זה הגיוני שלשלוח כרטיס זיכרון SDHC בודד להונג קונג יעלה 85 ש"ח?צריך להחזיר למוכר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה הגיוני שלשלוח כרטיס זיכרון SDHC בודד להונג קונג יעלה 85 ש"ח?צריך להחזיר למוכר

ofirr

Recommended Posts

^^ לא מומלץ לאיים על מוכרים/קונים באיביי, איביי לוקחים את זה מאוד ברצינות. אתה עלול להשאר בלי כלום אם תאיים (באופן ישיר), ללא החזר וללא יכולת לתת פידבק.

@Ofirr

שלח למוכר הודעה שאתה מסכים ותשלח לו את הכרטיס ברגע שתראה את הזיכוי בפייפאל, אתה לא תראה את הבאלאנס שלך עולה ליתרה בפייפאל, אתה מקבל את הזיכוי ישירות לכרטיס אשראי (תוכל לראות בעסקאות באתר פייפאל Refund עם הסכום ששילמת).

לגבי החישוב של המחיר, מדובר על לירה שטרלינג (פאונד) ולא יורו (שלדעתי התבלבלת עם הסימון שלו), אז 1 ליש"ט = 5.8 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלילה לאיים. לא אמרתי דבר כזה.

שאלתי רק איך לפעול הלאה כי לא ראיתי שהוא ביקש את הכרטיס אלא רק נלחץ ושולח לי חזרה את הכסף.

ראיתי את הזיכוי בפייפל, אך אני לא יודע לאן נעלם הכסף (עכשיו אני נזכר שאי אפשר לשלוח כסף מפייפל לחשבון בנק/כרטיס אשראי, לא?)

הכסף לא נמצא ביתרה של פייפאל, לא נמצא ברשומות כרטיס אשראי ולא ברשומות חשבון הבנק. יש לך מושג איפה הוא אמור להיות?

אז אתה ממליץ למרות זאת לשלוח לו חזרה את הכרטיס, ומה לגבי הפידבק עליו? הרי אני אמור למלות משהו.

בדרך כלל אין לי בעיה ואני נותן 'חיובי' עם 5 כוכבים על הכל. השאלה מה כאן ? הרי הייתה פה פאדיחה מכוונת וגם יצאתי בהפסד של השליחה והפסד זמן, את העוגמת נפש נשאיר מחוץ לתמונה :] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודבר שני, איזה פידבק לתת לו ? חיובי או שלילי? בכל זאת הוא יצא בסדר גמור אבל אני מניח שהוא שלח לי כרטיס כזה בזדון ובמחשבה תחילה. תגובה חיובית עם ארבע/שלוש כוכבים ?

אם אתה נותן פידבק חיובי אתה משתף פעולה ובעל אחריות חלקית להמשך התרמית.

אני מניח שהוא מרוויח יפה מאותם האנשים שלא טורחים להתעסק עם זה ומקבלים את מזלם הרע/טעותם הטיפשית.

אם אתה חושב שזה סביר לתת לו פידבק חיובי כתמורה להחזר הכספי, אולי גם תרצה להביא לו קונים נוספים בתמורה לאחוזים בתרמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

אז נייטרלי / שלילי? מצד אחד אני בטוח שהוא שלח לי כרטיס תקול בכוונה תחילה, מצד שני הוא תירץ את עצמו יפה והחזיר לי את הכסף.

אני אסתפק בתגובה שלילית וזהו. בכל זאת היה כאן טרחה,זמן מבוזבז,כסף שאני אבזבז על משלוח ללא תמורה וכרטיס תקול. תודה.

מישהו יודע היכן מסתתר הRefund? לא מצאתיו בפייפאל,חשבון כרטיס אשראי,חשבון בנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלילה לאיים. לא אמרתי דבר כזה.

שאלתי רק איך לפעול הלאה כי לא ראיתי שהוא ביקש את הכרטיס אלא רק נלחץ ושולח לי חזרה את הכסף.

שים לב למי מופנה החלק הראשון של התגובה...

ראיתי את הזיכוי בפייפל, אך אני לא יודע לאן נעלם הכסף (עכשיו אני נזכר שאי אפשר לשלוח כסף מפייפל לחשבון בנק/כרטיס אשראי, לא?)

הכסף לא נמצא ביתרה של פייפאל, לא נמצא ברשומות כרטיס אשראי ולא ברשומות חשבון הבנק. יש לך מושג איפה הוא אמור להיות?

אז אתה ממליץ למרות זאת לשלוח לו חזרה את הכרטיס, ומה לגבי הפידבק עליו? הרי אני אמור למלות משהו.

בדרך כלל אין לי בעיה ואני נותן 'חיובי' עם 5 כוכבים על הכל. השאלה מה כאן ? הרי הייתה פה פאדיחה מכוונת וגם יצאתי בהפסד של השליחה והפסד זמן, את העוגמת נפש נשאיר מחוץ לתמונה :] .

אתה תראה תחילה את ההחזר בפייפאל, כפי שכתבתי לך, אחרי כמה ימים תראה את זה בכרטיס אשראי.

לגבי הפידבק, אתה יכול לקבל את ההסבר של המוכר (לתת לו להנות מהספק) ולתת לו חיובי או נטרלי, על זה שהוא החזיר לך את הכסף וכו', או לא לקבל ולתת לו נטרלי או שלילי. המוכר לא מפחד מהדיספיוט כמו שהוא מפחד מהפידבק השלילי (וגם נטרלי זה לא טוב בשבילו).

