מחשב נייד למשחקים, צפייה בסרטים ומשרדי. תקציב 3500-4000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד למשחקים, צפייה בסרטים ומשרדי. תקציב 3500-4000

TectoR

Recommended Posts

שלום, בהמשך לאשכול הקודם שלי, המחשב שלי שבק חיים.

בכל מקרה, השימושים של המחשב הוא בעיקר משרדי, צפייה ומשחקים (לא גיימינג מטורף, פרו ופוטבול מנג'ר בערך).

התקציב לא כל כך מוגדר, אם אין הבדל גדול בין מחשב ב-3500 ל-4000 אקח את הפחות טוב, ואם יש מחשב שפשוט הרבה יותר טוב ב4300 יכול להיות שאבחר אותו,

אשמח אם תוכלו לי הצעות לגבי דגמים מומלצים ואם אפשר גם טיפה פירוט על המעבדים והכרטיסי מסך כיום כי באמת שלא התעסקתי בזה כמעט 3 שנים.

* מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות, צפייה בסרטים, משחקים קלים

* גודל המסך? 14"

* משקל רצוי? לא חשוב

* האם נדרש זמן ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן ארוך לטעמכם)? לא קריטי

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? HDMI

* בלוטות? כן

* גודל מינימלי של כונן קשיח? 500GB

* כונן CD/DVD? צורב? כן (עדיף)

* כונן Bluray? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא, רק שתהיה אמינה

תודה רבה, אשמח לתשובה כמה שיותר מהר כי אני חוזר בראשון לצבא ואני רוצה לקנות כבר מחר... תודה!

עריכה:[table] [tr] [td] qw.gif [table][tr][td]

fullscr.gif

[/td][/tr][/table][/t][/td][/tr][/table] [table] [tr] [td]‎Model Name‎[/td] [td]‎K53SC-SX535V‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ CPU‎[/td] [td]‎Intel® i7 2670QM Processor, 2.2GHz, 6MB Cache,1066MHz FSB‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Memory‎[/td] [td]‎GB 1333MHz (2 x 4096MB), Up to 8 GB‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ HD‎[/td] [td]‎750GB (SATA) 5400rpm‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Display‎[/td] [td]‎15.6'' 16:9 HD (1366x768) LED Backlight ‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ GPU‎[/td] [td]‎NVIDIA® GeForce® GT 520MX with 1GB VRAM ‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Optical Device‎[/td] [td]‎Super-Multi DVD‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Webcam‎[/td] [td]‎0.3 Mega Fixed web camera ‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Sound‎[/td] [td]‎Built-in Speakers And Microphone‎

‎ Altec Lansing® Speakers‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Bluetooth‎[/td] [td]‎Yes, Built-in Bluetooth™ V2.1+EDR‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Wireless‎[/td] [td]‎Integrated802.11 b/g/n‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ External Ports‎[/td] [td]‎1 x Microphone-in jack‎

‎ 1 x Headphone-out jack ‎

‎ 1 x VGA port/Mini D-sub 15-pin for external monitor‎

‎ 1 x 3.0 port(s) ‎

‎ 2 x 2.0 port(s)‎

‎ 1 x RJ45 LAN Jack for LAN insert ‎

‎ 1 x HDMI ‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Card Reader‎[/td] [td]‎4 -in-1 card reader ( SD/ MS/ MS Pro/ MMC)‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ OS‎[/td] [td]‎Genuine Windows 7 Home Premium 64Bit (Heb, Eng, Rus)‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Software‎[/td] [td]‎Microsoft Office 2010 Starter שהוטען מראש (במחשב נטענו מראש גירסאות עם פונקציונליות מופחתת של Word ו-Excel, הכוללות פרסומות. קנה מפתח מוצר של Office 2010 כדי להפעיל את תוכנות Office עם כל התכונות במחשב זה)‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Weight‎[/td] [td]‎2.6 kg (with 6 cell battery)‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Battery‎[/td] [td]‎6 cells‎[/td][/tr] [tr] [td][/td][td][/td][/tr] [tr] [td]‎ Warranty‎[/td] [td]‎‎אחריות לשלוש שנים בינלאומיות, בישראל השירות היינו בבית הלקוח (איסוף והחזרה) ע''י מעבדות בטלפון: 03-9142800 / 6557*‎[/td][/tr][/table]

מה אתם אומרים על זה? שוב, אני בעיקר לא מכיר את המעבדים והכרטיסי מסך, איך הם? יש דברים יותר טובים במחיר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...