קניית מערכת רמקולים מאמזון - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מערכת רמקולים מאמזון

matan007

Recommended Posts

אני רוצה לקנות את המערכת רמקולים למחשב הבאה:

http://www.amazon.com/gp/product/B004M18O60/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER

בארץ היא עולה 2300 ש"ח בערך. שם זה יוצא פחות מ-1000 ש"ח. אז מה הפרוצדורה בהזמנה מאמזון? אני יכול בכלל להזמין את זה לארץ? מה מחיר המשלוח? ואיך אני עוקף את המכס אם בכלל אפשר או צריך? (זה נחשב חלקי מחשב פטורים ממס, כי זה רמקולים למחשב?). ודבר אחרון האם אפשר להתקשר עם כדי שיירשמו מתנה, פחות מחיר וכ"ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• אין מכס. יש מע"מ.
  • משלמים על "מתנה" מס. אם לא כולם היו קונים "מתנות" לכולם. :lol:
  • אמאזון לא ירשמו מחיר פחות.

אתה תצטרך להשתמש בשירות כגון mustop או ushops מאחר מאמאזון לא שולחים חומרה לארץ. רוב הסיכויים שמחיר המשלוח והמסים יהפכו את כל הסיפור ללא כדאי. הייתי ממליץ לך לותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• אין מכס. יש מע"מ.
  • משלמים על "מתנה" מס. אם לא כולם היו קונים "מתנות" לכולם. :lol:
  • אמאזון לא ירשמו מחיר פחות.

אתה תצטרך להשתמש בשירות כגון mustop או ushops מאחר מאמאזון לא שולחים חומרה לארץ. רוב הסיכויים שמחיר המשלוח והמסים יהפכו את כל הסיפור ללא כדאי. הייתי ממליץ לך לותר.

מייאש אתה אה :'(

אז איך בכל זאת אנשים קונים מחו"ל ולא מאיביי רק? מה התכוונתה בשירות mustop או ushops? ניתן לחשב כמה יצא לי כל הדברים האלו? אולי עדין משתלם כי יש הפרש של 1400 שקל בקנייה כמו שהיא כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי USOPS.CO.IL זוהי העלות הסופית:פרטי המוצר שם המוצר : Surround Sound Speaker System Z906 (980-000467)

מחיר : $249.99

משקל : 18 ק"ג

אורך : 41 ס"מ

רוחב : 46 ס"מ

גובה : 47 ס"מ

מיסים קטגוריית מכס : כלי בית חשמליים

מעל מחיר מוצר של $50 יש לשלם גם מע"מ.

מע"מ: $40

סה"כ מיסים ועמלות : $44.00עלויות שילוח שילוח אווירי : $229

שילוח ימי : $109מחיר סופיהמחיר הסופי כולל את עלות המוצר, המיסים והמשלוח

שילוח אווירי : $523 או ₪2,051

שילוח ימי : $403 או ₪1,580

השילוח הימי הוא עדיף במקרה זה, לאור העלות, אך המשלוח מגיע תוך 40 ימי עסקים...

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי USOPS.CO.IL זוהי העלות הסופית:פרטי המוצר שם המוצר : Surround Sound Speaker System Z906 (980-000467)

מחיר : $249.99

משקל : 18 ק"ג

אורך : 41 ס"מ

רוחב : 46 ס"מ

גובה : 47 ס"מ

מיסים קטגוריית מכס : כלי בית חשמליים

מעל מחיר מוצר של $50 יש לשלם גם מע"מ.

מע"מ: $40

סה"כ מיסים ועמלות : $44.00עלויות שילוח שילוח אווירי : $229

שילוח ימי : $109מחיר סופיהמחיר הסופי כולל את עלות המוצר, המיסים והמשלוח

שילוח אווירי : $523 או ₪2,051

שילוח ימי : $403 או ₪1,580

השילוח הימי הוא עדיף במקרה זה, לאור העלות, אך המשלוח מגיע תוך 40 ימי עסקים...

לשיקולך.

