רמקולים בלי בעיות למחשב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים בלי בעיות למחשב

sanchouz

Recommended Posts

טוב אז אחרי שחיכיתי שבוע ולא ממש היתיחסו אלי בפורום של ציטד הקפי אני הבנתי שאני אמור לשאול את השאלות שלי פה:

שלום לכולם

יש לי בעיה קשה עם . אני קניתי לפני מספר שנים ALTEC LANSING דגם VS2121 הם 2.1

אחרי כשנה התחילו מלא בעיות-קודם כל כשמתקשרים אלי לפלאפון אז הם מתחילים לעשות רעש מתורף, אפילו עם מתקשרים לטלפון ביתי הם בהתחלה עושים רעש קטן ואחרי זה מפסיקים. דבר נוסף-אני לפעמים שומע דרך הרמקולים שיחות של השכנים שלי כשהם מדברים בטלפון-משהו מוזר ברמות. זה פשוט משגע :screwy: . אם אני שם את הסאב ליד הראוטר הוא מתחיל גם לעשות רעש. אז שמתי אותו על השולחן ליד-ועדיין לא יודע למה הוא מוציא כל הזמן רעש חלש כזה, אבל אני שומע את זה. הכבלים לא איכותיים בכלל, במיוחד זה שמתחבר לסאב-אם אני מזיז אותו טיפה הסאב כבר לא עובד או שאחד הרמקולים לא עובד. כפטור כיוון עוצמת הקול ברמקול לא עובד כמעט ובגלל זה אני משנה את עוצמת הקול רק בעזרת המקלדת

אז אחרי כל הדברים האלה, אני פשוט שונא את הרמקולים שלי :pissed:

אני חייב להחליף אותם. החלטתי שאני לא לוקח ALTEC LANSING יותר בחיים וגם אני לא רוצה סאב. אני חושב שאם שני איכותיים אפשר להסתדר גם בלי סאב.

אז אני מחפש 2 רמקולים איכותיים בלי סאב. השימוש שלי הוא אוניברסלי-גם משחקים גם מוסיקה וגם . וכמובן מאוד חשוב שהרמקולים לא יעשו שום רעש בגלל פלאפון(אני לא יודע איך אפשר לבדוק את זה לפני שקונים) ושום גורם חיצוני.

אני מאמין שעד 400 ש''ח אפשר למצוא טובים

חייב עזרה ממישהו שמבין

תודה

אז בסופו של דבר המליץ לי משתמש אחד לקחת את FC330 של MICROLAB

שזה 2.1 ולא 2.0 כמו שרציתי בהתחלה, ואת האמת אני בסוף חושב כן לקחת מערכת של2.1

אבל מה אתם ממליצים? אני אישית אף פעם לא קניתי MICROLAB ואני לא יודע עד כמה הם אמינים לאורך זמן והאם יהיו להם אותם בעיות כמו שיש לי כרגע.

בנתיים אני מצאתי כמה מערכות לא רעות בכלל לדעתי

PHILIPS SPA5300

MICROLAB M880

LOGITECH Z523

CREATIVE INSPIRE S2

וכמובן FC330 שהמליצו לי מקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...