מהפכת הסלולר בישראל מתקרבת: חשבון סלולרי מירבי של 180 שקל -ב 2012 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהפכת הסלולר בישראל מתקרבת: חשבון סלולרי מירבי של 180 שקל -ב 2012

Kalen

Recommended Posts

הכתבה כאן.

וגם כתבת וידאו.

מלהיבה התחרות האמיתית שתחל בקרוב.

אישית, ברגע שיהיו הצעות כאלו, אני מתכוון לעזוב את החברה סלולארית שלי לתמיד, גם אם הם יציעו הצעות דומות. לדעתי זו "מצווה" להעניש אותם על שנים של תאוות בצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הם יעשו? ישאירו את המכשיר פתוח בכוח כל הזמן? :lol:

בפועל אדם שיחות בהתאם לרצון שלו ולרצון שלו בלבד. גם אם הוא חורג מכמות השיחות וגם אם הוא לא מגיע אליה בכלל.

תחשוב לדוגמא אם בן אדם רוצה לפרסם עסק שלו (בהסכמת קהל היעד),

הוא יכול לשלוח הודעות 24/7, בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הדבר קיים כבר בעוד מקומות בעולם. איך זה עובד שם מבלי "שינצלו"?

דבר שני, למפעילה הסלולארית אין עלות על שליחת SMS. (לאחר רכישת הציוד) רוחב הפס שנלקח מהרשת הסלולארית לשליחת הודעה הוא אפסי. כן, אם יש רבים שעושים זאת, ניתן להעמיס על הציוד שמטפל ב SMS, אך הם יכולים למנוע ניצול יתר במערכות, ואני בטוח שיהיה סעיף בחוזה שמתיר להם לעשות זאת. (או להגביל למספר מאוד גבוהה, כזה ששום שימוש פרטי יגיע לידי כך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה אומר לאנשים שלא עוברים את רף ה50-100 ש"ח?

שום דבר.

מה כן יש לנו בשורה דווקא מרמי לוי המציע חבילות "לא דיברת לא שילמת" שם כל דקת שיחה=20 אגורות.

זה נשמע מעניין ומבטיח במיוחד.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4139936,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה, הכל כלול. גם שיחות, הודעות ואינטרנט.

צפוי גם מחיר של 70~ שח ללא הגבלה לשיחות בלבד.

אבל כן, מאוד נחמד תהיה גם ההצעה של רמי לוי. בכללית, לי נראה שעם 2 מפעילות סלולאר חדשות + עוד 3-4 וירטואליות = שוק תחרותי בריא, יהיה משהו מתאים לכל אחד ואחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, ברגע שיהיו הצעות כאלו, אני מתכוון לעזוב את החברה סלולארית שלי לתמיד, גם אם הם יציעו הצעות דומות. לדעתי זו "מצווה" להעניש אותם על שנים של תאוות בצע.

אנשים אמרו את זה על רגע לפני שהיו לה מתחרות בתשתית הטלפון/אינטרנט (אני אישית עדיין עומד בהתחייבות הזאת שלי).

אנשים אמרו את זה על רגע לפני שחברת יס נכנסה לשוק.

אז אומרים..

בכל מקרה,

חשבון סלולרי של 180 שקל? אני משלם היום פחות :-X

החברות החדשות נערכות להציע מסלולים ללא הגבלת דקות שיחה והודעות טקסט - תמורת 160-180 שקל בחודש בלבד

במחיר כזה אני מניח שאני לא אקבל מהן גם מכשיר בחינם, וזה בסדר גמור.

אבל אז - ברגע שאני מגיע עם מכשיר משלי, כיום אני משלם על אותה חבילה (שהיא פרקטית לא מוגבלת בדקות והודעות) סכום של פחות מ-150 שקל בחודש.

כלומר על הנייר זה אומנם נראה שונה, אבל בפועל - ההבדלים מול המצב הקיים כמעט ולא קיימים.

כמובן שבכל מקרה עדיף כמה שיותר מתחרות. תחרות זה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף חבילה של דיברתה שילמתה אבל לא מוגבל

אני מקווה שיאפשרו דבר כזה נגיד 20 אגורות לדקת שיחה אבל לשלם בנפרד על מסלול גלישה סלולרי

(אני רוב הזמן בשטח אז אין לי WIFI זמין )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אמרו את זה על רגע לפני שהיו לה מתחרות בתשתית הטלפון/אינטרנט (אני אישית עדיין עומד בהתחייבות הזאת שלי).

אנשים אמרו את זה על הוט רגע לפני שחברת יס נכנסה לשוק.

לגבי , אני קיימתי זאת למשך 10 שנים עד היום. זו כוונתי ב"לעולם".

כמובן כיום HOT הם אותו זבל, ואין לי בעייה לשוב אל מחוסר ברירה, עקב חוסר באלטרנטיבה בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה אפשרי בכלל לתת גלישה\SMS\שיחות ללא הגבלה.

כי אז אנשים ינצלו את זה לרעה.

אפשר. פשוט מוסיפים באותיות קטנות שאסור לנצל לרעה - או במילים אחרות יש הגבלה שהיא מאוד מאוד גבוהה. ככה עושים היום וסקייפ לדוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...