מפרט מחשב סופי בכ- 6700ש"ח - מבוסס i5 ו- GTX570 SLI . לסגור עניין או צריך ליטוש? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב סופי בכ- 6700ש"ח - מבוסס i5 ו- GTX570 SLI . לסגור עניין או צריך ליטוש?

alexc32

Recommended Posts

ספק אתה חייב להחליף

אם לחבר יש מעבד מתקדם משלך תשווה FPS ותראה כמה צוואר בקבוק נוצר

למה אני חייב להחליף ספק עם ה GTX570 עבד אצלי חלק ?

עשיתי השוואה עם שני חברים ההשוואה הייתה על BF 3- sp הכל על ULTRA כולל פילטרים על מקסימום :

אותו אחד שהביא לי את ה GTX570 שיש לו מעבד פנום 4 ,הביצועים שלנו שווים ואף אצלי יותר טובים כי אני מקבל FPS יחסית יציב ואצלו קורא פתאום שיש נפילה ל 20 FPS לזמן ממושך ולוקח זמן עד שחוזר מעלה (אולי יש לו בעיות במחשב?)

חבר אחר שיש לו i7 עם 5870 ,אצלו בקושי סוחב ובלי ניתן לשחק נפילות אפילו ל 15(בלי פילטרים עובד אצלו יפה) , אצלי מינימום רגעית ל 30 לרוב על 40-45 .

נתונים שהפתיעו אותי לטובה ,חברים שלי לא מבינים איך זה יתכן חחח ועכשיו שוברים את הראש חושבים שיש להם בעיות המחשב.

קיצור כנראה שאני אלך על GTX570 שעבד אצלי יפה מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המערכת בשיא העומס תיקח 350-370W והספק שלך, שלא נחשב לפאר היצירה, כשהיה צעיר נתן 430W והיום כבר פחות

כך שהוא גבולי ועדיף לרכוש אחד איכותי

כן אני מבין את זה אני לוקח בחשבון לכל היותר נחליף ספק אם לא יחזיק מעמד.

מצאתי מפרט על הספק ויש שם שורה שלפי מה שאני מבין או שאני טועה הספק יכול להגיע למצב מקסימאלי של 660 וואט(תאורתית)

זה נכון?

מצורפים נתונים של הספק.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלך יכול לתת 550W קבוע ( שכמו שאמרו אחרי כמה שנים זה לא כזה נכון )

הוא יכול להגיע לכמה שניות ל 660W אבל לא יותר מזה ...

תיקח בחשבון שיכול להיות שהספק שלך באמת לא יספיק ואז תגרום נזק לכרטיס מסך ואפילו לכל המערכת ...

זה לא דבר נחמד שספק נשרף ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשספק הולך הוא יכול לקחת איתו רכיבים נוספים (לוח,קשיח,כ,מסך) זה בדרך כלל קורה בספקים גנרים (וזה לא המקרה) רק למה לקחת את הסיכון?

כמו שאמר guylederer0 הספק יכול להגיע ל 660W לשניות בודדות, לגבי ה 550W זה לא רלוונטי כי מדובר בהספק כולל, מה שחשוב זה ההספק על מסילת 12V והוא רק 430W כשהספק היה חדש

RealPowerPro550-6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הבנתי צריך להתייחס רק למסילות של 12 V שזה במקרה הטוב 430 וואט

הכרטיס במאמץ לוקח כ 370 וואט + לשאר מערך המחשב מסילות 5 ו- 3.3 שזה וואט 141 שזה בעקרון מספיק להחזיק את שאר החלקים במחשב

זאת אומרת ספק חדש נותן 430 וואט לכרטיס ובהנחה שהכרטיס מקסימום מגיע לצריכה של 370 וואט, כלומר מרווח של 60 וואט

,אחרי נגיד 3 שנים יכול להיות שהספק ירד בביצועים יותר מ 60 וואט ,הגיוני?

תראו לקחתי את הכרטיס 570GTX וניסיתי אותו אצלי במחשב עם BF3 הכל על ULTRA למשך כשעה והכל עבד חלק ולא היה שום דבר חריג , זה לא אינדיקציה שמספיקה לדעת שהספק בסדר ויחזיק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...