שדרוג מחשב ל-Battlefield 3 עד 1200 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב ל-Battlefield 3 עד 1200 ש"ח

BloodyW

Recommended Posts

היי,

יש לי מחשב ישן מ2007 בערך, אני מעוניין לשדרג אותו כדי להריץ את BF3 לפחות על HIGH, אם זה אפשרי. כרגע המשחק רץ על LOW וזה על הפנים. 20-40 FPS.

המפרט הנוכחי:GIGABYTE GA-P35C-DS3R,

INTEL Q6600,

4780HD 512MB,

4GB 667MHZ,

ENERMAX LIBERTY 500W

1. מה התקציב המקסימאלי? 1200

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 200

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. Battlefield 3, Skyrim

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 20" 1680X1050

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? HIGH

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 4

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. גר במודיעין

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD6870 יהיה מצויין בשבילך,

עולה בערך 700 שקל

כרטיסים יותר חזקים כבר יגדילו את הצוואר בקבוק שבמילא יווצר עם המעבד.

עוד משהו שיכול להיות שווה לך לעשות הוא להוסיף חדש, במידה והכוננים שלך כולם מ2007.

ולהריץ משחקים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הכונן הקשיח הזה Seagate ST3500418AS 3.5" 500GB SATA2 16MB שנקנה ב 2009, שמותקן עליו המשחק והמערכת הפעלה.

אבל לא ברור לי, איך זה ישפר משמעותית ביצועים?

הזכרונות לא אטיים מידיי? עדיף 1333MHZ?

ומה המתחרה של לעומת ה-HD6870?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אין צורך להוסיף כונן קשיח, בטח שלא עכשיו כשהמחירים שלהם עלו פי 2 בחלק מהמקרים.

- יש לך זכרונות מסוג והם מגיעים במהירויות נמוכות יותר כי הם ישנים יותר. גם אם תחליף ל-1066Mhz אתה לא תרגיש שום שיפור בביצועים. אין צורך לגעת בזכרונות שלך.

- המתחרה של אנוידיה הוא GTX560 אך לרוב יקר יותר.

אני אישית לא הייתי ממליץ לך לשדרג את המחשב, תשאיר אותו כמו שהוא.

החלפה של HD4870 (שהוא אינו כרטיס חלש כלל) לאחד ברמה של HD6870 אומנם תשפר ביצועים, אך עדיין לא תריץ את המשחק על מקסימום אלא על הגדרות גרפיות טיפה גבוהות יותר ועל DX11.

יש ברשותי GTX260 שהוא בערך ברמה של HD4870 ומריץ לי את המשחק יופי (כ-40~ פריימים ממוצע) על רזולוציה כמו שלך.

נסה לבצע קטן למעבד (ניתן גם לכרטיס), תוריד את כל ההגדרות הגרפיות העיקריות שמורידות FPS ועדכן את הדרייבר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עם E8400 \ HD4870 overclocked \ 4gb

והמשחק לא עובד לי ממש טוב.. ברגעים מסויימים הוא עובד חלק

אבל מפות גדולות, עם הרבה אנשים, המשחק לא רץ חלק ואני מרגיש "לאגים" כאלה כל הזמן שממש פוגעים בהנאה.

מה גם שכנראה בגלל שהכל על LOW (רזולוציה עדיין גבוהה)

קשה לי לראות למרחקים.. זה הופך ללא ברור.. קשה לי לזהות אוייבים מרחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה זה בגלל המעבד שלכם. פיתחו את מנהל המשימות (לשונית ביצועים, זו עם הגרפים) ותשחקו מספר דקות במשחק. לאחר מכן תמזערו את המשחק, ותראו אם אכן המעבד מתאמץ ברוב הזמן בכ-100% או קרוב. נסו לבצע קטן ובידקו אם יש שיפור, בעיקר בסצנות הכבדות יותר.

כפי שאמרתי מקודם, אני עם GTX260 ו-Q9550 (שניהם אחרי אוברקלוק) והמשחק זז אצלי על כ-40~ פריימים בממוצע כאשר חלק מההגדרות הן על HIGH אך הרוב על אולטרה (ללא פילטרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...