עזרה בקניית מסך 22-23 אינץ' - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מסך 22-23 אינץ'

matan333

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני רוצה לקנות מסך חדש למחשב 22-23 אינץ' בתקציב 600-800 ש"ח.

השימושים שלי במחשב הם בעיקר גלישה באינטרנט ומדי פעם משחקים כמו פיפא.

אשמח אם תוכלו להמליץ לי על מסך.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נעול על ה 800 שקל, אז באמת ה 2333T הוא הטוב ביותר לתקציב.

אם יש לך אפשרות להוסיף עד כ 100-150 ש"ח תוכל לקחת את ה U2211H שזה כבר מסך בטכנולוגיה מתקדמת ביחסית הרבה

כך או כך, שני אופציות מעולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתיימר להבין יותר מדי אבל כבעלים (המאוד מרוצים) של ה-2333T אני חייב להמליץ לך ללכת עליו. אין שום סיבה להוסיף עוד כסף מעל לתקציב, להתפשר על גודל המסך (הדל קטן יותר מ-22", הוא אמנם 21.5 אבל ממנו ל-23" יש הבדל ברור) רק בשביל לקבל מסך שבשימושים שלך (אינטרנט ומשחקים "קלים") לא תראה כמעט הבדל.

אם יש לך אפשרות להוסיף עד כ 100-150 ש"ח תוכל לקחת את ה U2211H שזה כבר מסך בטכנולוגיה מתקדמת ביחסית הרבה

ואני לא מסכים בכלל עם ההנחה הזו שה- "מתקדם יחסית בהרבה" ממסכי ה-PVA. ה- אמנם נחשב טוב יותר בדירוג כללי ע"י אנשי מקצוע מומחים, אבל יש לו גם כמה וכמה חסרונות יחסית למסכי VA, והמשתמש ה"פשוט" שסתם גולש באינטרנט כנראה גם בקושי יבחין בהבדל, אם בכלל (יש על השולחן שלי כרגע את ה-2333T ואת ה-U2312HM אז אני יכול לעשות את ההבחנה בקלות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא אכפת לכם שאני נדחף...

ה 2333T הוא 8ms

זה לא איטי למשחקים? דברים מהירים שזזים על המסך לא יגרמו למריחות??

מה לגבי המסך הזה? BX2231

מישהו מכיר? הוא גם קיבל אחלה ביקורות והוא 2ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא אכפת לכם שאני נדחף...

ה 2333T הוא 8ms

זה לא איטי למשחקים? דברים מהירים שזזים על המסך לא יגרמו למריחות??

מה לגבי המסך הזה? BX2231

מישהו מכיר? הוא גם קיבל אחלה ביקורות והוא 2ms

ה 2333T הוא אכן 8MS והבנתי שהדבר בעייתי למשחקים/סרטים, אחד אומר שיש אצלו בעיות והשני אומר שאין. כדאי לבדוק את העניין בכל מיקרה.

ולגבי ה BX2231 מדובר במסך שלא משתווה לרמה של המסכים שהוצגו כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כמו שאמרתם המסך הזה באמת כבר לא זמין(מישהו יודע למה?)

יש מסך אחר בתקציב שציינתי(עד 800 ש"ח) שממומלץ חוץ מה2333T?

חוץ מהמסכים של הDELL שאני יודע שהם טובים, אני בנתיים מעדיף לחפש אופציות זולות יותר ואם אין משהו אחר אני כבר יקנה את ה2311H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אין למושג "זמן תגובה" שהחברה מדביקה למסך שום חשיבות בכלל. אין שום משמעות או הבדל בכלל בין מסך שכתוב עליו 2ms או 8ms (שים לב שאני משתמש בכוונה במילים "כתוב עליו" כי כל קשר בין זה לבין המציאות מקרי בהחלט) מכיוון שחברות שונות מבצעות מבחנים שונים ואפילו אותה חברה יכולה לבצע מבחנים שונים למסכים שונים שלה, כדי שהיא תקבל את התוצאה שהיא רוצה, ולכן אי אפשר להשוות בין התוצאות השונות.

הדרך היחידה שכן אפשר לבדוק את העניין היא ביקורות מקצועיות ופורומים, אם תערוך את הבדיקה הזו תגלה שאף ביקורת (שאני יודע עליה) לא הצביע על שום בעיה ב-2333T בראיית , בדיוק להיפך. בנוגע למשחקים - זה כבר משהו אחר. זה תלוי מאוד בעד כמה אתה "גיימר כבד", אילו משחקים בדיוק אתה משחק, וכמה אתה חד הבחנה.

אני אישית משתמש ב-2333T שלי כמעט אך ורק לסרטים ולא יכלתי להיות מרוצה ממנו יותר :) שותפה שלי גיימרית כבדה ולעיתים קרובות מחברת את המסך שלי למחשב שלה בתור מסך שני ל-U2312HM (שהוא גם לא מסך אבל נחשב לאחד מהטובים בשוק בטווח המחירים הזה) והיא לא רואה כמעט שום הבדל בינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כמו שאמרתם המסך הזה באמת כבר לא זמין(מישהו יודע למה?)

יש מסך אחר בתקציב שציינתי(עד 800 ש"ח) שממומלץ חוץ מה2333T?

חוץ מהמסכים של הDELL שאני יודע שהם טובים, אני בנתיים מעדיף לחפש אופציות זולות יותר ואם אין משהו אחר אני כבר יקנה את ה2311H

מישהו יודע לענות לי? אני פשוט רוצה לקנות את זה ימים הקרובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש מהיר בזאפ יביא לך כמה חנויות ברחבי הארץ ש(לפחות לפי האתרים שלהם)יש להם את המסך במלאי

גם באתר של rsm יש אותו אבל הלכתי לחנות ואין להם אותו. אתה מכיר חנות ספציפית שעדיין מוכרת אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...