שרשור תיאום זוגות קניה למבצעיי 1+1 ל-BLACK FRIDAY - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור תיאום זוגות קניה למבצעיי 1+1 ל-BLACK FRIDAY

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה חושב שתקבל מחיר יותר טוב בקנייה קבוצתית ??? בהצלחה!

אני מציע לך פשוט לחפש איפה נמכר ולתאם עם מישהו פה אחרת עוד ייגמר ותפספס (אם עוד לא נגמר להם בכלל).

תשאל אולי אפשר להזמין גם אם נגמר ועדיין לקבל תמחיר של BF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שתקבל מחיר יותר טוב בקנייה קבוצתית ??? בהצלחה!

אני מציע לך פשוט לחפש איפה נמכר ולתאם עם מישהו פה אחרת עוד ייגמר ותפספס (אם עוד לא נגמר להם בכלל).

תשאל אולי אפשר להזמין גם אם נגמר ועדיין לקבל תמחיר של BF.

הקטע שאני לא מוצא מישהו מהאזור שלי כדי שאני יוכל לקנות מימנו(אני לא בבית עד ה30 לחודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם המבצע בBUG כולל את כל הפריטים של לוג'יטק,מיקרוסופט וכו' או רק את הפריטים המופיעים בתמונה? הניסוח שלהם לא ברור

"משתתפים במבצע מוצרים נבחרים של המותגים המובילים הנמכרים ברשת באג:"

מחפש שותפים לקניה בKSP/BUG סניפי באר-שבע או קניה ומפגש בעזריאלי ת"א :

כל עכבר/מקלדת ברמה גבוהה אחרים.

למשל,

Microsoft Touch Mouse

449 ש"ח BUG מבצע 1+1

350 ש"ח KSP מבצע 1 + השני ב35% עלות.

מקלדת Logitech K400

299 ש"ח BUG 1+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ למי שלא עשה LIKE ל-"באג" ו-"KSP" בפייסבוק שיעשה זאת בהקדם כי יש שם גם מבצעים מיוחדים לבלאק פריידי.

לדוגמה אני מתכנן זמן מה על הספר על ג'ובס ועכשיו יש בפייסבוק במהלכו הספר של ג'ובס ב-55 ש"ח (היה דיי ברור שיהיה מחיר מיוחד לבלאק שיהיה יותר זול מהמחיר השקה).

מלבד זה לכל אלה שבתהיה למציאת בן זוג לקניה אני ממליץ "לחטוף" את המוצר והכי נורא "להיתקע" עם 2 ובסוף להעלות לטרייד זון את השני למכירה במחיר שבו נרכש. פשוט וקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ למי שלא עשה LIKE ל-"באג" ו-"KSP" בפייסבוק שיעשה זאת בהקדם כי יש שם גם מבצעים מיוחדים לבלאק פריידי.

לדוגמה אני מתכנן זמן מה על הספר על ג'ובס ועכשיו יש בפייסבוק במהלכו הספר של ג'ובס ב-55 ש"ח (היה דיי ברור שיהיה מחיר מיוחד לבלאק שיהיה יותר זול מהמחיר השקה).

מלבד זה לכל אלה שבתהיה למציאת בן זוג לקניה אני ממליץ "לחטוף" את המוצר והכי נורא "להיתקע" עם 2 ובסוף להעלות לטרייד זון את השני למכירה במחיר שבו נרכש. פשוט וקל!

מה מיוחד בביוגרפיה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם המבצע בBUG כולל את כל הפריטים של לוג'יטק,מיקרוסופט וכו' או רק את הפריטים המופיעים בתמונה? הניסוח שלהם לא ברור

"משתתפים במבצע מוצרים נבחרים של המותגים המובילים הנמכרים ברשת באג:"

מחפש שותפים לקניה בKSP/BUG סניפי באר-שבע או קניה ומפגש בעזריאלי ת"א :

כל עכבר/מקלדת ברמה גבוהה אחרים.

למשל,

Microsoft Touch Mouse

449 ש"ח BUG מבצע 1+1

350 ש"ח KSP מבצע 1 + השני ב35% עלות.

מקלדת Logitech K400

299 ש"ח BUG מבצע 1+1

אם לא מצאת שותף

אני רוצה לקנות MK-520 או Wireless Desktop 3000 (אחד 279 ואחד 299).

יצא לנו בסביבות ה150 במידה ואתה הולך על המקלדת בבאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...