מפרט מחשב סופי בכ- 6700ש"ח - מבוסס i5 ו- GTX570 SLI . לסגור עניין או צריך ליטוש? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב סופי בכ- 6700ש"ח - מבוסס i5 ו- GTX570 SLI . לסגור עניין או צריך ליטוש?

alexc32

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה לא הבנתי אותך...

חשבתי ש- 690II התכוונתה ל -האבולושן של קוגר

בעמוד 1 במפרט שלי הראשי בחרתי בעצמי את ה 690 גירסא 2 NV אתה או מישהו אמרתם שזה סך הכל מארז בסדר אבל לא נחשב לשקט ,התבאסתי והתחלתי לחפש מארז אחר עד שהגעתי ל- A60

עכשיו שוב אתה מחזיר אותי ל 690 של קולרמסטר שזה מה שרציתי מהתחלה -כשכתבתי 690 גירסא רגילה התכוונתי ל II 690 שלא בעיצוב של NV

בקיצור ללכת על 690 "גירסא 2 מתקדם"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המארז יש לי את 900 והוא באמת שקט. אני יושב כמעט עם האוזן עליו בגלל הסידור ואני לא שומע אותו כמעט לחלוטין במצב שולחן עבודה , במצב של BF3 בגלל כל הרעש והבלאגן מסביב לא שם לב אליו בכלל. רק כאשר יוצא מהמשחק אפשר לשים לב לנוכחות של המחשב בחדר וגם זה בערך חצי דקה עד שכל העסק בפנים יתקרר. מארז מעולה!

לגבי OC כמו שאמרו המוג'ן 2 הכי טוב היום ביחס עלות תועלת לגבי קירור אוויר.

ובנושא של הגרפיקה עזוב אותך FPS וכאלה! עין אנושית מסוגלת להבחין בכ 24 תמונות בשנייה את התמונה ה- 25 וכל תמונה נוספת מעבר לזה אתה פשוט לא רואה! לכן הצעתי היא כזאת תלך עוד פעם לחבר שחק אצלו BF3 במפות הגדולות כמו CASPIAN במולטי בלי לשים את מונה FPS. ותיראה איך זה מרגיש לך האם באמת אתה מרגיש שהמשחק לא זורם או תקוע או משהו? אם כן אז אולי מערך יועיל לך במשהו אם לא אז אין לך מה לדאוג! עניין FPS זה בכללי עניין סובייקטיבי, זה למה אני מציע ללכת לעשות את הניסוי אצל חבר. כלומר אם יש לך 40 ומעלה עם נפילות ל30 מידי פעם זה ממש לא נורא ולא בגלל זה משליכים עוד אלפייה וחצי על כרטיס נוסף! אני לדוגמא משחק עם GTX HAWK 470 ללא OC לא למעבד ולא לכרטיס מסך למרות שיש לי את האמצעים להתפרע איתם אבל זה פשוט לא נחוץ. BF3 1440X900 שזאת רזולוציה יותר גבוה 720P ב40+ FPS בסטוק וללא קשר הרגשה מאוד זורמת במשחק. בכל מיקרה להוסיף עוד כרטיס לSLI תמיד תוכל, רק אל תשכח לקנות לוח מתאים לזה, או להיפך באותו הסכום בעוד כשנה לקנות ולהחליף את הנוכחי בכרטיס שיהיה יותר חזק מאשר GTX 580.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המארז יש לי את 900 והוא באמת שקט. אני יושב כמעט עם האוזן עליו בגלל הסידור ואני לא שומע אותו כמעט לחלוטין במצב שולחן עבודה , במצב של BF3 בגלל כל הרעש והבלאגן מסביב לא שם לב אליו בכלל. רק כאשר יוצא מהמשחק אפשר לשים לב לנוכחות של המחשב בחדר וגם זה בערך חצי דקה עד שכל העסק בפנים יתקרר. מארז מעולה!

לגבי OC כמו שאמרו המוג'ן 2 הכי טוב היום ביחס עלות תועלת לגבי קירור אוויר.

