פרטים אחרונים על חברת הסלולר של רמי לוי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים אחרונים על חברת הסלולר של רמי לוי

yoni_h

Recommended Posts

אני לא הבנתי את העניין שהוא לא ינקוט במדיניות חיוב זיכוי, אלא ימכור בעצמו את המכשירים. זה אומר שאם קניתי פלאפון מחברה אחרת הוא לא יתן לי עליו זיכוי? זה לא חלק מחוק ניתוק זיקה?

ודבר שני, מקריאה ראשונית שלי, זה באמת מתאים לאנשים שלא מדברים הרבה, כי אם עושים השוואה למשל עם מסלול חיילים בחברת פלאפון, זה יוצא לא משתלם בכלל. במסגרת ניתוק זיקה במסלול חיילים (שמקנה 500 דק' וSMS וגלישה לא מוגבלת), לאחר כל ההחזרים, משלמים במצטבר בחלוקה של 36 חודשים - 149 שקל בחודש. במסלול של רמי לוי תשלמו עבור 500 דק' ו500 הודעות - 175 שקל, וזה עוד ללא חבילת גלישה ותשלום על המכשיר עצמו.

כרגע מעניין אותי באמת מה המחיר שהוא יציע עבור חבילת גלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי את העניין שהוא לא ינקוט במדיניות חיוב זיכוי, אלא ימכור בעצמו את המכשירים. זה אומר שאם קניתי פלאפון מחברה אחרת הוא לא יתן לי עליו זיכוי? זה לא חלק מחוק ניתוק זיקה?

ודבר שני, מקריאה ראשונית שלי, זה באמת מתאים לאנשים שלא מדברים הרבה, כי אם עושים השוואה למשל עם מסלול חיילים בחברת פלאפון, זה יוצא לא משתלם בכלל. במסגרת ניתוק זיקה במסלול חיילים (שמקנה 500 דק' וSMS וגלישה לא מוגבלת), לאחר כל ההחזרים, משלמים במצטבר בחלוקה של 36 חודשים - 149 שקל בחודש. במסלול של רמי לוי תשלמו עבור 500 דק' ו500 הודעות - 175 שקל, וזה עוד ללא חבילת גלישה ותשלום על המכשיר עצמו.

כרגע מעניין אותי באמת מה המחיר שהוא יציע עבור חבילת גלישה.

לא. חוק ניתוק זיקה מדבר על השוואת התנאים בין מי שקונה בחנות לבין מה שקונה מהמפעילה. רמי לוי לא נוקט בשיטת "חיוב-זיכוי" בכלל, לכן זה לא רלוונטי. הוא ימכור את המכשירים כמו "חנות".

אני מסכים שעבור משתמש "בינוני" ומעלה זה לא יהיה משתלם. אבל עדיין יש לקוחות שמדברים 200 דקות בחודש. להם זה כן משתלם. החבילות של שאר המפעילות מכריחות אותך לשלם כל חודש סכום קבוע. פה אתה תשלם על כמה שאתה משתמש - וסכום סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...