מבקש חוות דעת על מיפרט שהרכבתי לתוכנות תלת מימד (solidworks)) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת על מיפרט שהרכבתי לתוכנות תלת מימד (solidworks))

HWgeek

Recommended Posts

שלום לכולם

אבקש חוות דעת על מיפרט לצורך תוכנות 3D וגרפיקה לסטודנט בהנדסת מכונות (וגם קצת משחקים בזמן החופשי)

חשבתי על המיפרט הבא:

התקציב סביב 4K~5K עם קצת חריגה ללא ציוד היקפי (הוא יבחר לבד מה שירצה במיקלדת עכבר וכו')

ניסיתי להרכיב מיפרט אכותי שיתאים לשידרוגים בעתיד ויוכל גם לעבור OC בקלות (מכפלה פתוחה)

אשמח להצעות ושיפורים בנושא הקירור, מארז,ספק וכרטיס במסך

ההיתלבטות היא בין הTI550 GTX ל460GTX

הבדל מחיר קטן אבל אני מכיר את ה460GTX והוא לפחות בכ30% חזק יותר לא?

מה שווא? דור אחורה (460) או דור החדש בפחות ביצועים (550 GTX)?

הדגש על כרטיסי NV עקב ההיתרונות של הCUDA (בפרמייר, קידוד וכו')והאפשרות הפשוטה להפעלת REALVIEW בסוליד וורקס (כאילו QUADRO)

תודה מראש!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המפרט הזה הוא בזבוז כסף אחד גדול. בתור סטודנט לתואר שני בהנדסת מכונות, אני יכול לומר לך בוודאות שבשביל סולידוורקס ברמה לימודית לא צריך כיום יותר מלפטופ בן 4 שנים עם כרטיס מסך מובנה - בטח שלא להשקיע במערכת I7 או בכרטיסי מסך ייעודיים. בנוסף, אין טעם בלוח אם יקר כ"כ (אלא אם אתה דורש יציאות מיוחדות, למשל), כונן 2TB מיותר לחלוטין במחירים כיום, וGTX460 ממש לא אמור לעלות 850 שקל כשקונים מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש מקום לקיצוצים

אני כרגע מריך סוליד 2011 על X2 4200 + כרטיס 8500GT ו3 GB זיכרון

נכון שלחלקים הפשוטים זה בסדר אבל אנו מכוונים לרמה הגבוהה של סוליד + רנדרים והמחשב הפשוט לא עומד בזה והכרטיס מסך פשוט מת

במיכללה יש לנו מיפרט דומה (מעבד 2600 I7 , 8GB זיכרון + כרטיס 600)

מה גם שהמחשב הנוכחי שלו מאוד ישן (כ8 שנים) והוא רוצה לשדרג למחשב ישחזיק זמן טוב ללא בעיות

בנוגע לכונן 2TB- אתה רציני?? 1 TB עולה 100 שקל פחות! אז מה עדיף ??? זה טימטום לבזבז 600 שקל לטרה!

אני חשבתי אולי לרדת ל2500K - מספיק לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכוננים - זה טמטום לקנות היום כל כונן שהוא, עקב המחירים כיום. ההגיון אומר לקנות את הגודל המינימאלי המספק כרגע, ולהרחיב כשצריך ובמחיר נורמאלי (כשכונן טרה עולה 200 ומשהו שקל).

לגבי כל השאר - לאור דבריך, חשוב שתבהיר את הדרישות. ללימודי הנדסת מכונות רינדורים כלל אינם נדרשים. הייתי בהחלט יורד ל2500K, זולים יותר (במהירות 1333), Z68 או P67 הזול ביותר שעומד בדרישות וכולי. אם גם משחקים על הכוונת, דווקא בכרטיס המסך הייתי שוקל לעלות קצת לGTX560.

אה, וגם הייתי מציע לבקר באתרים של TMS וRSM, ולא להכנע למחירים של KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי על KSP לאחר שנים ארוכות שאני קונה מהם, את RSM שאני לא מכיר - איך הם ? ברמת השירות?

בכל מיקרה ניסיתי להרכיב מיפרט חסכוני יותר אצלם- מה דעתכם?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...