מה הטמפ' הרגילה של 2.6C ולכמה RPM אמור להגיע הקירור המקורי של אינטל? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הטמפ' הרגילה של 2.6C ולכמה RPM אמור להגיע הקירור המקורי של אינטל?

MoRtZkInG

Recommended Posts

מצ"ב תמונה

הקטע שפתחתי את המחשב, עצרתי לרגע את המאוורר של הNB וחשבתי שזה המאוורר של ה~2000RPM, לא, ספיד פאן טוענת שזה המאווורר של ה5500+ RPM (הוא מגיע בתוכנה גם למעל 6000). מוזר בכלל שהתוכנה מוצאת כזה מאוורר מהיר, המחשב ממש שקט.

הכל מקרה עצרתי לרגע גם את המאוורר של המעבד ואז באמת ה2200 ירד ל0.

אז הייתי בטוח, איזה יופי, ה2200 של המעבד וה~5500 של הNB, אבל אז הפעלתי את סנרה והיא החליטה שה5500 זה של המעבד.

גם בטמפ' היא לא הסכימה איתה, לפי סנרה, המעבד ב42~ אבל ספיד פאן טוען שהמעבד שלני זה TEMP1 , כלומר בסביבות 32-35 מעלות?

מי צודקת?

לוח IS7-E VER-1.2, מעבד 2.6C, קירור מקורי של . ודר"א איך הטמפ' בכללי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בSpeedFan הטמפ' של המעבד הוא הTemp2, ההפרש ממנו לסנדרה הוא כמעלה אחת --> תאמת עם הביוס את הקריאות ואתה תחליט מה נותן טמפרטורות אמינות/נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה מסביר את העיניין עם המאווררים (זה שאם אני עוצר את המאוורר של המעבד הזה של ה2200 RPM הופך ל0 ולא ה5500)

ולמה ספידפאן מגדירה את הTEMP1 בתור הטמפ הראשי? ומראה אותו בשורת המשימות? (ואל תגיד לי שאני יכול לשלוט על מה שהתוכנה תראה, היא מגדירה את הטמפ' של המעבד בתור טמפ 1).

אני מקבל את ההצעה שלך, כשאני אגיע הבייתה אני אשווה לביוס.

ודרך אגב, איך אני יודע על מה מצביעות שאר הטמפ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר של הצ'יפסט הוא פועל בסביבות ה5500RPM, ושל המעבד כנראה ב2200...

הקטע עם הTEMP2 ו-1 זה באמת מבלבל ומעצבן.....ככה זה בתוכנה, אין מה לעשות.

ד"א, רק בSMART FAN למיניהם אפשר לשנות את המהירות בSPEED FAN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה מסביר את העיניין עם המאווררים (זה שאם אני עוצר את המאוורר של המעבד הזה של ה2200 RPM הופך ל0 ולא ה5500)

ולמה ספידפאן מגדירה את הTEMP1 בתור הטמפ הראשי? ומראה אותו בשורת המשימות? (ואל תגיד לי שאני יכול לשלוט על מה שהתוכנה תראה, היא מגדירה את הטמפ' של המעבד בתור טמפ 1).

מה לעשות, כל תוכנה עם הבאגים שלה על כל לוח.

אתה לא יכול לשלוט על מספר החיישן שיראה טמפ' מסויימת, אלו הגדרות התוכנה והם קבועות (לא ניתנות לשינוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה עד עכשיו,

בכל מקרה, פתחתי את הביוס ובדקתי:

טמפ':

CPU- 50

SYSTEM - 34

PWM 41 (זה הספק?)

FAN:

CPU: 2200

NB: 5625

מה שאומר שטמפ 2 זה המעבד (טוב, עשיתי שהוא זה שיפיע בשורת משימות), טמפ 3 זה הNB וטמפ 1 זה הספק

עכשיו, בספיד פאן המאוורר של הNB כבר הגיע אצלי ל6000RPM, הוא לא מרעיש מכלל (יש לי את המאווורר כמו של הAI7 על הIS7 שלי זה עם הסינק שנראה כמו ORB) זה הגיוני???

וזה שהמאווורר של מגיע רק עד 2200 RPM זה הגיוני? (למישהו שיש מעבד מסדרת C יכול לומר לי על כמה הוא עומד אצלו?)

ומה הטמפ הרגילות של 2.6C בIS7 VER1.2? (המארז לא הכי מאוורר, אבל בכל מקרה לא מתוכנן OC בזמן הקרוב)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכן שלי קנה מעבד סדרת B לא C

והמאורר של המעבד שלו גם מגיע ל 2000 סלד..

והמאורר של הכרטיס מסך של חבר שלי (מתוצרת VANTEC) סוגר 5000 סלד... והוא גם לא ממש ממש מרעיש, טיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר של הצ'יפסט שלי סוגר במקסימום 6026RPM ולא שומעים אותו בכלל, כי מאווררים אלו עם להבים כל כך קטנות עד שהחיכוך עם האויר כבר לא יוצר רעש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה עד עכשיו,

וזה שהמאווורר של מגיע רק עד 2200 RPM זה הגיוני? (למישהו שיש מעבד מסדרת C יכול לומר לי על כמה הוא עומד אצלו?)

ומה הטמפ הרגילות של 2.6C בIS7 VER1.2? (המארז לא הכי מאוורר, אבל בכל מקרה לא מתוכנן OC בזמן הקרוב)

תודה

אז זה הגיוני שהINTEL מגיע רק עד 2200RPM?

והטמפ הגיוניות? (40-50 במצב אידיאלי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את אותו המעבד אבל הלוח אם הוא של

מעלות של המעבד הם 36

מהירות המאוורר הוא 2766RPM

אז יכול להיות שיש לך מעבד דפוק זה קורה אתה יכול להחליף אותו למה יש אחריות !

אלא עם עשיתה שזה גם ניתן להחביא ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...