שיריתי 3-4 כדורים במישהו והוא מסתובב וומחסל אותי בשניה

הזוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש במשחק הזה צ'יטים? קורה לי מלא פעמים שאני בין כוונות על שחקן ואני יורה בו כמה כדורים ולא קורה שום דבר! הוא שם לב שיורים בו מסתובב אליי יורה בי כדור אחד ואני מת

וזה קורה מלא פעמיםשאפילו תוך כדי הירי אני עוקב אחרי השחק בין כוונות ויורה והוא מספיק לו כדור אחד כדי להרוג אותי...

זה נשמע שיש לך PING ממש ממש גרוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' כל איפה ניתן לראות את הפינג שלי, אני לא חושב שצריך ליהיות פינג גבוה, מכיבן שכל הפורטים בראוטר פתוחים אלי, הOS חדשה דנדשה ונקיה שהותקנה יום לפני שקנתי את המשחק.

אני לא חושב שיש לאגים, כי דברים לא נעלמים לי ואני רואה את השחק מסתובב אליי ויורה בי אני רואה את האש שיוצרת לו מהסטרשף... אם היו לאגיל הייתי רואה את זה בחלקים...

נייק שם סרטון שמתאר ב-ד-י-ו-ק אחד לאחד את הבעיה שיש לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בהכרח לאגים, זה נכון, גם בלאגים זה קורה, אבל יש בעייה במשחק עם כל העיניין של ההיט דיטקשן, הרבה פעמים אני מתחרפן כי יריתי באויב 5-6 פגיעות כולל סימון של X והוא תוך ירייה הורג אותי למרות שאני 100% חיים, אני ישר עושה RAGEQUIT :facepalm: :facepalm: :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כשהפינג טוב זה יכול לקרות, כמו שאמרו זה בגלל שכל עניין ה-Hit detection נמצא בצד הקליינט. מה זה אומר? אם ראיתי אויב ויריתי בו, מבחינתו יתכן שהוא נכנס למחסה אבל אצלי הוא מוצג בדיליי.. אז אני עדיין רואה אותו ומקבל פגיעות.

פינג אפשר לבדוק ב- Ctrl + Alt + S בזמן משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסבול את זה עד שיתקנו (במידה ויתקנו)

אני לא מבין על מה הויכוח שלך, סה"כ אמרתי שהוא ירה עליך 20 כדורים, 5 מהם פגעו בך, ואתה הרגשת מוות מיידי.

א' כל אין וויכוח, הסברתי את החוויה שלי,וב' מה שאתה אומר זה בדיוק מה שאני אומר, וזו בעיה, העניין שאתה לא יודע בכלל שפגעת או שפוגעים בך, כמו שאתה יורה הרבה באויב ואתה לא מקבל אפילו סימן פגיעה אחד אבל פתאום מקבל אסיסט, אסיסט הריגה אמיתי אבל, ואתה שם לב שהחבר שלך הורג אותו בירייה.. זה מתסכל, אגב העדכון החדש עשה לי יותר לאגים + נפילו FPS חדות, אולי זה רק אני ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...