לצאת לדייט ביום שישי או לשחק ב-Skyrim? מה אתם אומרים? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לצאת לדייט ביום שישי או לשחק ב-Skyrim? מה אתם אומרים?

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם מאמינים שבערך50% אחוז מהפורום לא באמת חנונים אלה חברה שבאו להרכיב מחשב ובמקרה נתקעו בפורום הזה על נושאים משעשעים כמו אלו.....

חוץ מזה אני גם זוכר תמונה של אחד מהמנהלים פה בפורום שנראה כמו זה שסוגר חשבונות למי שלא מחזיר הלוואות של איזה משפחת פשע(בחור אחד שגם אוהב מכוניות אם אני זוכר).

מצד שני אני זוכר משהו שעשה פה קעקוע של עכבר מחשב או משהו :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע היו לנו כל מיני משתמשים מיוחדים במשך העשור האחרון. :)

זה ת'רד נחמד. יש לו פוטנציאל. אבל היו טובים יותר והיו כוכבים נוצצים יותר (דרור חזן, תפוחים, בלוסקיי, ועוד רבים וטובים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מאמינים שבערך50% אחוז מהפורום לא באמת חנונים אלה חברה שבאו להרכיב מחשב ובמקרה נתקעו בפורום הזה על נושאים משעשעים כמו אלו.....

חוץ מזה אני גם זוכר תמונה של אחד מהמנהלים פה בפורום שנראה כמו זה שסוגר חשבונות למי שלא מחזיר הלוואות של איזה משפחת פשע(בחור אחד שגם אוהב מכוניות אם אני זוכר).

מצד שני אני זוכר משהו שעשה פה קעקוע של עכבר מחשב או משהו :facepalm:

עכבר מחשב?

אנילא יודעת אם זה יותר גרוע או פחות ממישהו שעשה קעקוע של ctrl alt del.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר. זה עכבר ישן של לוג'טק שהיום כבר נחשב "סתם גרוטאה". ל-ctrl alt del יש לפחות איזושהי משמעות נוסטלגית שתישאר לנצח. העכבר - זה סתם דגם..

סיבה נוספת היא שהבחור עם ה-ctrl alt del יוכל לספר לבחורות שלא ממש מבינות מה זה, שמדובר על איזשהו כיתוב מגניב בלטינית או משהו.. הבחור עם העכבר לעומת זאת, תקוע עם ציור של עכבר :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תצחקו עליו, זכור לי שהוא אמר שזה סימל תקופה בחיים שלנו. אל לנו לשפוט אנשים חולים.

כמובן שאין על בלוסקיי ההומו ועל הבחור ההוא שנוסע ברחבי הארץ, גונב מאשנים אחרים בשביל להצפול בפדופיליה או מה שזה לא היה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר. זה עכבר ישן של לוג'טק שהיום כבר נחשב "סתם גרוטאה". ל-ctrl alt del יש לפחות איזושהי משמעות נוסטלגית שתישאר לנצח. העכבר - זה סתם דגם..

סיבה נוספת היא שהבחור עם ה-ctrl alt del יוכל לספר לבחורות שלא ממש מבינות מה זה, שמדובר על איזשהו כיתוב מגניב בלטינית או משהו.. הבחור עם העכבר לעומת זאת, תקוע עם ציור של עכבר :-X

חחחח כיתוב בלטינית?

מדובר על קעקוע של המקשים. ממש.

אוי, וחשבתי שמדובר בעכבר מחשב כללי סכמתי. לא בדגים ספציפי. על הפנים ממש! חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר אני ולא קיבל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי הכריח אותי להגיב פה, כי הייתה לנו שיחה מה זה משעשעת בסקייפ.

בקיצור, אי לכך ובהתאם לנסיבות לב, אני אומר - יום שישי בערב, צא, תשתה, תהפוך מישהי למלכה ואז תחזור לישון.

הייתי מתחלף איתך בכיף, גם רווק, גם לא בצבא.

הפוסט הזה מחרמן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...