ממש תודה :yelclap: זה בדיוק החישוב שלא ידעתי לעשות! כל הכבוד על ההשקעה. אתה יכול לתת לי לינק לאתר שעשיתה את זה? אני נכנס לאתר אבל לא מצליח למצוא דרכו בדיוק את המערכת במחיר הזה, מישום מה המחיר גבוה יותר..

שלוש שאלות נוספות אם אפשר:

*אם אני מזמין כמה מוצרים יחד כולם מאותה חנות (אמזון למשל)..אני מקבל איזה הנחה על המשלוח של כולם יחד או איזו חבילה כוללת?

*משלוח בים, כמה זמן לוקח בערך?

*רשום באמזון שזמנית נגמר המלאי על המערכת הזו..ניתן להזמין מראש ולהיות מחוייב איך שהיה במלאי, ניתן לסמוך על זה?..כמה זמן לוקח להם לחדש מלאי מניסיונך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש תודה :yelclap: זה בדיוק החישוב שלא ידעתי לעשות! כל הכבוד על ההשקעה. אתה יכול לתת לי לינק לאתר שעשיתה את זה? אני נכנס לאתר אבל לא מצליח למצוא דרכו בדיוק את המערכת במחיר הזה, מישום מה המחיר גבוה יותר..

שלוש שאלות נוספות אם אפשר:

*אם אני מזמין כמה מוצרים יחד כולם מאותה חנות (אמזון למשל)..אני מקבל איזה הנחה על המשלוח של כולם יחד או איזו חבילה כוללת?

*משלוח בים, כמה זמן לוקח בערך?

*רשום באמזון שזמנית נגמר המלאי על המערכת הזו..ניתן להזמין מראש ולהיות מחוייב איך שהיה במלאי, ניתן לסמוך על זה?..כמה זמן לוקח להם לחדש מלאי מניסיונך?

באתר ushops.co.il, תחת לשונית "מחירון" ישנה אפשרות להדביק URL מאמזון וכל החישוב נעשה אוטומטית...

:)

כמובן שכדאי לאשר את העניין מול שירות הלקוחות של האתר. אל תשכח שאתה מקבל 10 דולר הנחה על המשלוח בגלל "black friday", כך שהמחיר אמור לרדת בעוד כמה שקלים.

במצב בו אתה מזמין כמה דברים מאותה חנות, ישנה אפשרות לבצע "איחוד חבילות" - הפרטים באתר של יושופס (רצוי גם לברר מול השירות לקוחות שלהם).

בקשר למשלוח הימי - כפי שרשמתי "40 ימי עסקים"...

לדעתי אתה יכול לסמוך על במידה והם רושמים זאת שחור על גבי לבן באתר שלהם.

בנוגע לחידוש המלאי - לצערי אין לי מושג כמה זמן זה לוקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך.

אבל משהוא מוזר..שאני שם את הלינק למוצר באתר של USOPS הוא באמת מחשב את העלות הסופית..אבל שאני לוחץ על המשך לקניית המוצר באמזון, הוא מפנה אותי לאותץו מוצר רק יקר יותר! למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך.

אבל משהוא מוזר..שאני שם את הלינק למוצר באתר של USOPS הוא באמת מחשב את העלות הסופית..אבל שאני לוחץ על המשך לקניית המוצר באמזון, הוא מפנה אותי לאותץו מוצר רק יקר יותר! למה זה?

אני לרוב משתמש בזה על מנת לקבל מידע בנוגע לעלות כולל מכס/מע"מ וכו'.

אם אינני טועה, לאחר שאתה נרשם לאתר (ushops nonstop) אתה מקבל פרטי כתובת בארצות הברית, אותה אתה מזין כחלק מהרכישה באתרי מכירות, למשל-.

אל תעשה את הרכישה מתוך האתר של יושופס...

תקרא את המידע באתר, בנוגע לתהליך הקניה, זה אמור לענות על השאלות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

הדיון כבר ישן ועבש. אבל לטובת מי שמתלבט, רציתי לשתף מנסיוני שהזמנה של רמקולים מארה"ב מאוד משתלמת כי בארץ המחירים פשוט מטורפים. עשיתי את זה לאחרונה בסכומים גדולים וחסכתי הרבה אלפי שקלים.

http://wp.me/p2oLWB-13

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...