כונן התקליטורים הענתיק שלי לא מגיב.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן התקליטורים הענתיק שלי לא מגיב..

1_Nike_1

Recommended Posts

הוא עובד לי כמו שצריך במערכת המקבילה לזו שאני משתמש בה, Win Millenium, רק שהוא לא עובד לי בXp.

כל תקליטור שאני מכניס לכונן -דרך המחשב שלי -כשאני מקליק על הכונן -קופצת לי הודעת השגיאה הבאה:

"F:\ is not accessible. Incorrect function."

כונן התקליטורים שלי הוא: BTC 24x. מה לעזאזל עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונים כונן תקליטורים חדש...

Troubleshooting מעניין... במערכת הפעלה אחרת הכונן עובד טוב, והמסקנה שלך היא שהחומרה לא בסדר? אתה מעוניין אולי להרחיב לגבי הרציונאל מאחורי המסקנה הזאת?

!_Nike_!,

תתקין את הגרסה האחרונה של של ה-ASPI של Adaptec.

שים לב שלא תוכל להתקין את זה אם אין לך תוכנה או חומרה שלהם (Adaptec/Roxio), אבל גם לזה ישנם פתרונות, חפש את אחד מה-Force ASPI שמסתובבים ברשת.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה ברור שהבעיה היא לא בסידירום, אבל הוא כבר ישן ואיטי ובמקום לשרוף זמן לנסות לסדר אותו קונים סידי חדש ומהיר.

חוץ מזה סידירום לא עולה הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הForce והורדתי את הרגיל לאחר ש'התקנתי' כרטיס סקאזי של Adaptec , אף אחד מהם לא עזר לי.

עדיין אותה הודעת שגיאה שטנית. רק רציתי להוסיף שיש לי דרכי גישה שונות לכונן התקליטורים הזה:

דרך תוכנת הציבה בהן אני משתמש -כשעשיתי browse על הדיסק כקבצים הניתנים להעתקה וצריבה אל הדיסק -הוא לא קרא את הvolume-label של הדיסק, אך הוא הציג את הקבצים שהיו בו.

ניתן לראות קבצי מוסיקה אשר בכונן התקליטורים ע"י כניסה למאפייני הכונן דרך המחשב שלי, שם, בתווית הVolumes ניתן לראות את הטראקים.

זה ממש נחאס העסק הזה, אני חושב לקנות סידירום חדש. אבל אני חוסף לכרטיס-מסך.

בכל אופן, הסידירום שלי איטי מדי בשביל צריבה ישירה בCd-Copy, אני אוכל רק אם אני אאאט את השניים ל1x.

הסידירום הזה ממש מעפן ונראה לי שאני קונה חדש, אבל אני עוד לא חושב על זה. אני אנסה את כל האפשרויות אשר ינתנו לי לפתירת הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

סידירומים של BTC ידועים באיכותם המחרידה, אבל עדיין אני מציע לך לעשות troubleshoot.

כמו שאני מכיר את הסידירום הזה הוא UDMA 33(למרות שקצב ההעברה שלו זה כמו של סידירום X4 בMODE 2, אבל עזוב את זה לרגע). אתה בדקת במערכת ההפעלה שUDMA הוא ENABLED על הכונן הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונים כונן תקליטורים חדש...

^_^

זה לגמרי לא הגישה.

אם הינו קונים חדש, על כל דבר ישן שמתקלקל, לא היה שום מטרה לפורום.

חומר למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

מה כבר יש לעשות?

נסה להסיר את ההתקן ושווינדוס יזהה אותו מחדש.

נסה להעביר דיסק נקוי (למרות מה שאמרת שזה עובד במערכת הפעלה אחרת).

אם זה לא יעבוד ,נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שכל דבר שיתקלקל צריך לזרוק ולקנות חדש...

במקרה הזה זה כדאי...

תראו כמה זמן אתם שורפים לנסות להפעיל סידירום ישן של חברה שהדברים שלה ידועים כבעיתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...