Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - מידע אודות המוליטפלייר

simonsix

Recommended Posts

^^

אין ספק שמדובר באכזבה גדולה, המשחק בסדר, אני אשחק בו כי קניתי וכי זה בכל זאת קוד ומרגישים קוד, אבל באמת לא מה שציפיתי, אחרי 4 שעות משחק נטו אני מאוכזב, זה לא מריץ יותר מ 6 מפות שחוזרות על עצמן, איפה עוד 10??

השליטה בשחקן הזויה בהחלט, פתאום המשחק נהיה בסופר ספיד מוד, מפות מגעילות ומיושנות, גראפיקה פחות טובה מ MW2,

בקיצור , FAIL !

אני מקווה שלפחות כחבר'ה נוכל ליהנות יחד מהמשחק הקבוצתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסיבה העיקרית שאני ישחק במשחק הזה הוא כנראה עם החברה פה שכיף איתם

חוץ מזה המולטי נחמד MW2 היה בהרבה יותר טוב.

Waste of the FUCKING money!!

המשחק מרגיש ממש מוזר והתנוע של השחקן מזכיר לי משחקים FPS משנת 2002.

שלא נדבר בכלל על הSPAWNים הגרועים

והמפות הגרועות האלה גרמו לי לעשות RAGE QUIT ששיחקתי אולי כמה משחקים בודדים.

והילדים של COD עדיין רצים עם TUBE ויורים לכל עבר.

וגם הם הכניסו יותר מדי שטויות בשביל ה"תראו הבאנו לכם משהו חדש" אבל זה רק הרס לטעמי

MW2 היה ועדיין הרבה יותר טוב!

1+

עם כל הצער... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה תמיד מנסה לעקוץ? ;)

מה אכפת לי מהסקורים, למרות שיש,

את כל ה PERKS המגעילים הוציאו, הוסיפו רתע יפה לנשקים, החלישו את המטול. 99% מהפעמים שהרגו אותי הרגשתי שזה באמת היה פייר פייט ושהגיע להם. הרג אותי מטול אולי פעמיים.

המפות אולי לא מוצלחות כמו MW2, שום משחק לא עשה מפות טובות כמו ב MW2, אבל אתם עוד לא מכירים אפילו את המפות, תנו צ'אנס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נותנים, משחקים, עובדה, לא מדובר פה במפות, לא זו הנקודה, נגיד שעם המפות נסתדר,

התחושה של השחקן אחרת לגמרי, אתה רואה שאני משחק והולך לי דיי טוב מבחינת סקורים, זה לא ממש משנה לי כשאני לא נהנה, התרגלנו למשוה, הסכמנו לשלם על מיחזור? לפחות תנו את זה ממוחזר באמת, כמו שזה היה ב MW2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הציונים של השחקנים, נראה שהרבה מסכימים אתכם

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/call-of-duty-modern-warfare-3

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/call-of-duty-modern-warfare-3

http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-modern-warfare-3

After paying $60 on this game I went home and put it in my PS3. After a couple hours of gameplay I realized I had been ripped off! I looked in my rack and grabbed a CoD game I bought 2 years ago, it looked the same but had a 2 on it instead of a 3. I then realized it is the same exact game, with a few minor tweaks. Biggest waste of money ever. Yet, there are still trolls on the like Destructoid's own Jimmyx Sterling getting paid big bucks to give it high review scores.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שופטים קצת מהר מדי לדעתי.

ידענו שזה מיחזור של MW2.

ידענו שהגראפיקה והמנוע לא השתפרו.

ידענו שלא גילו פה את אמריקה אז אין מה לבוא בטענות על כל אלו.

השחקן באמת מרגיש קצת כבד ולפעמים חוטף זריקת אדרנלין. ה- spawns באמת גרועים ולי אישית יש איזה קפיאה פה ושם (אבל נדיר...) אבל יכול להיות שהדברים האלו יתוקנו. יש כמה מפות ממש טובות (ופחות ממש גרועות).

צריך עוד להתרגל למשחק, לפתוח את כל האפשרויות של הנשקים והפרקים ואז יהיה אפשר באמת לשפוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שופטים קצת מהר מדי לדעתי.

ידענו שזה מיחזור של MW2.

ידענו שהגראפיקה והמנוע לא השתפרו.

ידענו שלא גילו פה את אמריקה אז אין מה לבוא בטענות על כל אלו.

השחקן באמת מרגיש קצת כבד ולפעמים חוטף זריקת אדרנלין. ה- spawns באמת גרועים ולי אישית יש איזה קפיאה פה ושם (אבל נדיר...) אבל יכול להיות שהדברים האלו יתוקנו. יש כמה מפות ממש טובות (ופחות ממש גרועות).

צריך עוד להתרגל למשחק, לפתוח את כל האפשרויות של הנשקים והפרקים ואז יהיה אפשר באמת לשפוט...

מילים בסלע, כולה יום משחק...

זה משחקיות של קוד4 בתוך mw2

צריך להתרגל אין מה לעשות, הכל מהיר יותר ...אני בינתיים נהנה, וישב גבול לכמה הם צריכים למחזר... משחקיות שונה טיפה זה טוב וזה מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...