דרוש מפרט גיימינג 5500 ₪ ללא מסך וללא ציוד הקיפי - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט גיימינג 5500 ₪ ללא מסך וללא ציוד הקיפי

yellowblood

Recommended Posts

אור, ברוך השב :) המארז שהצעת נראה ממש טוב (מבחוץ) אבל לפתוח דלת בשביל לעשות restart / shutdown... לא בבית ספרי ;)

זה המפרט החלופי של TMS נכון לעכשיו -

pcspecs5ktms.png

אני מניח שה- פחות טוב מה-M4 שהיה במפרט הקודם, אבל the heck with it.

יאללה, אני מת לראות איך Minecraft ירוץ עליו. מאשרים קניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אור, ברוך השב :) המארז שהצעת נראה ממש טוב (מבחוץ) אבל לפתוח דלת בשביל לעשות restart / shutdown... לא בבית ספרי ;)

זה המפרט החלופי של TMS נכון לעכשיו -

pcspecs5ktms.png

אני מניח שה- פחות טוב מה-M4 שהיה במפרט הקודם, אבל the heck with it.

יאללה, אני מת לראות איך Minecraft ירוץ עליו. מאשרים קניה?

נראה טוב מאוד.

אני אישית הייתי מת לGIGABYTE הזה (הוא FULL TOWER+עשוי מאלומיניום עם מראה מדהים) אבל על טעם ועל ריח אין מה להתווכח ::)

אני דווקא מאמין כי כונן הSSD הזה עדיף עקב מהירויות קריאה וכתיבה גבוהות בהרבה.

אם תרצה אפשר לקחת את הMUGEN 3 בתוספת של 50 ש"ח אבל זה ממש אופציונלי:

http://tms.co.il/product/10633

הכל נראה טוב מאוד. :) תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-M4 טוב יותר אחרי עדכון הקושחה האחרון.

ה-mugen3 לא יותר טוב מהmugen2, הוא רק קטן יותר.

מסכים בהחלט עם ההמלצה על האורורה של ג'יגהבייט. אני מחזיק באחד כזה ומרוצה עד הגג מאיכות הבנייה המרשימה ומהלד הכחול שמקרין על השולחן

לוגו מקוסטם שהכנתי ;D . דרך אגב, בגלל שהוא מרווח מאוד, די קל לגשת לקשיחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Aurora באמת נראה מדהים, אבל פרקטית הוא לא מתאים לי - גם בגלל הדלת שצריך לפתוח בשביל Restart / Shutdown וגם בגלל שהחיבורים שלו נמצאים בחלק התחתון של הפרונט, ובגלל שאצלי המחשב יושב על הרצפה (או מתחת לשולחן) יהיה לי יותר נוח עם מארז שהחיבורים שלו נמצאים בחלק העליון של הפרונט או בחלק הקדמי של הגג :)

אני מניח שמתישהו אני אשקול שדרוג , מקווה שהמחירים באמת ירדו ויהיה אפשר לקנות כמה מאות גיגה במחיר טוב יחסית.

תודה רבה רבה לכל מי שעזר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם, גם אני הזמנתי את אותו מפרט בדיוק, רק עם ה Aurora ובלי הדיסק קשיח (כי יש לי CURICIAL M4 128GB) :)

אגב, מה תהליך ההתקנה של שכבר יש לי?

בעבר התקנתי דיסקים קשיחים, אבל ה חדש לי, הוא קטן יותר מדיסקים קשיחים רגילים ונראה שיש לו רק חיבור SATA.

איפה בדיוק הוא יושב במארז?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה ברקע - ה- Aurora 570 הוא לא מארז עתיק?

ב- כבר לא משווקים אותו והביקורת האחרונה עליו היא מ-2007. הוא אפילו לא מופיע באתר של GB. אני מאמין לכם שמדובר במארז איכותי, אבל איך מוכרים אותו עדיין ולמה ממליצים עליו אם הוא כל כך ישן?

אני טועה ומדובר במארז אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- פרט לחומר ממנו הוא עשוי ה Aurora אינו עולה בדבר (איוורור, אורגונומיה,מעברי חום,פונקציונליות) על ה K60

- FSP פחות איכותי, פחות נציל, כנראה יותר חלש ומגיע רק עם 3 שנים אחריות לעומת ה 5 של אנטק

- ה Z68X תומך במערך אך הספק בקושי יחזיק את המפרט כך שאין מה לדבר על כרטיס נוסף

- עם הדרייברים החדשים 6970 חזק מ 570

perfrel_1920.gifperfrel_2560.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...