נייד בתקציב של 4000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד בתקציב של 4000 ש"ח

adidas1

Recommended Posts

1. עדיף אחריות ארוכה

2. מעבד I5 ומעלה

3. חשוב כניסות USB3

4. עד מסך של 15 אינץ', המחשב מיועד להיות DESKTOP REPLACEMENT

בינתיים ראיתי את שלושת הדגמים האלה:

Dell Vostro 3450

Dell Vostro 3550

Dell Inspiron n5110

* תקציב? אזור ה 4000 ש"ח

* מטרות המחשב? בעיקר סרטי MKV ו FULL HD

* גודל המסך? לא קריטי

* משקל רצוי? לא משנה

* האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)? לא משנה

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (ESATA, HDMI וכו) יציאת HDMI

* בלוטות? כן

* גודל מינימלי של כונן קשיח? לא משנה

* כונן CD/DVD? צורב? כן

* כונן Bluray? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? אלא אם כן ישנה הצעה טובה יותר אז DELL

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרישות שלך קצת לא ברורות. יש הבדל גדול בין 13" לבין 15", אתה צריך להחליט איזה גודל אתה רוצה

בנוסף, לא ברור למה הדרישות על המעבד\זכרון\כרטיס מסך אם המטרה היא , כאשר כל I3 עם כרטיס מובנה יעשה את העבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

ברור לי שמחשב חלש יותר יעשה את העבודה, אני פשוט מעדיף לקחת תקציב יותר גדול ולהשקיע במחשב שישרת אותי כמה שנים טובות קדימה.

לגבי כרטיס המסך, אני מעדיף כרטיס של ATI כיוון שיש להם תמיכה טובה יותר ב 23.976HZ, למעבדי ה SANDY BRIDGE אין תמיכה טובה ב 23.976HZ, מה שגורם ל"קפיצות" בקבצי וידאו שקודדו ב 23.976.

בגדול, אפשר להגיד שהדרישה שלי היא המחשב עם החומרה החזקה ביותר שאני יכול להשיג בתקציב של פלוס מינוס .

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לכרטיסי נוידיה תמיכה מלאה ב-24p כמו שאתה רוצה.

לדרישה שלך, אפשר לקחת מחשב נייד זול וקל יותר מהאופציות שהבאת כמו האסוס הזה - http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=best&uin=13701

אין צורך בכמות גדולה או מעבד חזק במיוחד לניגון , גם את אלו עם ה-bit-rate הכי גבוה שתמצא, בתלת מימד מלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

לאחר קצת חשיבה הגעתי למסקנה שלא משנה לי מסך 13 או 15, רוב הזמן הוא יחובר בבית. כמו שאמרתי, למרות שהשימוש העיקרי יהיה סרטי MKV אני מחפש לקנות את החומרה החזקה ביותר בסכום של כ 4000 ש"ח.

טוב, נשארתי עם דגמים אלו, יש העדפה לאחד מהם או שבמחיר שלהם אני יכול למצוא חברה אחרת עם חומרה חזקה ואמינה יותר?

1. Dell Inspiron n5110

2. Dell Vostro 3550

3. Dell Vostro 3450

ההתלבטויות שלי הם כאלה. ה INSPIRON בעל מעבד חזק מדגם I7, יש לו שתי כניסות USB3 ואחת של USB2 ושלוש שנים אחריות.

לגבי ה 3350, יש לו רק שתי כניסות USB3.

ל 3550 יש 5 שנות אחריות.

מבין שלושת דגמים אלו, איזה מהם יותר אמין? מי מהם ישרת אותי יותר זמן ללא תקלות? 5 שנות אחריות זה הרבה, עדיף על 3 שנות אחרית.

תודה מראש,

נ.ב ACCESS DENIED המחשב שהצעת הוא אכן טוב אך חסרים בו דברים שאני לא יכול וותר עליהם כמו USB3 וצורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...