לשחק עם מישהו בLAN - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשחק עם מישהו בLAN

RonCohen

Recommended Posts

איזה משחק אני יכול לשחק עם עוד מישהו בLAN (אם המשחק לא מקורי)???

כי יש לי עכשיו גם קרייסיס 1 מקורי וגם BFBF2 ובטוח אפשר שלשחק עם עוד משיהו

אם יש דרך כל שהיא לשחק עם מישהו בLAN רק תגידו אני יוריד כל משחק(יריות אני רוצה)חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את החוקים : http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=429281.0

דיונים על פריצות, הורדות ותכנים לא חוקיים בנוגע למשחקים- אסורים בתכלית האיסור.

בקיצור אם חבר שלך קמצן אז תשחקו משחקים בחינם. continuum נחמד אם יש עוד שרתים אבל זה באינטרנט. יש מלא משחקים שהם חינם באינטרנט כולל משחקי MMORPG. אתה וחבר שלך יכולים להרשם לכל אחד ולשחק ביחד.

אני לא מכיר עוד הרבה משחקים , אני קונה אותם לרוב בגרושים במבצעים של וחנויות אחרות. המשחק חינם היחיד שאני משחק זה dwarf fortress אבל הוא לא multiplayer והמפתח שלו מתפרנס מתרומות של כ2000-5000 דולר לחודש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא עושים ספליט סקרין למחשבים??

כי חנונים שמשחקים במחשב אנוכיים מדי בשביל להתחלק במסך ובמקלדת שלהם! :)

אבל ברצינות, אני משער שזה פשוט לא שווה את זמן הפיתוח כשגם ככה משקיעים המון במולטיפלייר דרך האינטרנט/רשת (ואז גם מן הסתם דורשים ממך לשלם כדי להנות מזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא אפשרי במחשב.

במשחקים שמשחקים רק עם מקלדת זה עוד אפשרי - ואני די בטוח שראיתי כמה כאלו (מהזמן האחרון) שכוללים משחק עם כמה שחקנים על אותו מחשב (רובם אבל משחקי אינדי או סייד סקרולרים למיניהם... למען האמת אתמול ראיתי אחד דווקא לא רע בכלל: Sideway)

אבל אם המשחק דורש עכבר כמו FPS, זה לא אפשרי כי אין לך אפשרות לחבר עוד עכבר שהשחקן השני ישחק בו...

אבל מה במקרה שיש לנו גם גיימפאד והמשחק תומך בו באופן מושלם? זה כבר כנראה עצלנות של המפתחים והמשחק היחיד שלי יצא לראות שתומך במשחק של שני שחקנים על אותו מחשב וכולל שליטה של אחד בגיימפאד והשני במקלדת - זה סטריט פייטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...