איזו תוכנת שיתוך קבצים היא הטובה ביותר? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו תוכנת שיתוך קבצים היא הטובה ביותר?

Stasik

Recommended Posts

אורח RnGKay

ואוו יש לך הרבה! לי יש בערך חצי! אבל לא נתחשב בעובדה שהתחלתי להוריד רק לפני חודש (כשקיבלתי ADSL)! ;)

אגב אצלי הם כולם איכות מה איתך?

ויש לי כל הסרטים שיש בקולנוע (מ SCREENERS של - אם אתה יודע מה זה)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו יש לך הרבה! לי יש בערך חצי! אבל לא נתחשב בעובדה שהתחלתי להוריד רק לפני חודש (כשקיבלתי ADSL)! ;)

אגב אצלי הם כולם איכות מה איתך?

ויש לי כל הסרטים שיש בקולנוע (מ SCREENERS של - אם אתה יודע מה זה)!

שלח לי את הרשימה שלך ובחר מה אתה רוצה מהרשימה שלי...

שלך לי לאימייל שלי.

אצלי רובם המכריע באיכות (אני לא שומר איכות נמוכה אלא אם זה סרט נדיר ואז אני מציין ברשימה "AVARGE QUALITY")

SCREENS = CAM, זה אומר שמישהו צילם בעזרת מצלמת (CAMera) את הסרט בקולנוע והמיר אותו לקובץ. לרוב האיכות מזעזת וזה די פוגע בהנאה מהסרט, אז תציין לידם CAM...

האימייל שלי הוא APSM@NETVISION.NET.IL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

SCREENER בדרך כלל זה הDVD שמביאים לצפיה ראשונה נגיד למתרגם או לכל אחד אחר אשר צריך את זה, והסרט עצמו הוא איכות אבל לפעמים יש למטה כתוביות כמו:

This movie is a property of.......

אין לי כח עכשיו לעשות רשימה של , תגיד לי מה אתה רוצה, בעיקר מהחדשים (שבועים+ בקולנוע) ואינ אביא לך את זה (אין לי בעיה!)!

אגב איך אתה רוצה להתחלף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SCREENER בדרך כלל זה הDVD שמביאים לצפיה ראשונה נגיד למתרגם או לכל אחד אחר אשר צריך את זה, והסרט עצמו הוא איכות אבל לפעמים יש למטה כתוביות כמו:

This movie is a property of.......

אין לי כח עכשיו לעשות רשימה של , תגיד לי מה אתה רוצה, בעיקר מהחדשים (שבועים+ בקולנוע) ואינ אביא לך את זה (אין לי בעיה!)!

אגב איך אתה רוצה להתחלף?

בוא נמשיך את זה במייל...

תשלח לפחות רשימה קצרה של החדשים ביותר, ונתחלף דרך הדואר (אני אצרוב ואשלח לך מה שתבקש מהרשימה)

אני חייב ללכת לעבוד, נמשיך מאוחר יותר.

ד"א- יש לך את ICE AGE או BLOW?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

אם כבר מישהו ניסה את התוכנה והבנתי שנייק רצה רשימה אז הנה האב טוב עם חיבור מהיר לישראל - Boras1.dns2go.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...