לימוד נהיגה בירושלים, קנית רכב, מוטוריקה, טיפים עצות וידע כללי - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימוד נהיגה בירושלים, קנית רכב, מוטוריקה, טיפים עצות וידע כללי

nat64x

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי דיבר על להחליף אני מדבר על לשלב ולתגבר בצורה סינרגטית. אני לא עצלן (debatable....) ויש לי זמן, וזה רק יכול להוסיף ולהכין אותי היטב יותר לטסט, אז מה רע? בסופו של דבר זה רק יחסוך בשיעורים וטסים נוספים (אני לא מעוניין להיות אחד מאלה שמגיעים לטסט 7 :P ).

אני בודק גם סימולטורים כמו 3D DRIVING SCHOOL, מכירים תוכנות נוספות?

מישהו ניסה את מרכזי הכנה האלה גם נראה מעניין

יש לי את האמת סטאפ דומה בבית צריך רק לרכוש לוגיטק G25 או משהו כזה. באיזה תוכנה הם משתמשים? יש משהו פיראטי דומה באינטרנט?

חבל שהמדינה לא מסבסדת דברים כאלה ונותנת אותם בחינם לכל דורש. זה היה מקטין בהרבה את התאונות בדרכים לעומת יוזמות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור 12 ומרגיש טוב מאחורי ההגה :) .

לקחתי היום שיעור השלמה עם יעקב חושן (כדי להשלים לשש שיעורים בשבוע, היה פנוי... :nixweiss: ). לא היה הבדל גדול בתפעול הרכבים ולמדתי ממנו דבר או שניים אבל עדיין יש לי העדפה ברורה למורה שלי זיו ולרכבו שלטעמי נוח יותר (לוח מכוונים קריא יותר, גז בעל התנגדות יותר מורגשת והקלאץ' היה לי גם יותר נוח לתפעול). בסך הכול לא הספקנו הרבה (40 דקות זה ממש מעט לשיעור - ממליץ על שיעורים כפולים בלבד), אבל היה מעניין ומעשיר לראות את הדברים מנק' מבט נוספת ובהכרה של שונה (בהמשך אני יעשה גם שיעור או שניים באוטומט).

גיל, באיזה שיעור/טסט עברת אצלו?

יש למישהו רעיון על דרך להוזיל את התשלום לטסט? 533 ש"ח לטסט (עם אגרה) נשמע לי מופרז בעליל :-\ מישהו מכיר אפשרות לשכירת ליום או דרך אחרת כלשהי? אולי מורה נהיגה עם ראש פתוח, שמוכן להתגמש (ירושלים, צור איתי קשר אם אתה אחד כזה)?

מהי עלות שכירת לשבוע וליום באופן כללי מדילרים?

נק' עניין שגילתי זה שאדם יכול ללמד את המשפחה שלו אם הוא מעוניין בכך ע"י התקנת דוושות ברכבו וביטוח (צריך לברר אם יש דרישות נוספות). יכול להיות דרך זולה בהרבה להעביר את כול המשפחה טסט בבת אחת. התקנת הדוושות עלותה 5000 ש"ח ע"פ יעקב חושן.

אם למישהו יש נתונים ממשים והוא באמת עוקב אחרי ההוצאות שלו אשמח אם יוכל לתת פירוט של אומדן ההוצאה החודשית והשנתית שלו בשימוש ברכב באופן יום יומי (שימוש מתון עד נמוך) בעיקר בנסיעה עירונית, מבחינת: דלק, ביטוחים, תחזוקה וחלפים, מיסים, קנסות, מדי חניה, טסטים מבדקים ורשיונות, אגרות למינהם וכו'.... שאני אדע פחות או יותר למה אני מכניס את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו רעיון על דרך להוזיל את התשלום לטסט? 533 ש"ח לטסט (עם אגרה) נשמע לי מופרז בעליל :-\

כן, למצוא מורה נהיגה אחר שמוכן לחכור לך את הרכב שלו לטסט בעלות נמוכה יותר. מיותר לציין את החסרון של צעד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר לציין את החסרון של צעד כזה.

מבחינתי לא רב... במיוחד עם זה יחסוך 200 ש"ח פלוס+ (לא רואה סיבה למה זה צריך להיות יותר ממאה).

אפשר להמיר את החיסכון בכסף בשיעורים ברכב החדש, ועם טסטים נוספים הכרת הרכב תגדל והעלות פר טסט תישאר נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה הטסט הראשון ניתן ללא אגרה.

אני משוכנע שברגע זה ממש, המון תלמידים צעירים ותמימים היו מוכנים לאנוס אותך על המשפט הזה. לא חושב שקיימת חיה כזאת, ה-פדיון של מורי הנהיגה הוא מאותם טסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שיעור 19. השבוע טסט פנימי.

טכניקה מעניינת שמצאתי חבל שלא מלמדים את הדברים האלה. מכירים?

שאלתי את המורה אם מלמדים גם את התמרון three point turn הוא אמר שלא ושאסור לעשות זאת. האם זה נכון?

בנוגע לסטירינג המורה מלמד בעיקר לשתמש ב HAND OVER HAND אבל ראיתי שיש גם טכניקת PUSH AND PULL שמוזנחת בלימוד בארץ. האם שניהם יהיו טובים לטסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי גם המלצות לחמש דגמי מכוניות בטופ 5 שלכם (תוך התחשבות בעלות), עם הדרישות המקדימות האלה: 5 מושבים, ידני, דיזל, 10K-50K, ירושלים. אפשר גם לקחת בחשבון היברידים, מכוניות חשמליות ויבוא מחו"ל.

אין צורך להיכנס לדיון והתפלספות מיותרת, אני רק רוצה לדעת את המסקנות והעדפות האישיות שלכם מסקר השוק שעשיתם. אני כבר ימשיך לסנן משם. יהיה טוב אם בצד כול המלצה תתנו את התכונות המרכזיות של אותה מכונית כדי שיחסוך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...