כונן SSD עד 450 ש"ח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן SSD עד 450 ש"ח

OferS16

Recommended Posts

אחרי הבעיות שהכונן העכשווי שלי עושה לי (BSOD רנדומלים ,תקיעות ,זמני קריאה וחיפוש מאוד איטיים ועוד המון שטיקים קטנים)

נכנסתי לשוק בשביל לכונן כונן קשיח חדש אבל אחרי השטפונות בתאילנד וקפיצת המחירים של הדיסקים הקשיחים, קנייה של דיסק קשיח

עכשיו כבר לא נראית כדאית בכלל אז אמרתי לעצמי שאני ישים את הכונן 320 GB שעושה לי בעיות עכשיו בתור כונן STORAGE לכל הסרטים

והקבצים שלא בשימוש יומיומי(או חודשי במקרה שלי) ויקנה לעצמי איזה SSD קטן למערכת ההפעלה ולBF3 . אך עקב תקציבי הנמוך נורא ראיתי שבאפשרותי לקנות רק את הדגם [table][tr][td]‎Intel 40GB SSD 320 Series Sata II 2.5'' SSDSA2CT040G3K5 (Retail)‎

שהוא דגם מעולה אבל לא נראה לי שיש בו מספיק מקום בשביל שתי הדברים האלה אז ברצוני לשאול האם זה חכם לקנות SSD ביד שניה ?? כי ראיתי מודעה

על SSD של 80GB במחיר טוב אבל רציתי לדעת אם זה חכם . הוא מוכר את X25-M שלא יודע כמה הוא מהיר אבלזה לא באמת משנה לי כי אני לא ממש מטורף על חומרה וכל זה .

נ.ב האם בזה שאני שם את הדיסק הפגום בתור דיסק משני לSTORAGE יכול לפגוע בפעולה של המחשב או שכל עוד שהדיסק קשיח לא בשימוש הוא לא יעשה שטויות[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש לך כסף לSSD יש סיכוי שהדיסק הקשיח שלך גוסס ומה שיש לך עליו בסכנה. היה לי את אותו המקרה עם דיסק 500GB של בן 4 שנים בערך עד לנקודה שהוא לא הצליח לעשות boot למערכת הפעלה וחטף BSOD בלתי פוסק . הלכתי לחנות וקניתי דיסק חדש של 1TB ( היה זול בזמנו) והכל עבד עליו מצויין. חשבתי שהלך לי כל המחשב אבל בסוף יצאתי ב"זול" (רציתי לקנות חדש והייתי צריץ תירוץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר ל-IQPC ותשאל אותם על ה-SSD הבא:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu2.asp?id=8802

אם זה באמת שישים ג'יגבייט אז אני קופץ על זה!!

השאלה היא כמה אמין הSSD הזה , אפפעם לא שמעתי על החברה הזאת אז המחיר הזה והחברה הלא מוכרת מעלה בי כמה סימני שאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כע קראתי שיש להם אחלה יכולות ואחלה ביצועים ביחס למחיר השאלה היא כמה הם אמיניםץ סך הכל הSSD הזה עדיין חדש וחוץ ממקרים מיוחדים רוב הSSD שורדים איזה 3-4 חודשים עד שהם מתחילים ליפול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שכל הSSD מתקלקלים ב3-4 חודשים . אני אומר שאם יש בעיה של אמינות או משהו כזה לוקח לבעיות האלה לצוץ(אלא אם כן זה בעיותFIRMWARE שאז פשוט דרוש לעדכן אותה) בערך כמה חודשים , זתומרת שאני עדיין לא בטוח כמה הכוננים האלה אמינים ואני מפחד שאני יקנה את זה ועוד כמה חודשים הוא יתקלקל ומנסיון עבר על כל בעיה שיש לך הם מאשימים אותך בנזק פיזי(חוץ מאייבורי שאפפעם לא עשו לי בעיות והתנהגו אלי בכנות ונחמדות) ואין לא כסף לשדרוג נוסף השנה.

זה למה הSSD של מאוד קורא לי כי לפי מה שאני מבין שמה שאינטל חסרים בביצועים הם מחזירים באמינות,וזה משהו שמאוד חשוב לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה באמת שישים ג'יגבייט אז אני קופץ על זה!!

השאלה היא כמה אמין הSSD הזה , אפפעם לא שמעתי על החברה הזאת אז המחיר הזה והחברה הלא מוכרת מעלה בי כמה סימני שאלה

החברה הזו מוכרת ואמינה (יש לי גם eSATA Flash Drive שלהם).

ה- SSD הזה איטי יחסית ל- SSD's אחרים באותו הגודל. המחיר שלו טוב למה שהוא נותן, אך לדעתי ה- SSD הבא יתן עלות-תמורה טובים יותר, יש לו ביצועים טובים יותר מרוב ה- SSD's באותו גודל@SATA2 (כולל כונני ה- Hi-End) -

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=3314

לפני שאתה קונה מבוסס על בקר SandForce (כל מה שהוצע לך כאן, למעט האינטל), קרא קצת בפורומים של היצרנים, כדי לקבל מושג למה אתה נכנס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע לא יכול להביא תמונת מסך, אך במחשב השולחני התוצאה מהבאנצ' הזה מסתכמת ב- 465 ובלפטופ (בן 4) התוצאה 403.

אני אציין שאצלי מדובר בגרסה של ה- 240GB, אך התוצאה אמורה להיות זהה בכל הסדרה.

Sent from outta space.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועים מטורפים זה לא משהו שחשוב לי כל כך ,שניה יותר שניה פחות זה לא משהו שיהרוג אותי ,יש לי את כל הזמן שבעולם לחכות :) .

ואם אתם אומרים שהSILICON POWER הוא כונן אמין עם אחוזי כשל נמוכים והוא באמת נמכר במחיר הזה(הגרסה של ה60 לא ה32) אז אני ילך עליו.

הסיבה היחידה שאני נמשך לאינטל היא האמינות של הכוננים שלהם .

ככה שכל כונן שנמכר במחיר סביר ומציע נאמנות גבוה ושיפור בזמני טעינה מכונן 7200 סל"ד אני ילך עליו .

הדבים היחידים שחשובים לי זה:

1.TRIM (כי לפי מה שאני מבין זה משפר יעילות לאורך זמן)

2.אמינות

3.חיבור SATA2 (כדאי למנוע כל בעיות שהן, אפילו אם הסיכון הוא של 0.001 לאי תאימות בין כונן S3 לחיבור S2 אני לא לוקח אותו)

4.כונן מספיק גדול בשביל מעכת הפעלה +משחק (אם אפשר שתי משחקים זה מעולה בל לא באמת חובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...