אגב,

אני לא הייתי נותן לו פידבק שלילי, אולי נטרלי, אך לא שלילי, מקריאת התגובות של קונים אחרים, יכול להיות שבאמת הספק שלו בהונג-קונג דפק אותו, והוא לא מוכר ביודעין כרטיסים דפוקים/מזוייפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לדואר. עלות משלוח 4 ש"ח, עלות מכתב גם כמה שקלים בודדים. השאלה אם לשלוח לו בדואר רשום ולהוסיף כמה שקלים או רגיל כפי שהוא שלח לי ?

חיובי אני לא אתן לו כי שילמתי פה על המשלוח חזרה, ביזבוז זמן, בדיקת הכרטיס. זה לא אמור לקרות למוכר מקצועי. אז אולי הספק דפק אותו אבל למה אני צריך לשלם על כל המשלוח חזרה? איפה הפיצוי ?

זכיתי במכרז במחיר חסר תקדים? בעיה שלו . הוא לא אמור לתת לי מוצר מזוייף.

יש עוד FAKE בEBAY כתוב שהוא שהפריט נמצא בUK ואילו הוא נמצא בHK וכך גם הפרטים אודות המוכר.

אגב, תודה על כל התמיכה :] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מהכסף, את הכסף אתה תראה בחשבון אשראי תוך כמה ימים. ברגע שמבטלים עסקה הכסף אוטומטית חוזר למקום ממנו הוא נלקח אם זה פייפאל אז פייפאל אם זה כרטיס אשראי אז כרטיס אשראי.

בנוגע להתנהלות שלך אני ממש נגדה. לפנות לאייביי אמור להיות מוצא אחרון ואף אחד לא אוהב אדם שמתלונן (אייבי עצמם יכולים לראות את כמות הפניות אליהם) אז ברגע שזה מוצדק ניחא אך אם הם יראו דברים לא מוצדקים (כמו עכשיו יש סיכוי) שתשרוף את עצמך.

מה לא נכון בהתנהגות שלך?

המוכר הסכים להחזיר לך את הכסף והיה אדיב ואף ענה מהר, אתם הגעתם לעמק השווה. במידה והוא לא היה עונה לך או שהיה אומר לך שתחפש את חברים שלך זה משהו אחר. לאורך כל השיחה הוא התנהל נכון.

הוא מוכר חלק מזויף, הוא טוען שלא. אני קניתי דבר דומה שהסתבר כמקורי או זיוף ממש מוצלח ועד היום אין לי טענות. אתה לא יודע ולא אמור לשנות לך אם זאת "תרמית". נוגע לפידבק זה כבר איך שאתה רואה נכון. אגב ניתן להשאיר גם פידבק חיובי שהוא לא בדיוק חיובי.

אני הייתי הולך על נייטרלי.

עריכה: דואר רגיל, אין צורך ברשום. ברגע שקיבלת את הכסף אין לו מה לעשות נגדך ואתה עושה הכל מרצונך החופשי. תבדוק רק שאכן זה מופיע בפייפאל שקיבלת זיכוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית כאן שאני הולך עכשיו לפנות לאיביי? רציתי בהתחלה אבל הוא החזיר לי את הכסף ואני צריך לשלוח לו חזרה את הכרטיס.

אני גם חושב ללכת על נייטרלי בגלל ההמלצה שלך ושל adiz.

אמרתי קודם מה מרגיז אותי ולמה חשבתי ללכת על שלילי רק בגלל הכסף חזרה של המשלוח, הוא שלח לי בידיוק את מה ששלחתי לו ולא שום פיצוי כספי או הולם אחר עבור דמי המשלוח. מילא הזמן שביזבזתי אני אסתכל על חצי הכוס המלאה שלמדתי מהעסקה הזו המון - כיצד להתנהל, מה לקנות ואיך להגיב במקרה דומה. מילא הכרטיס היה נשאר אצלי (לא שיש לי מה לעשות בו) אבל צריך לשלוח אותו חזרה בלי תמורה הולמת?? בדיון מולו גם לא ראיתי שהוא ביקש את הכרטיס אח"כ, רק נלחץ מההודעה שלי ושלח לי חזרה את הכסף .

בדקתי בפייפאל, כפי שאמרתי קודם אכן כתוב שקיבלתי החזר כספי לחשבון אשראי. בחשבון אשראי טרם אני רואה את ההחזרה אבל כפי שאמרתם אמתין מספר ימים. האם גם כאן יהיו עמלות על המרה או שאקבל כפי שאני אמור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביננו ארבעה שקלים אכן שווים את הנסיון אבל אם זה לחוץ לך אתה יכול לדבר איתו על הדולר הזה.

בנוגע לעמלות והמרות במקרה של כסף שיוצא ומוחזר אתה מקבל את מלוא הסכום שחויב (אלא אם כן יש לך את הויזה הזאת שמחייבת כפול על המרה, היו עליה דיונים לא מזמן ואז אני לא יודע מה הולך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהבחור תמים ויכול להיות שהכל ב"כאילו", אני כבר לא יודע.

האמת שאני חייל ואחרי תקופה של הרבה הוצאות ויציאות כל שקל אני מקפיד לא לבזבז (כן הגעתי למצב שעד כדי כך זה חשוב לי).

להלן התגובה שקיבלתי עתה:

i should tell you in advance, you don't need to send the card back, cause if it is unqualified item, we won't send it to other buyers, so it is really useless to us, but still thanks for your kindness, we can send it back the the factory to show them the evdience.

thanks and best regards, nice day!

מפתיעה, הלא כן?

נראה כאילו הוא עושה הכל כדי שהוא יקבל תגובה חיובית .

שוב אני אשמע להמלצותיכם, כי אני כבר לא יודע איך להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...