לאגים באינטרנט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאגים באינטרנט

ryu

Recommended Posts

שלום

יש לי מדי 15 דקות לערך, "לאגים" (הLATENCY קופץ לשמיים) למשך כ30-40 שניות ואז שוב הכל בסדר.

זה מורגש לדוגמא במשחקי רשת בשרת ישראלי יש לי פינג 30-50 נגיד, פתאום (כל 15 דקות) הפינג קופץ ל1000 ואני דיי תקוע במקום למשך 30 שניות ואז זה משתחרר ושוב יורד ל30-50.

מקום נוסף בו זה מורגש זה בתוכנת דיבור TEAMSPEAK שמה גם רואים שהפינג קופץ לסביבות 1000 למשך 30 שניות ואז יורד חזרה.

תמיד אומרים לי שאני "LAGGER" בTEAMSPEAK כשזה קורה כי לא שומעים אותי כמו שצריך. אבל גם בזמן הלאגים האלו אני שומע אותם כמו שצריך (אולי עם LAG או בלי אבל לא קטוע, הם שומעים אותי קטוע)

בזמן שאני משחק אין תוכנות שיתוף או הורדה פעילות או משהו שיכביד על האינטרנט.

זה לא היה מאז ומתמיד וזה התחיל לפני כשנה ולא היה לי כח כלכך לטפל בזה כי עדיין אפשר לשחק אבל זה לא כיף במיוחד.

דיברתי עם 012, נתנו לי לעשות בדיקת מהירות, הכל בסדר (אני על 1.5 מגה) שלחו אותי לבזק התשתית.

חזר אליי מבזק אמר לי שבבעיה כזאת אין להם מה לעשות והוא לא יכול לעזור לי, העלה נציגה של 012.

היא שוב אמרה שאין לה מה לעשות והציעה לי להעלות מהירות מהסיבה ש"1.5 מגה לא מספיק למשחקים". (היא חושבת שהמשחק דורש הורדה של יותר מ1.5 מגה ביט ובגלל זה זה לא מספיק לו)

ומה מצחיק, שאלתי "למה רק לי יש את הבעיה הזאת?" היא אחרי זה אמרה ש"יש בעיה כזאת לעוד אנשים ולא רק לי".... אז אמרתי לה "למה לי לשדרג אם גם להם יש את הבעיה הזאת"? ....... עוד פרט חשוב הוא שהבעיה הזאת לא הייתה בעבר (הרחוק) ככה ששדרוג לא קשור לעניין.

כמובן שהנציגה הראתה חוסר מקצועיות בעליל. הציעה לי את מסלול המזוייף שלהם (המצאה ישראלית נבזת למדי לגביית תשלום נוסף).

ובקיצור יצאתי מהשיחה בהרגשה שהנציגים פשוט סתומים ולא מקצועיים בשיט. (מה שחשבתי כבר מקודם, עבדתי בשירות לקוחות ולא פעם אמר לי לקוח כמה שאני מקצועי ביחס לנציגים אחרים שפשוט זרקו אותו ולא עזרו למרות שאני יודע בוודאות שהם יכלו לעזור בדיוק כמוני (לא עניין של יכולת, עניין של רצון במקרה הזה).

בכל מקרה, יש משהו שאני יכול לעשות?

אני לא יכול להחליף ספק כי אני בקיבוץ ואנחנו עסקיים כזה ואני דיי לכוד.

לדבר עם האיש קשר בקיבוץ לא מועיל כיוון שהוא אהבל לא קטן בעצמו.

לשדרג מהירות אולי כן אפשר אבל אני בספק אם זה יעזור.

(האמת שאנחנו משלמים יקר (90 שקל כולל קו הטלפון, 20 הקו, ו70 האינטרנט) ומקבלים מהירות שכבר נעלמה מן השוק זה גם דפוק בעליל.)

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...