ובנושא של הגרפיקה עזוב אותך FPS וכאלה! עין אנושית מסוגלת להבחין בכ 24 תמונות בשנייה את התמונה ה- 25 וכל תמונה נוספת מעבר לזה אתה פשוט לא רואה! לכן הצעתי היא כזאת תלך עוד פעם לחבר שחק אצלו BF3 במפות הגדולות כמו CASPIAN במולטי בלי לשים את מונה FPS. ותיראה איך זה מרגיש לך האם באמת אתה מרגיש שהמשחק לא זורם או תקוע או משהו? אם כן אז אולי מערך SLI יועיל לך במשהו אם לא אז אין לך מה לדאוג! עניין FPS זה בכללי עניין סובייקטיבי, זה למה אני מציע ללכת לעשות את הניסוי אצל חבר. כלומר אם יש לך 40 ומעלה עם נפילות ל30 מידי פעם זה ממש לא נורא ולא בגלל זה משליכים עוד אלפייה וחצי על כרטיס נוסף! אני לדוגמא משחק עם GTX HAWK 470 ללא OC לא למעבד ולא לכרטיס מסך למרות שיש לי את האמצעים להתפרע איתם אבל זה פשוט לא נחוץ. BF3 1440X900 שזאת רזולוציה יותר גבוה 720P ב40+ FPS בסטוק וללא קשר הרגשה מאוד זורמת במשחק. בכל מיקרה להוסיף עוד כרטיס לSLI תמיד תוכל, רק אל תשכח לקנות לוח מתאים לזה, או להיפך באותו הסכום בעוד כשנה לקנות ולהחליף את הנוכחי בכרטיס שיהיה יותר חזק מאשר GTX 580.

זה מה שאני מנסה להגיד תמיד ... אין טעם לרוץ לSLI\CF ... תמיד עדיף להתחיל מכרטיס אחד ... לא מספיק? תמיד אפשר להוסיף עוד אחד!

לגבי הCM או זה לא משנה מה תבחר שניהם מעולים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשאלו במקום ללכת לחבר ולראות איך הוא משחק ,הוא עשה לי טובה קטנה הלוואה לי את הכרטיס שלו(GTX570) למחשב הישן/הנוכחי שלי :מבוסס OC 3.8G E8400 ו- HD4870 ,התקנתי את ה 570 במקום ה 4870 ...

הייתי בשוק , הרצתי את BF3 ב SP על ULTRA עם FPS ממוצע 45 -הרוב 45 +- לפעמיים נפילות רגעיות ל 30-35(לא פחות מ 30) ולפעמיים על 50-60

קודם כל הייתי בטוח שיהיה לי צוואר בקבוק(לפחות עפי כמה מחברי הפורום ) לכן החלטתי לבנות מחשב חדש במקום לשדרג.

בדיעבד עובד הכל מצויין מעל המצופה עם מחשב של לפני 3 שנים

עכשיו אני חושב פעמיים אם בכלל לקנות מחשב חדש ,אולי אני רק אשדרג לכרטיס חזק -אותו כרטיס אולי 570 או 6970 או אולי אפילו באותו תקציב אני אעשה שדרוג של CF 6870 באותו במחיר כ 1400-1600 ש"ח

מה אתם אומרים בכלל על הממצאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי

ובנושא של הגרפיקה עזוב אותך FPS וכאלה! עין אנושית מסוגלת להבחין בכ 24 תמונות בשנייה את התמונה ה- 25 וכל תמונה נוספת מעבר לזה אתה פשוט לא רואה!

אתה טועה ומטעה.

http://www.100fps.com/how_many_frames_can_humans_see.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצור אז מה לשדרג ל 6870 CF או אולי ל SLI 560 (שיעלו כ 1800-2000ש"ח

כרטיס בודד 570/580 או 6750 (כ 1400-1600ש"ח)

ככה שיתן לי ביצועים כמו למעלה עם ה 570 אבל מעדיף יותר ביצועים יותר טובים

כי כל ירידה מתחת ל 37-38 FPS לא מהנאת ובמשחק מרגישים טיפה כבר איטיות .

את מי מהם אני אוכל לנצן במלוא הפוטנציאל ?(בלי גם צוואר בקבוק)

נ.ב הספק שלי 550W של real pro

המטרה שלי כרגע לשדרג ,וכשהמחירים של הכוננים ירדו משמעותית ואולי גם עוד חלקים חדשים יצאו או ירדו במחיר אז אביא מחשב חדש

יחד עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...